Tüp bebeğe ilk randevu

Biz başladık canım raporumuz yok ama bizim biz direk gidip başladık bizim gittiğimiz hastane sanırım mayısın ortasıydı hasta kabulüne başladı bahçeci Mayıs basında başlamış çoğu merkez açıldı yani ama rapor için bilmiyorum tabi
Gelişmeleri yazarsın canım ben 2 defa aşılama yaptırdım doktorumda rapor icin şart dedi mart ayından bu yana evrak icin bekliyorum hastaneler kabul icin başlamadı bilemiyorum dahiliye ve kardiyoloji kalmıştı onu alıp bende başlarım InsaAllah

Gelişmeleri yazarsın canım ben 2 defa aşılama yaptırdım doktorumda rapor icin şart dedi mart ayından bu yana evrak icin bekliyorum hastaneler kabul icin başlamadı bilemiyorum dahiliye ve kardiyoloji kalmıştı onu alıp bende başlarım InsaAllah
Bizim aşılama icin bile yeterli olmuyor eşimin spermi o yüzden direk tüp dediler 😢

Evet bende şaşırdım cokcpk II bızımde rapor yok 7 den basladık ar 9,5 k as ar cıktı ızmordekı ler ve hıc sinen yer olmadı ya ıkı ıcımede
İlk gittiğim merkezde doktorumu çok sevmiştim ama merkez bir türlü içime sinmiyoedu o kadar kafam karışıktı ki eşimi zor ikna ettim bir de bu adamla görüşelim diye içine neresi sinerse oraya git canım cunku içine sinmeyince insanın içi içini yiyor

Arkadaşlar merhaba yarın ilk tüp bebek merkezine muayeneme başlıyorum bu süreci birlikte yaşamak ve paylaşmak isteyenler burda toplanalım . Çok heyacanlı stresli ve endişeliyim şimdiden hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

İnan attığın adımda sakinlik çok önemli. Ben tek başıma gitmiştim. Eşim sağolsun İzin al(a)mamisti :KK43: Gittiğimde ultrasona aldılar daha sonra da bir takvim oluşturup ilaclari yazdılar. Bismillah diyerek başla ve stres yapma hep iyi dusun. İnşallah olumlu sonuçlar alirsin

Kalktı kuzum bir kere gittik muayeneye Cuma da rahim filmine gidicez insallah 1 buçuk saat sürüyor çok uzak değil ☺️
Birde rahim filmini istiyorlar dimi benim 2017 yılına ait istermi ki tekrar zaten tek tup var rahim görmek icin değil mi bu insaAllah benden istemez ☺
Antalyada kime gidiyosun doktor olarak canım

Birde rahim filmini istiyorlar dimi benim 2017 yılına ait istermi ki tekrar zaten tek tup var rahim görmek icin değil mi bu insaAllah benden istemez ☺
Antalyada kime gidiyosun doktor olarak canım
Varsa istemez kuzum benim yoktu rahmin şeklini tüplerde sıvı var mı onu görelim diye istedi :) Antalya Memorial Murat Özekinci doktorum canım☺️

X