Tüketici Hakları - Haciz Durdurma

Bende bu yolla ödeme sakın yapmayın demek için gelmiştim zira güvenli değil,avukat değilse ve senetleri vermez ise parayı alıp,tekrar arayabilirler borcunuz var diye.
Bekleyin,icra takibi başlatılırsa sizde itiraz edersiniz hizmet almadığınız için. Şu an için yapılabilecek en mantıklı hareket bence.

Teşekkür ederim cevap için ,
ödeme yapmadım , yapmayacağımda 100 tl de indirim yaptı sozde avukat bey sagolsun uzerıne bırde ödedınızmı dıye mesaj attı

ödeme yapmadım , yapmayacağımda 100 tl de indirim yaptı sozde avukat bey sagolsun uzerıne bırde ödedınızmı dıye mesaj attı

evet ödedim icra dairesine hesabınıza geçirmediler mi diyin
Biraz da siz onların aklıyla dalga gecin

Rica ederim,icra takibi başlatacaklarını sanmıyorum zaten. Sadece yutturabildiklerinden ,korkutabildiklerinden tahsil edecekler.

kambiyo senetlerde takibe kiymus olsa 10
koymasi icin ise 3 yildir。 ornek14 seklinde takibe konulur arkadasim bana ifade koyup bulgisi olmayanlar yazmisiniz ama benim meslegim bu。iyi gunler

kambiyo senetlerde takibe kiymus olsa 10
koymasi icin ise 3 yildir。 ornek14 seklinde takibe konulur arkadasim bana ifade koyup bulgisi olmayanlar yazmisiniz ama benim meslegim bu。iyi gunler

Aa kambiyo senedi takibe konulunca demek 10 yıl ödemezse takipten düşüyor tsk bu muhteşem bilgilendirme için

Bilerek bekliyorlar inan. Nakit sıkıntısı yaşayınca bu yoka başvuruyorlar. Etik değil ama onlar da sahtekarlığın yolunu böyle bulmuş

Haciz tebligatı gelir gelmez 7 gün içinde hangi haciz müdürlüğündeyse dosyanız itiraz edin. Onlar sizi dava etsin. O arada da haciz işlemi yapılmaz zaten

Merhaba aynı dertten muzdaribim. 2 yıl önce lazere başlayıp devam etmediğim güzellik salonundan bugün arandım ve gitmedigim seanslarin ücretini ödemem talep ediliyor. Sizin durumunuz nasıl sonuçlandı acaba?

kSv
Avukattan eve gelen yazı ne?
İcra dairesinden evrak geldi mi? Geldiyse sağ üst köşede 7 mi yazıyor 10 mu..10 da muhtemelen sağlam bir senetse 10 örnektir dava açıp icrayi durdurma kararı alırsınız süreç tamamlanıncaya kadar icra askıya alınır. 7 ornekse basit bir itiraz dilekçesi sunarsiniz 7 gün içinde icra durur karşı taraf dava açmak zorunda kalir

3 ün biri başlatırlar.. hizmetini vermedikleri seyin nasil ucretini alacaklarmış..Karşı tarafın avukatı adi üstunde karşi tarafin oldugu icin sizi yanlis bilgilendirmis olabilir.. Siz hic beklemeden gidin gelen kagida itirazla karşılik verin

Merhaba aynı dertten muzdaribim. 2 yıl önce lazere başlayıp devam etmediğim güzellik salonundan bugün arandım ve gitmedigim seanslarin ücretini ödemem talep ediliyor. Sizin durumunuz nasıl sonuçlandı acaba?

son durum ne acaba üzerinden epey zaman geçmiş.

Bunun için 7 yıl mi beklemişler..? Işleri kesat galiba

Merhaba Arkadaslar ,
Bu olaydan hiçbir sonuç çıkmadı, hizmet veren lazer epilasyon merkeziyle bağlantılı olarak dolandırıcı olduklarını düşünüyorum .çünkü orayi aradığımda evet eski dosyalari avukata verdiler icra baslatacaklar vs vs diye konuştular bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…