Tüp bebek 10.gün betahcg çok yüksek çıktı

umutt34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
8
6
28
Tüp bebek dondurulmuş 5.gün embriyosu tek embriyo verildi.10.gün değerim çok yüksek çıktı 633 çıktı.İlk 6.gün test verdim 56 çıktı,8.günü 192 çıktı,10.günü de 633 çıktı.Normalde iki günde bir iki katı artması gerekirken benimkisi 3-4 katı arttı.Bu iyi bir şey mi köyü bir şey bilemedim.Başına böyle bir şey gelen var mı?Lütfen yardımcı olun

Bende öyle düşündüm ama tek embriyo koyuldu.Tek embriyo ikiz olur mu.Çok endişelendim.İnternette araştırınca betahcgnin böyle artması ya ikiz gebelik ya mol gebelik yazıyor.Mol gebelik diye okuyunca da çok koktum.İnşallah öyle bir şey değildir rose08 rose08

Merhaba kızlar ,

bende 5 Şubatta iki tane dondurulmuş embriyo transfer edildi. Sonra dayanamayıp 10 şubat ta kanda 6.2 gördüm. Doktorum hamilesiniz lütfen dikkat edin uzanmayın filan dedi. Sonra 15 Şubatta yine test yaptırdım. Bu sefer değerim 7.9 çıktı. normalde test günüm 17 şubat. doktorum 17 şubatta yeniden yaptırın ona göre konuşalım dedi. sizce nedir? Hamilemeyim?

Merhaba kızlar ,

bende 5 Şubatta iki tane dondurulmuş embriyo transfer edildi. Sonra dayanamayıp 10 şubat ta kanda 6.2 gördüm. Doktorum hamilesiniz lütfen dikkat edin uzanmayın filan dedi. Sonra 15 Şubatta yine test yaptırdım. Bu sefer değerim 7.9 çıktı. normalde test günüm 17 şubat. doktorum 17 şubatta yeniden yaptırın ona göre konuşalım dedi. sizce nedir? Hamilemeyim?
Kimyasal gibi duruyor🥺

Tüp bebek dondurulmuş 5.gün embriyosu tek embriyo verildi.10.gün değerim çok yüksek çıktı 633 çıktı.İlk 6.gün test verdim 56 çıktı,8.günü 192 çıktı,10.günü de 633 çıktı.Normalde iki günde bir iki katı artması gerekirken benimkisi 3-4 katı arttı.Bu iyi bir şey mi köyü bir şey bilemedim.Başına böyle bir şey gelen var mı?Lütfen yardımcı olun
Benimde 12. Gün 646, 14. Gün 1332, 16. Gün 2565 çıktı. Doktor değerlere baktı güzel dedi her seferinde. 2 katı artıyorsa sağlık anlamına geliyor sanırım. Ultrason günü verdi bakalım bende görmedim henüz kese

Kese için ne zamana çağrıldınız.Benimde Allahın izniyle perşembe gününe randevum var keseyi görmek için.İnşallah her şey yolundadır

Merhaba kızlar. Bende 23 şubatta çift dondurulmuş embriyo transfer edildi. bugün transferden sonra 11. Gün. betaHCG değerim 729 çıktı çok şükür. Umarım bir sıkıntı yoktur. İki gün sonra tekrar test verecem.

Bu konu başlığını ben açmıştım.Bende sizin gibi ilk başlarda çok endişelenmiştim yüksek çıktı diye.Benimde 10.günü 633 çıkmıştı.Ama şükürler olsun ki gayet normalmiş artış,hiç kafana takma.Gayet güzel değerlerin.İnşallah her şey çok güzel ilerler.Evlatını kucağına sağlıcakla alırsın.Ben dün Allah’ıma şükürler olsun ki kalp atışını duydum.İnşallah sende yakın zamanda duyarsın.Dualarım sizinle 🤲🏻

X