Tüp bebek fiyatları nasıl?

stv09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
24
6
29
Arkadaşlar merhabalar.
Tüp bebek deneyecegiz ama nasıl olur nasıl gider bilmiyoruz. Gittiğiniz yerlerden fiyat bilgisi paylasirmisiniz. Kaç deneme hakkı veriyorlar bir paket içinde. Tekrar denemelerde ücret alıyorlar mı? İstanbul da nereleri önerirsiniz?

Paket olayi yok tek bir deneme karsiliginda istenen ücret ödeniyor. Biz universite hastanesinde raporlu yaptirdik ilac parasi hocaya verdiğimiz para hastaneye verdiğimiz derken 7 bin civarinda tuttu. Özel hastane ve özel merkezlerde fiyatlar daha yüksek tabi. 10-15bin arasinda değişir diye düşünüyorum

Paket olayi yok tek bir deneme karsiliginda istenen ücret ödeniyor. Biz universite hastanesinde raporlu yaptirdik ilac parasi hocaya verdiğimiz para hastaneye verdiğimiz derken 7 bin civarinda tuttu. Özel hastane ve özel merkezlerde fiyatlar daha yüksek tabi. 10-15bin arasinda değişir diye düşünüyorum
Teşekkür ederim

Gebe kalabildinizmi peki

X