Tüp Bebek 5+4 aşırı kanama

bidamlayim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
6
0
30
Tüp bebek 5+4 deyim, 1 hafta önce kırmızı pıhtılı aşırı yoğun kanamam oldu dr gittim kesede sorun yok dediler proluton iğne yaptılar kanama kesildi 2 gün geçmeden bi anda tekrar kanama başladı aşırı çok ve pıhtılıydı parça parça geldi tekrar dr gittim kese de hiç bir sorun yok dediler progestan iğne yaptılar şimdi kahverengi lekeler halinde devam ediyor. Ben düşük olmadığına hala inanamıyorum sürekli yat dediler wc ve yemek yemek dışında hiç kalkmıyorum. Aynı durumu yaşayıp pozitif sonuçlanan var mı?

Tüp bebek 5+4 deyim, 1 hafta önce kırmızı pıhtılı aşırı yoğun kanamam oldu dr gittim kesede sorun yok dediler proluton iğne yaptılar kanama kesildi 2 gün geçmeden bi anda tekrar kanama başladı aşırı çok ve pıhtılıydı parça parça geldi tekrar dr gittim kese de hiç bir sorun yok dediler progestan iğne yaptılar şimdi kahverengi lekeler halinde devam ediyor. Ben düşük olmadığına hala inanamıyorum sürekli yat dediler wc ve yemek yemek dışında hiç kalkmıyorum. Aynı durumu yaşayıp pozitif sonuçlanan var mı?
Aynı durum oldu kalp atışı durmuştu

O şekilde düşük yaptım 7 haftalıktı bende işe yaramadı iğne ya da geç kaldım bilmiyorum ama kanama olup duran bebekte duydum bende yoğun kırmızı pıhtılıydı

Ben de de 6.haftaya doğru başlamıştı. Maalesef sonra kalp atışları yavaşladı 8.haftada kürtaj oldum. Genetik olarak sağlıklı değilse vücut atmaya çalışıyor

3 ay pıhtılı kanama yaşadım 12 tane pruloton iğne oldum ama şükür sonunda kucağıma aldım. Allah'tan ümit kesilmez bol bol dua et ve dinlen inşallah kucağına alırsın

Son durumunuz nedir? Benim de 5+4 de kanamam oldu şimdi evde dinleniyorum kanama alanı varmış bir daha kanama olmadı ama endişeliyim açıkçası

Mrb bende 10 Şubat'ta transfer oldum bugün transferin 7. günü bugün kanama ve ağrım oldu doktorumla görüştüm test vermemi söyledi kanda gebelik baktırdım 237 çikti ama şu an kanamam va ağrim hala var bu durumu yaşayanlar var mı aranizda

Son durumunuz nedir? Benim de 5+4 de kanamam oldu şimdi evde dinleniyorum kanama alanı varmış bir daha kanama olmadı ama endişeliyim açıkçası
Malesef düşükle sonuçlandı kanama iğnelerle duruyodu ama pazartesi kontrole gittim kese tamamen gitmişti çarşamba her ihtimale karşı temizlensin diye kürtaj oldum

Mrb bende 10 Şubat'ta transfer oldum bugün transferin 7. günü bugün kanama ve ağrım oldu doktorumla görüştüm test vermemi söyledi kanda gebelik baktırdım 237 çikti ama şu an kanamam va ağrim hala var bu durumu yaşayanlar var mı aranizda
Açıkcası benim hcg 2600 lere kadar çıkmıştı kese de görülmüştü sorun yok dediler ama kanamalar pıhtılı ve yoğundu sürekli yatmama rağmen. kanamalarına göre doktorunla iletişimi kesmemeni tavsiye ederim

3 ay pıhtılı kanama yaşadım 12 tane pruloton iğne oldum ama şükür sonunda kucağıma aldım. Allah'tan ümit kesilmez bol bol dua et ve dinlen inşallah kucağına alırsın
Benim ki düşükle sonuçlandı inşallah bi gün olumlu sonucu alırım Allah kimseye aratmasın, sende sağlıkla büyüt bebeğini inşallah :)

Ya çok üzüldüm hayırlısı olsun benim kanamam 1 defa şu gibi oldu sonra olmadı şükür bebek de büyümeye devam ediyor kalp atışı oluşmaya başladı ama Allah bilir nasipten ötesi yok

Ya çok üzüldüm hayırlısı olsun benim kanamam 1 defa şu gibi oldu sonra olmadı şükür bebek de büyümeye devam ediyor kalp atışı oluşmaya başladı ama Allah bilir nasipten ötesi yok
Hiç sıkıntı yaşamadan sağlıkla kucağına alırsın inşallah, gebelerin duası kabul olur derler benim içinde dua et olur mu :)

Merhaba .bu hafta ayni durumu bende yasadim.pihtili.bir.kanamam olmadi.sadece uc damla falandi hemen acile gittik keseyi gordu doktor dusuk riski olabilir dediler igne yaptilar.bu surede dinlendim bir kac gun sonra tekrar kontrole gittigimde kese yoktu.o kadar canim yandiki bende nasil olsa kese gorundu igneden sonrada kanamam gecti bir problem yok diye dusunuyordum.alti yildir istiyordum.psikolojik olarak cok kotu durumdayim.burayada yazmazdim ama birilerine anlatmasam dayanamiyorum.surekli.aglama halindeyim.hep boyle mi olucak diye korku sardi icimi.Allah herseyin hayirlisini versin bizler icin.

X