Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Resimlerinizi simdi gordum buraya da yazayim yorumumu

Yaaa cok guzelsiniz masallah goz kapagi sart evet ama o kadar islem gerekmiyorki size
Bir kere yag enjeksiyonu yaptirma hem sorun cikabilir hem yuzude yeterince yag var gerek yok yani
Benim onerim goz kapagi sakak germe ama yanlara dogru cekilsin kaslar yukari cekilmesin benim gibi kas mesafen guzel yukari almaya gerek yok bide eger burun kenarindaki cizgi biraz gitsin istiyosan oda orta yuz germe gerek
Yani butun bunlar zaten ufak sac icinde bir kesi ile olur
Goz kapagi haric ona ayri bir iz oluyor ama inan o iz cok cabuk kayboluyor.

Evet gercekten zor..
ben fransada da ameliyat olabilirdim ama bu estetik ameliyatlarini turkiyedeki kadar cok yapmiyorlar burda.. elleri aliskin degildir diye burda olmadim.
Londrada boyle buna benzer sayfa yokmu herkes surec yada dr paylastigi ?
Paylas belki cikar bir yerdzn biriler belki akrabalari ameliyat olmustur :cool:
Merhaba cnm, Sağlıklı, mutlu, aileniz ve tum sevdiklerinle huzurlu yıllar diliyorum

Merhaba , paylasimlarim size biraz olsun faydali olduysa ne mutlu bana 🥰
Evet yasiniz baya genc ama artik endoscopik yuz germeler genc yasta da yapiliyor hem badem goz isteyen cok oldugu icin hemde kaslari yukari almak icin baya sık yapilmaya basladi.. o istekleri yaparken tabiki baska sorunlar da cozulebiliyor .
Fransiz askisi kalici olmadigini duydum cok kez . Keske bir kac sene idare etse . Ama benim yasim 40 bana yetmezdi fransiz askisi deri fazlaligi gitmedi ondan kesili bir yontem sectim.
Kardesim de sizin gibi genc ve oda beni gordukce imreniyor bizim dogustan goz kapaklarimi hem sis hem dusuk
Benim sansim var ona gore kas ve goz mesafzm genis ama onun baya kisa.
Benim istedigim zaten kendim kalmakti herkese benzememek ve oyle oldu baya dogal oldu kimse anlamiyor sadece gozlerimi badem yaptirdim diyorum
Hangi konuda yardimci olmami istersiniz?
Merhaba,
Ben de planliyorum yuz ve ilaveten boyun germe. Zekeriya beye yazdim WhatsApp dan cevap bekliyorum. 46 yasindayim ve artik zamani geldi diyorum. Rica etsem oncesi ve sonrasi fotograflarinizi gorebilir miyim? Yurtdisindan geldigimizi soyledigimizde fiyat degisiyor mu acaba? Gerci degismiyor dendigini okumustum bir yerde ama tedirginim. Gerci kacari yok Kanada telefonunu gormuslerdir WhatsApp da.

Ayrica adim adim bilgilendirmeler icin cok tesekkur ederim. Korktugum bir ameliyat.

3. Gundeyim ama Zekeriya beyin WhatsApp indan henuz geri donus olmadi normalmidir?
normaldir canım çok yoğunlar bende ilk mesaj attığımda üç dört gün bekledim sonra görüşmüştüm ama yaz olduğu için yaptırmak istemedim o an geçen ay randevu aldım tekrar ama görüşemedim hocanın işi çıkınca hoş görüşsende nisan ayına zaman veriyor ameliyat günü olarak sanırım fiyat için en uygun doktor şu sıralar o olduğu için hiç boş vakti yok

normaldir canım çok yoğunlar bende ilk mesaj attığımda üç dört gün bekledim sonra görüşmüştüm ama yaz olduğu için yaptırmak istemedim o an geçen ay randevu aldım tekrar ama görüşemedim hocanın işi çıkınca hoş görüşsende nisan ayına zaman veriyor ameliyat günü olarak sanırım fiyat için en uygun doktor şu sıralar o olduğu için hiç boş vakti yok
Cok tesekkur ederim. Biraz daha bekleyeyim. Ama Ben simdi gorusemem ki zaten randevu alip ameliyat icin gelmek istemistim. Oyle olmuyor galiba degil mi? Direk ameliyat tarihi ile gitmek.

Merhaba,
Ben de planliyorum yuz ve ilaveten boyun germe. Zekeriya beye yazdim WhatsApp dan cevap bekliyorum. 46 yasindayim ve artik zamani geldi diyorum. Rica etsem oncesi ve sonrasi fotograflarinizi gorebilir miyim? Yurtdisindan geldigimizi soyledigimizde fiyat degisiyor mu acaba? Gerci degismiyor dendigini okumustum bir yerde ama tedirginim. Gerci kacari yok Kanada telefonunu gormuslerdir WhatsApp da.

Ayrica adim adim bilgilendirmeler icin cok tesekkur ederim. Korktugum bir ameliyat.
Merhaba kaririniz hayirli olsun 🥰 size ozelden yazdim.
Evet bu aralar sanirim cok yogunluk var benimde bazi sorulama gec cevap donuluyo.

2 3 gün önce atv de çıkmıştı. Nişantaşı ünlü bi klinik diye ama dr adı vermediler. Kadın fransız askısı yaptırmış. Yanaklarında ciddi izler kalmış. Mimik kullanamıyorum gibi açıklamalar yaptı talihsiz kadın. Bu haberin içeriğindeki dr mi acaba bahsettiğiniz kişi.

Cok tesekkur ederim. Biraz daha bekleyeyim. Ama Ben simdi gorusemem ki zaten randevu alip ameliyat icin gelmek istemistim. Oyle olmuyor galiba degil mi? Direk ameliyat tarihi ile gitmek.
Şehir dışından ya da yurtdışından gelecekseniz tabi ki olur ameliyat tarihi alıp gelmek zaten detaylı fotoğrafl video istiyorlar ihtiyaçlarınızı belirlemek için zaten görüşüp gidio tekrar gelmek daha zahmetli ama ben İstanbul’da olduğum için zaten yüzyüze görüşüp öyle karar vermeyi tercih ettim zaten doktorda ameliyat etmeden önce yüzünüzü yakından görmek ister cilt kalitenize gevşeklik ne kadar diye görmek en iyisi mesela benim fotoğraflarda yüzüm daha kilolu çıkıyor beni görünce direk bunu söylüyorlar fotoğrafda bişektomi gerekli diyip canlı görünce yanağın yokmuş gerek yok diyen çok doktor oldu

STANBUL (Haberler.com) - İstanbul'da inşaat danışmanlığı yapan D.S. (35), ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu olan Fransız askısı yaptırmak üzere internetten yaptığı araştırma sonunda doktor N.D'ye ulaştı. D.S., 6 ay önce ilk ameliyatını oldu. İşlemin ardından eve gider gitmez iddialara göre yüzünde kanamalar oldu.

Bu N D nihat dik mi acaba ? Fransız askısını ilk o yapmaya başlamıştı aslında

böyle bir durumda davacı olunursa imzaladığı kağıtlara rağmen maddi manevi yaşadığı hezimetin karşılığında davasında kazanabilir mi acaba mağdur kişi

STANBUL (Haberler.com) - İstanbul'da inşaat danışmanlığı yapan D.S. (35), ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu olan Fransız askısı yaptırmak üzere internetten yaptığı araştırma sonunda doktor N.D'ye ulaştı. D.S., 6 ay önce ilk ameliyatını oldu. İşlemin ardından eve gider gitmez iddialara göre yüzünde kanamalar oldu.

Bu N D nihat dik mi acaba ? Fransız askısını ilk o yapmaya başlamıştı aslında
bende merak ettim araştırdım evet Nihat Dikmiş tabi ki imzaladığı kağıtlara rağmen dava açsa da kazanır baskı altında imzalattılar der ama maalesef ki ülkemizde adalet sistemi kötü o yüzdende doktorar çekinmeden iş yapıyorlar yurt dışında olsa elinden belgesi alınır ama ülkemizde dava açsan ne olur yıllar sürer oldu ki para aldın o çektiğin acılar kadının yüzü gitmiş resmen adam hala sosyal medyada reklamlarına devam ediyor kesintisiz

Merhaba dr. Fatih atmaca şiddetle tavsiye ederim size istgrmdan araştırın kendisini birtane olumsuz yorum yok kendi hakkında hayatımda ömrümde gördüğüm en mütevazi doktor ego sıfır ya inanın görüşmeye gitseniz adam enerji dolu hiç bi hastasına ticari gözle bakmıyor en önemlisi de bu. Şiddetle tavsiye ederim herkese adamı bu görseniz muayene ye gittiğiniz zaman ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız. Muazzam bi kişiliği var. Adam da ego denen brişey yok.

DR. Nihat dik ten uzak durun bi hastasının yüzünü mafetti kadının hayatı karardı aman diyim çok ama cok iyi araştırın bu işleri. Türkiye’de plastik cerrahların %90 ı anacı sadece ticaret pra kazanmak operasyon sonrası çoğu hastasıyla muhattap dahi olmuyor
Başkasının yaptığı ameliyatı koymuş sanırım instagramda, kadının biri yazmıştı ayıp filan diye

Bugun ameliyat olali 10 gun oldu sabahlari yuzum sis uyaniyorum ama gun icinde baya sislikler azaliuor ve her gun esim fark gordugunu soyluyor..
morluklar sarariyor ve yuzum form almaya basliyor
Dikisler dusmedi ilk gozdekiler dusecekmis digerli daha uzun suruyormus..
Eve geldigimde yuzum ay parcasi gibi yuvarlakti yavas yavas normal bir yuz olmaya basliyor..
ilac olarak bromelain iciyorum ananas extresi cok seye faydali oldugunu okudum ..
gozlerime terramycine crem suruyorum bu antibiotik kremi goz icine bile uyguliyabilrsiniz..
ve zekeriya beyin verdigi yagi her gun bi damla dikislere suruyorum
Yanliz bir tavsiyede bulunim size bu ameliyati yaptirmadan discide islerniz varsa dolgu vs once yaptirin cunki mesela ben agzimi eskisi gibi buyuk acamiyorum gerginlikten .. esneyince bile yuz kaslari biraz aci yapiyor..
simdilik mutluyum esim bile diyor bu doktor cok guzel yapmis cok basarili diyor eski goz kapagin kotu yapilmisti hatirliyorum diyor ..
resmimi gorenler bu ameliyata ihtiyacin varmiydi diyorlar 🙈 cok genclesmis yuzun diyorlar..
sevgiler
Merhabalar bende yuz germe istiyorum resim mesaj atabikir misiniz oncesi ve sonrasi?bir de zekerya beyden memnun kaldiniz mi emliyat sonrasi

Resimlerinizi simdi gordum buraya da yazayim yorumumu

Yaaa cok guzelsiniz masallah goz kapagi sart evet ama o kadar islem gerekmiyorki size
Bir kere yag enjeksiyonu yaptirma hem sorun cikabilir hem yuzude yeterince yag var gerek yok yani
Benim onerim goz kapagi sakak germe ama yanlara dogru cekilsin kaslar yukari cekilmesin benim gibi kas mesafen guzel yukari almaya gerek yok bide eger burun kenarindaki cizgi biraz gitsin istiyosan oda orta yuz germe gerek
Yani butun bunlar zaten ufak sac icinde bir kesi ile olur
Goz kapagi haric ona ayri bir iz oluyor ama inan o iz cok cabuk kayboluyor.
Beni de ekler misiniz lutfen bakayim dr arastirayor7m

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X