Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba albumleri acik hale gerirdim bakabilirsiniz .
Çok teşekkurnederim ve maşallah gerçektennharika olmuş.doktorunuzun adini verdiniz mi ben mi kacirdim bilmiyorum vermedi iseniz özelden yazar misiniz?
Bir de his kaybi,yuzde oynamama gibinsorunlariniz var mi?

Çok teşekkurnederim ve maşallah gerçektennharika olmuş.doktorunuzun adini verdiniz mi ben mi kacirdim bilmiyorum vermedi iseniz özelden yazar misiniz?
Bir de his kaybi,yuzde oynamama gibinsorunlariniz var mi?
Tesekkur ederim evet doktorun adini ve surecimi bastan beri paylastim. Dr um Zekeriya Kul
His kaybi baslarda vardi iki ay boyunca oldu ve yavas yavas geri geldi 😊

Tesekkur ederim evet doktorun adini ve surecimi bastan beri paylastim. Dr um Zekeriya Kul
His kaybi baslarda vardi iki ay boyunca oldu ve yavas yavas geri geldi 😊
Gordum sonradan iletisime gectim dr beyle bakalim bi resim gonderdim,yaza istiyorum bende insallah🤩

Merhaba Chanel81, yaz gerdirme serüveninizi heyecanla okudum, once sonra fotoğrafları görmemek mümkün mu? benim de yüzümün alt tarafı sorunlu ve ben de yaz gerdirmeyi arastirmaya başladım ve ben de yurtdisindayim

Merhaba Chanel81, yaz gerdirme serüveninizi heyecanla okudum, once sonra fotoğrafları görmemek mümkün mu? benim de yüzümün alt tarafı sorunlu ve ben de yaz gerdirmeyi arastirmaya başladım ve ben de yurtdisindayim
Merhaba tsk ederim albumlerim acik halde aslinda ismime tikalyin orda albumler yaziyodur
Size ozelden de cevap verdim liste yapin gorusun icinize sinen dontora olursunuz insallah.

Yani sakak gerilnce cekik efekti veriyo haliyle ama basem goz istiyorum derseniz bazi teknikler eklenebilir mesela goz kenari dikiliyo bazen cantoplexi diyorlar
Ama her doktor ayni isleme ayni ismi vermiyor galiba bazilari bella eys diyolar bazilar cat eyes bazilar sakak germe bazilar badzm goz ama bence hepsi ayni kapiya cikiyo
Yeni gördüm cok gecmis olsun simdi nasil oldun?benimde Nisanda😊

Merhaba tsk ederim albumlerim acik halde aslinda ismime tikalyin orda albumler yaziyodur
Size ozelden de cevap verdim liste yapin gorusun icinize sinen dontora olursunuz insallah.
merhaba sonunda Zekeriya hoca ile bugün tekrar görüştüm detaylı tekrar baktıı ve komple alt yüz orya yüz şakak germe ve liplift ve bişektomi yapacağını söyledi günü dolmuş tabi ki iyice ameliyat için haziran ayını söyledi ama bende sizden dolayı bekledim siz şehir dışına çıkacağınız için ertelenmişti dedim mayıs ayına bir şekilde alacağız o zaman sizi dedi

merhaba sonunda Zekeriya hoca ile bugün tekrar görüştüm detaylı tekrar baktıı ve komple alt yüz orya yüz şakak germe ve liplift ve bişektomi yapacağını söyledi günü dolmuş tabi ki iyice ameliyat için haziran ayını söyledi ama bende sizden dolayı bekledim siz şehir dışına çıkacağınız için ertelenmişti dedim mayıs ayına bir şekilde alacağız o zaman sizi dedi
Hayirli olsun guzel haberlerinizi bekliyoruz 🥰

Bugun ameliyat olali 10 gun oldu sabahlari yuzum sis uyaniyorum ama gun icinde baya sislikler azaliuor ve her gun esim fark gordugunu soyluyor..
morluklar sarariyor ve yuzum form almaya basliyor
Dikisler dusmedi ilk gozdekiler dusecekmis digerli daha uzun suruyormus..
Eve geldigimde yuzum ay parcasi gibi yuvarlakti yavas yavas normal bir yuz olmaya basliyor..
ilac olarak bromelain iciyorum ananas extresi cok seye faydali oldugunu okudum ..
gozlerime terramycine crem suruyorum bu antibiotik kremi goz icine bile uyguliyabilrsiniz..
ve zekeriya beyin verdigi yagi her gun bi damla dikislere suruyorum
Yanliz bir tavsiyede bulunim size bu ameliyati yaptirmadan discide islerniz varsa dolgu vs once yaptirin cunki mesela ben agzimi eskisi gibi buyuk acamiyorum gerginlikten .. esneyince bile yuz kaslari biraz aci yapiyor..
simdilik mutluyum esim bile diyor bu doktor cok guzel yapmis cok basarili diyor eski goz kapagin kotu yapilmisti hatirliyorum diyor ..
resmimi gorenler bu ameliyata ihtiyacin varmiydi diyorlar 🙈 cok genclesmis yuzun diyorlar..
sevgiler
merhaba sanırım ameliyatınızın üstünden yaklaşık bir sene geçmiş ,beni de fotoları görebileceğim yere ekler misiniz?

Merhaba Bayanlar 18.04 tarihinde Zekeriya beyde amaliyat icin tarih aldim,Doktor beyin rendavulari dolu oldugu icin18.04 tarih verdi bazi nedenlerden dolayi rica etsem 1 yada 2 hafta öncesi rendavusu olan benimle degisebilirmi hepinize tesekkür ederim😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X