Tüp bebek de 8. Denemede gelen mucize

Azminize hayranım.Allah analı babalı ,mutlulukla büyütmeyi nasip etsin yavrunuzu.Daha yaşınız genç,bir kardeş bile yaparsınız ilerde 😊🧿🙏Ben 4.denemedeyim ,Pazartesi transferim oldu.Bir kere çok düşük değerde pozitif gördüm ama sonra hiç yükselmedi değer.Diğerlerinin birinde embriyo oluşmadı, diğerinde de tutmadı.Bunda transferden sonra neyi farklı hissettiniz?Farklı belirtiler yaşadınız mı?
Amin inşaallah sizinde rabbim emeklerinizin karşılığını versin tez zamanda İnşallah .
Farklı belirti olarak sırt ağrısı ve trasferin 5. günü lekelenme kanama yaşadim

Amin inşaallah sizinde rabbim emeklerinizin karşılığını versin tez zamanda İnşallah .
Farklı belirti olarak sırt ağrısı ve trasferin 5. günü lekelenme kanama yaşadim
Pelvik yani rahim üstünde özellikte ayaktayken veya otururken ağrı oluyor muydu?Ben transferin 4.günündeyim bel ağrısı var ama lekelenme hiç olmadı.

Merhabalar 8. Denemede gelen oğlum bizim mucizemiz okadar çok ağladım maddi manevi yıprandım ama Rabbime sonsuz şükürler bize oglumuzu nasip etti başımızdan geçenleri anlatayım sizlere de umut olur inşallah
1. Denemede tuttu ama maalesef keseyi görmeden düştü
2. Denemede dondurulmuştu cözülünce hasarlanmiş ama yinede transfer ettiler ama tutmadı
3. Tekrar taze transfer edildi kimyasal gebelik oldu
4.tekrar taze transfer edildi tutmadı
5. Dondurulmuş transfer yapıldı kimyasal gebelik oldu bundan sonra başka hastane doktor değişikliği yaptik
6. Denemede pgt li tüp bebek yapıldı 13 embriyo üçüncü gün genetige gönderildi 3 tanesi temiz geldi ama ikisi 5. Güne geldigi için transfer edildi ama kimyasal gebelik oldu
7. Denemede tekrar baştan başladık iki yumurta döllendi ama gelişimini 2. Gün bıraktı iptal oldu
8. Denemede tekrar baştan tedaviye başladık 21 yumurta toplandı 5 tanesi döllendi 5. Güne 2 embiyo geldi pgt genetik taramaya gitti biri temiz geldi transfer edildi tuttu ve oğlumuz oldu çok şükür digecegim odurki kesinlikte umudunuzu kaybetmeyin bıkmadan usanmadan yola devam edin benim çok umudum kesildi olmiyacak dedim her seferinde bu son deneme dedim ama tekrar tekrar devam ettik sormak istediğiniz sorular varsa seve seve yardımcı olurum😊
Yaşınız kaç bende denedim ilk transfer olumsuz yaşım 41 aslında bebek oluyo ama genetik taşıyıcılık var sağlıklı olması için pgt ile tüp bebek şart 5 embriyo oluştu sadece 1 tane sağlıklı geldi transfer edildi değerim 4.35 oldu tekrar düştü 3.25 oldu kimyasal ı olmuş oluyo bu durumda birde birşey daha sorucam benim dondurulmuş transfer edildiya 13 günü yaptılar öylemi oluyo 16.gün diyorlar erken mi transfer yaptılar acaba üfff valla kafayı yiycem vaktimde pek kalmadı temmuzda tekrar deniyvem transferden sonra neler yaptınız mesela ne yediniz ananas diyorlar

Yaşınız kaç bende denedim ilk transfer olumsuz yaşım 41 aslında bebek oluyo ama genetik taşıyıcılık var sağlıklı olması için pgt ile tüp bebek şart 5 embriyo oluştu sadece 1 tane sağlıklı geldi transfer edildi değerim 4.35 oldu tekrar düştü 3.25 oldu kimyasal ı olmuş oluyo bu durumda birde birşey daha sorucam benim dondurulmuş transfer edildiya 13 günü yaptılar öylemi oluyo 16.gün diyorlar erken mi transfer yaptılar acaba üfff valla kafayı yiycem vaktimde pek kalmadı temmuzda tekrar deniyvem transferden sonra neler yaptınız mesela ne yediniz ananas diyorlar
28 yaşındayım ilk 12 embriyo 3. Günü pgt ye gitti 2 tanesi temiz geldi transfer edildi kimyasal gebelik oldu ikinci tedavide 5. Gün pgt ye 2 tane embriyo gitti 1 embriyo temiz geldi transfer edildi oğlumu kucağıma aldım çok şükür.

16. Gün olacak diye bişey yok doktorun rahim kalınlığına gelişimine göre sana trasfer etmiştir mesela benim embriyomda dondurulmuştu 12. Gün transfer etmişti.
Transfer sonrası ilk 3 gün dinlenmeyle geçirdim daha sonrasında yemeğimi ufak ev işlerimi yaptım ananasın kendini tükettim yeşil biber yedim bol bol trasfer öncesi incir kürü yaptım incir kürü rahimi gebeliğe hazırlıyor yumurta kalitesini arttırıyor bide inanır mısınız bilmem ama kadına göbeğimi çektirdim trasfer öncesi

Yazarken ne kadar basit gibi görünse de 8 deneme dile kolay... bende 5. Denemede hamile kalabildim. Her seferinde yeniden opu olmak çok yorucuydu ama pes etmedik çok şükür rabbim emeğimizin karşılığını verdi. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Kesinlikle katılıyorum 8 deneme dile kolay. Çeken bilir ne olduğunu. Benim de 2 denemem negatif, 3.opumu olacağım yakında. İnşallah bekleyen herkes hemen kavuşsun yavrusuna.

Yazarken ne kadar basit gibi görünse de 8 deneme dile kolay... bende 5. Denemede hamile kalabildim. Her seferinde yeniden opu olmak çok yorucuydu ama pes etmedik çok şükür rabbim emeğimizin karşılığını verdi. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Aynen kolay deyil Rabbime şükürler olsun onları bize nasip etti

A Abal ne zorlu yollardan geçmişsiniz. Güle güle büyütün oğlunuzu. Ben çok yoruldum 4 kaybım var. Ne güçlüsünüz.

A Abal inanın bebek isteyip istemediğimden bile emin olamıyorum artık. 34 yaşındayım. 7 yıl tedavilerle geçti.

A Abal inanın bebek isteyip istemediğimden bile emin olamıyorum artık. 34 yaşındayım. 7 yıl tedavilerle geçti.
Bende umutsuz oluyordum eşime söylüyordum herkesin olur bizim olmaz diye boşuna uğraşmayalim ama Rabbime sonsuz şükürler olsun rabbim oglumuzu nasip etti

Ahh benim de 7 yıldır uğraşıyorum, artık sayısını bile unuttuğum tüp bebek denemeleri çok yordu. Bugün de kese görme ümidiyle gittik ama düşük oldu. Ya kimyasal oluyor ya da düşük 😞 umudum kalmadı 😞

Ahh benim de 7 yıldır uğraşıyorum, artık sayısını bile unuttuğum tüp bebek denemeleri çok yordu. Bugün de kese görme ümidiyle gittik ama düşük oldu. Ya kimyasal oluyor ya da düşük 😞 umudum kalmadı 😞
Bizimde hep kimyasal düşük oldu meğerse embriyolar sağlıklı deyilmiş down sedromları çıktı en sonki tedavide 1 tane temiz geldi çok şükür rabbim nasip etti umudunuzu kaybettiğimiz anda umudunuzu kaybetmeyin yoruyor maddi manevi insanı😊

Benim genetikte sağlam 1 yumurta gelmişti ama o da kimyasalla sonuçlandı 😞

X