Tüp bebek beta hcg

sansbenimle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
18
4
30
Kızlar selam
5. Gün 2 adet embriyo transferi oldum transferin 7. Günü test yaptırdım 19.1 9. Günü tekrar yaptırdım 33.83 doktor yüzde 75 artış bizim için yeterli dedi ama yorumları okuyunca benim değerler düşük kalıyor :KK43: pazartesi esas test günüm sizce durum nedir :KK43:

Arkadaşlar merhaba ,
Benim de 6. Gun embriyosu 1 tane.
9. Gün 33 . 11. Gün 39 çıktı.doktor ilaçları bırak olumsuz demisti.ama pazartesi yone de kan ver her ihtimale karşı bazen böyle olup artabiliyor dedi .bugün test yaptırdım 107 çıktı.
Sizlere umut olması için yazıyorum
İnşallah bu iyi bir değerdir ve artarak devam eder
Canım selam haber var mi ?
Arkadaşlar merhaba ,
Benim de 6. Gun embriyosu 1 tane.
9. Gün 33 . 11. Gün 39 çıktı.doktor ilaçları bırak olumsuz demisti.ama pazartesi yone de kan ver her ihtimale karşı bazen böyle olup artabiliyor dedi .bugün test yaptırdım 107 çıktı.
Sizlere umut olması için yazıyorum
İnşallah bu iyi bir değerdir ve artarak devam ederCsmoö

Evet canım doktor aradi.Bugun 14. Gün değer hala dusuk dedi.
3 gun sonra testi tekrar yap.
İlaçlara devam etme onlar bizi yanıltabilir dedi.
Dis gebelikten de suphelendi biraz korkuyorum açıkçası.Hafta sonu belki ultrason görmek içi çagirabilirim dedi
Hakkımızda hayırlısı çok emek verdik.cok yıprandık artık dayanamıyorum bu yaşadıklarıma.
Sen inşallah iyi haberler alırsın dualarım seninle

Dis gebelikten de suphelendi biraz korkuyorum açıkçası.Hafta sonu belki ultrason görmek içi çagirabilirim dedi
Hakkımızda hayırlısı çok emek verdik.cok yıprandık artık dayanamıyorum bu yaşadıklarıma.
Canım benim değer şimdi çıktı 151 çıktı değer için gayet iyi kendini güzel katlamış dedi ve 2 gün sonra tekrar kan verdi değerin kaç çıktı düşük dedi ?

Anlamadığım konu değerin güzel katlanmış neden düşük dedi anlamadım 107 değerin 14. Gün mü ?

Canım ben değerin düşük olduğunu düşünmüyorum birde ilaçları kestirmesini anlayamadım umarım 3 gün sonra değerin güzel bir şekilde katlanır
Valla ben de anlamadım.bizim transfer suresci dogal siklus oldu yumurta catlattilar o yüzden ilaçlara gerek yok dedi .ilac içmezsem adet olmaz miyim bilmiyorum .
Artık ümit etmek istemiyorum

Adet olduğumda 2. Transfer sürecine başlıcaz hemen
Üzülme desemde üzüleceksin ama çok şükür ki rahmin bir embriyoyu kabul ediyor ve kimyasal böle olsa bi gebelik yaşadın, 2 kimyasal gebelik sonrası ikizlerimi aldım kucağıma hiç içini karartma, hemde 3. Transferde artık düşük kaliteli embriyolarim kalmıştı. Yeni baştan embriyo yapalım bunlar zaten olmaz diyordum. Dr illa koyalım dedi iki tane koyduk ikiside tuttu ve doğdular çok şükür

Üzülme desemde üzüleceksin ama çok şükür ki rahmin bir embriyoyu kabul ediyor ve kimyasal böle olsa bi gebelik yaşadın, 2 kimyasal gebelik sonrası ikizlerimi aldım kucağıma hiç içini karartma, hemde 3. Transferde artık düşük kaliteli embriyolarim kalmıştı. Yeni baştan embriyo yapalım bunlar zaten olmaz diyordum. Dr illa koyalım dedi iki tane koyduk ikiside tuttu ve doğdular çok şükür
İnşallah bizim hikayemizde güzel sonuçlanır🥺

Merhaba kızlar inşallah rabbim tüm anne olmak isteyenleri sağlıkla anne olmasını nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatlar versin 20 Şubat transfer oldum 5.gün embriyosu iki embriyo yerleştirildi 8 günü test yaptım 1.0 çıktı 12.günü test günüm benim gibi yaptıran sonradan yükselen beta hcg varmı

X