Menopoz Tüp bebek Ağustos yolculuğu

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

lazikolik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
78
46
33
Merhaba kızlar Agustos 2 itibariyle Trabzon Medikalpark Karadeniz hastanesinde tüp bebek yolculuğuma başladım.
315 giriş ücreti
345 hormon kan testi
(bide hepatit için bir test yaptırdım onu devlette yaptırdım)
Korona testinide devlet hastanesinde yaptırdım.
300 sperm testi
15 giriş ucreti ile yumurtalık toplandıgı gün 10.350 tl ödeme yaptım.
Tanıdık eczacım olduğundan Allah razı olsun geliş fiyatına verdi ilaçları. O haldeyken igneler haplar toplam 4700 tuttu.
2 günde bir Tranzona gittim.Yumurta kontrolu yapıldı.Kan testi verildi her gidişimde.Artvinden git gel yemek o bu derken 20 bini bulan bir para harcadım.
7. gidişimde 3 tane A kalite embriyom olmuştu. 1i koyuldu 2 sini dondurdum.
2 dondurulmuş embriyo için 2000 tl ödedim
19 Agustos da transferim gerçekleşti.Transfer yapılırken epeyi acıdı ama 2 dk sürmedi.
25 dk tovalete çıkmamak için zor sabrettim.
Ağustos 31 de kan testi yaptıracam.Herşey yolunda derken kabız oldum.
inanın 10 kere doğum yapmıstım. Böyle bişe olamaz.Doktor şurup verdi içemedim midem kalktı. Oldum olası şurup içemem zaten. Taze incir ve kayısi, kayısı hoşavı yedim bol sıvı tüketiyorum. yumuşadı tovalete çıktım epeyi ama yerinden oynadımı acaba diye korkuyorum. Ikınmadım. Dikkat ettim ama yinede karın kaslarımı gerdim tabi.Veren de Allah alanda. Olacağına varır herşey.Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz canlar. İnsan bir umut medet arıyor. Allah yardımcımız olsun

Son düzenleme:
Hayirli olsun inşallah. Karadeniz hastanesi son zamanda oldukca fiyat katladı 🤨 bendede kabızlık olmustu embriyoya etki etmiycegi söylendi hep. Zeytinyagida kabizlikta etkili oluyor ben direkt tuketemedim ama kahvaltıda domatese vs ekledim o şekilde faydasını görmüştüm. Zor süreçler hem maddi hem manevi olarak Allah herkese kolaylik nasip etsin. Ben ktü de yaptırdım 8 bin tutmuştu. 3600 hocaya 800 hastaneye 3200 eczaneye evrak parasi vs vs derken iste. Sonu güzel olur inşallah sonucunu yazarsın 🌸🌸🌸

Hayirli olsun inşallah. Karadeniz hastanesi son zamanda oldukca fiyat katladı 🤨 bendede kabızlık olmustu embriyoya etki etmiycegi söylendi hep. Zeytinyagida kabizlikta etkili oluyor ben direkt tuketemedim ama kahvaltıda domatese vs ekledim o şekilde faydasını görmüştüm. Zor süreçler hem maddi hem manevi olarak Allah herkese kolaylik nasip etsin. Ben ktü de yaptırdım 8 bin tutmuştu. 3600 hocaya 800 hastaneye 3200 eczaneye evrak parasi vs vs derken iste. Sonu güzel olur inşallah sonucunu yazarsın 🌸🌸🌸
amin Allah hepimize nasip eylesin

X