Tüp bebek Doktor önerisi istiyorum (İzmir )

alzvel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
2
0
28
Merhaba yakın zamanda tüp bebek sürecine başlayacağım ama doktor konusunda seçim yapamıyorum Tavmergen ya da Ali öner erdoğdu hangisi ya da başka bir doktor önerisi olan varsa 2 kez başarısız aşılama sürecim oldu ilk tüp bebek denemem olacak (İzmir)

Merhaba yakın zamanda tüp bebek sürecine başlayacağım ama doktor konusunda seçim yapamıyorum Tavmergen ya da Ali öner erdoğdu hangisi ya da başka bir doktor önerisi olan varsa 2 kez başarısız aşılama sürecim oldu ilk tüp bebek denemem olacak (İzmir)
Kesinlikle volkan emirdar canım benim 3.senedir olmadı tam tüp bebeğe başlıycaktım ki hamile kalmışım şaka gibi ama 6.haftalık düşük yaptım şuna biraz bekliyoruz eğer nasip olmazsa bide volkana direk. Rabbim nasip etsin hepimize

Merhaba,ben Ocak ayında İzmir tavmergene gittim. Doktorum Bilgen Gediz bey idi. Kendisini çok seviyorum,çok memnun kaldım. Kibar,sakin,Naif bir insan aynı zamanda en ince ayrıntılara kadar araştıran. Nisan'da transfer oldum,şansıma transferimi de bilgen bey yapmıştı. Şuan hamileyim,hatta gecelik takibi de aynı merkezde yapıyorum.

Ayrıca medicalpoint Hastanesi'nde funda göde ve irenbede Alper biler de şuan popüler doktorlar arasında

X