Tüp Bebek için En İyi Doktur lütfen...

K
Merhaba arkadaşlar Tüp bebek için ciddi anlamda çok zor günler yaşıyorum. Bende düşük yumurta rezervi var yaşım 29. 4 yıldır eviliyim üç yıldır çocuk düşünüyorum. Malesef daha nasip olmadı. Daha öncede tüp açma ameliyatı oldum. Eşiminde sperm değerleri çok kaliteli değil ama çocuk olmayacak kadar değil dedi doktor. Daha önce 2 başarısız tüp denemem oldu. AMH değerlerim az olduğu için yeniden tüp yapmamız lazım ama kafam çok karışık. Araştırıyotum ama hiç iyi değilim. Bir yerde yücel kahraman, başkası Murat arslan, kimileri Filip Taştan, Cem Demirel, Semra Kahraman vs vs herkes birilerini övüyor. Bazıları mutlaka bahçeciye gidin bazıları kesinliklikle gidilmez diyor, Örnek veriyorum cem demirel hocayı 40 şi övüyor ama 41.kişi öyle bir şey yazıyor ki o kadar olumsuz ki hemen vazgeçme durumun oluyor. Açıkcası kafa bir milyon, 3. tüp bebek girişimimiz olacak maddi maanevi çok yıprandık bu sefer nerde kimde yapalım açıkcası hiç bilmiyoruz. Şuan araştırdıklarım
Yücel Kahraman, Semrakahraman, Filip Taştan, Murat Öztürk, ama daha beğenilen hoca da var bu konu ile ilgili yardımcı olabilir deneyimlerinizi paylaşırmısınız.
Kimisi de diyor Dr. Ertan cevizzi fitoterapi yolu ile size bitkisel takviye yapıyor tüp bebek oluşumuna hazır olduğunuz zaman sizi yönlendiriyorlar adam tvlere falan çıkıyor o arada da kaldım:-):::.
Kriteriniz tam olarak ne bilmiyorum ama benim önerim Doç. Dr. Yasemin Çekmez. Onun hastasıyım ve çok memnunum enerjisinden yaklaşımından. Bi kere her şeyden önce asistanla değil direkt kendisiyle muhatap oluyosunuz her aşamada. İşini gerçekten severek yapan bi doktor ve komik rakamlara yapıyor. Kendi kliniği var ve belli merkezlerle çalışıyor araştırın derim😊

Canım ben cerrahpaşada Altay Gezer diye bi prof var oraya gittim aşılamaya başlıcam eğer senin adetin başlamadıysa git sende bi görüş derim aşırı içime sindi
Henüz adet olamadım kaset test yaptım negatif çıktı 8 gün geçti.. 2-3 ayda bir böyle uzuyo ya :KK43: tamam canımm bakım bende bi.. sende bu dediğim doktoru bi araştır buda çok iyi ilgilendi hem evimede yakın 30 dk ama bahçeci felan 1 buçuk saatti bu dediğine de bi bakayım.. gerçi ucak yakın fark etmiyo dr ilgili olsun yeter diyorum

Henüz adet olamadım kaset test yaptım negatif çıktı 8 gün geçti.. 2-3 ayda bir böyle uzuyo ya :KK43: tamam canımm bakım bende bi.. sende bu dediğim doktoru bi araştır buda çok iyi ilgilendi hem evimede yakın 30 dk ama bahçeci felan 1 buçuk saatti bu dediğine de bi bakayım.. gerçi ucak yakın fark etmiyo dr ilgili olsun yeter diyorum
Senin 2 3 aysa iyi ben tarlusal kullanmadan olmuyorum. Sen bilirsin fırsatın olursa gitmeni tavsiye ederim bende bakayım canım çok teşekkürler ☺️

Antalya tüp bebek merkezi hasan bey candır 🥰❤️ yurt dışından bile gelenler var... Uzaktan gelenler için ücretsiz konuk evi var🙃
Bende memnundum ama gündüz dönmedikleri için akşam kibarca watsapta ilaçlara devam etmem gerekiyor mu diye ulaşmaya çalıştığımda mesai saatinde merkezi arayın diye terslenene kadarmış 😏 normalde merkezde zaten doktorların numarasını bile bilmem

Bende memnundum ama gündüz dönmedikleri için akşam kibarca watsapta ilaçlara devam etmem gerekiyor mu diye ulaşmaya çalıştığımda mesai saatinde merkezi arayın diye terslenene kadarmış 😏 normalde merkezde zaten doktorların numarasını bile bilmem
Aaa öyle mi ilk defa duydum böyle biseyi bana hemen cvp verdiler her seferinde. Peki sonuç ne oldu pozitif mi?

Aaa öyle mi ilk defa duydum böyle biseyi bana hemen cvp verdiler her seferinde. Peki sonuç ne oldu pozitif mi?
Maalesef negatif.negatifliği için merkeze tabi ki bişey diyemem sonuçta biraz da nasip.kötülemek istemem kimseyi hiç bi doktoru .ama o akşam öyle davranınca açıkcası kötü hissettim .Siz bire bir mi iletişim kuruyodunuz yoksa Merkezi mi arıyordunuz

Maalesef negatif.negatifliği için merkeze tabi ki bişey diyemem sonuçta biraz da nasip.kötülemek istemem kimseyi hiç bi doktoru .ama o akşam öyle davranınca açıkcası kötü hissettim .Siz bire bir mi iletişim kuruyodunuz yoksa Merkezi mi arıyordunuz
Msj atıyordum whatsap numarasına sonuçlarımı gönderiyordum ilaçlarla illgili sorularımı soruyordum falan. Bazen de arıyordum.

Ama şöyle olmuştu bir kere whatsap numarasını arıyormuşum sürekli. Whatsap numarası olduğunu bilmiyordum açmıyorlardı sonra msj atmıştım WhatsAptan arıyorum neden açılmıyor bu telefonlar diye. Onlarda bu whatsap numarası sadece tahlil sonuçları ve ilaçlarla ilgili yazılı olarak msj atabilirsiniz demişlerdi. Ama kibar olarak demişlerdi. Benim kizmama rağmen...

K

Kriteriniz tam olarak ne bilmiyorum ama benim önerim Doç. Dr. Yasemin Çekmez. Onun hastasıyım ve çok memnunum enerjisinden yaklaşımından. Bi kere her şeyden önce asistanla değil direkt kendisiyle muhatap oluyosunuz her aşamada. İşini gerçekten severek yapan bi doktor ve komik rakamlara yapıyor. Kendi kliniği var ve belli merkezlerle çalışıyor araştırın derim😊
Teşekkür ederim canım. Şunu ogrendim herkesin gittiği ünlü meşhur yerlere gitmemek lazım kıyıda köşede işini çok güzel yapan doktorlar illaki vardır

Hastane prosedürü gereği baş doktorun girdiği transfere sırf sizin enerjiniz olmadan olmaz hocam, lütfen yanımda olun dediğim için ikiletmeden giren, işlem boyunca elimi sımsıkı tutan İnsan. Güç veriyor. İşimiz biteli 3 ay oldu ama aşı danışsam, ilaç danışsam hala whatsapptan döner,kısa da olsa cevaplamadan bırakmaz. İkizlermizin haberini paylaştığımda arayıp sevinç dolu ses tonu ile kutladı. Keşke imkan olsa da evimde soframda ağırlasam ailesi ile.. Annesi ne güzel evlat yetiştirmiş diyor insan
Siz yazalı zaman geçmiş ama görünce ben de yazmak istedim. Yazdıklarınızın altına imzamı atarım. Ben de tedavime yiğit hocayla ilerliyorum. Aslında ilk başta randevu almak istediğim kişi tüp bebekten asıl sorumlu olan meşhur doktordu ama yakın zamanda müsaitliği olmadığı için yiğit hocaya randevu almıştım. İyi ki de öyle olmuş hiç pişman olmadım. Gerçekten kendimin değerli hissediyorsun. Tedavim nasıl sonuçlanır bilmiyorum ama olumsuz olursa da yine de yiğit hocamla devam etmek isterim

Bahçelievler medical park hastanesinde dr Gürkan Arıkana canım.. ilk görüşme çok güzel geçti benim muayene edip ücret alma çabasında değildi tek tek inceledi anlattı benim için olumluydu inşallah bu ay değil öbür ay tüp bebeğe geçicez
Merhaba ben de doktor arayışındayım.
Yumurta takibi yaptırarak yumurtam oluştugunda yumurtayı tüp bebekle hamile kalmak isittorum. Henüz hiç bir tedaviye başlamadım. Amh değerim vs yerlerde cerrahpaşa tüp bile deneme olmaz dedi. Amh 0.02 fsh de baya yüksek. Sizin amh kaç acabaa

Yumurta takibi yaptırarak yumurtam oluştugunda yumurtayı tüp bebekle hamile kalmak isittorum. Henüz hiç bir tedaviye başlamadım. Amh değerim vs yerlerde cerrahpaşa tüp bile deneme olmaz dedi. Amh 0.02 fsh de baya yüksek. Sizin amh kaç acabaa
Sizin yumurtanız oluşuyor mu kendiliğinden. Benim hiç yumurtam yoktu bana da çapa da öyle söylemişlerdi tüp bebek de olmaz diye

bahçeci Fulya da Doktor Mehmet Reşit Asoğlu
Bruksel Yücel Kahraman
Şişli memorial Semra Kahraman
Acıbadem Murat Arslan
Çok araştırdım en çok göze çarpanlar bunlar radarıma girdi. Ancak Bu merkezler ve doktorları ile ilgili çok olumlu yorumlar olduğu gibi kesinlikle gitmeyin diyende var hemde aynı doktora. Aynı anda aynı doktorlar ile igili nasıl böyle tezat yorumlar yapılıyor anlamıyorum.
Yukarıda yazdığım doktorlarla ilgili bilgisi deneyimi, fikri olan varşa çok teşekkür ederim çok kafam karışık :-)
Merhabalar.
Açıkcası doktorlar kadar bana göre uyguladıkları tedavi yöntemi ve sürecinde önemli. Ben 7 negatif ten sonra 8.senwmese pozitif aldım.
İstanbul Acıbadem de Bülent Traş ile görüşmemiz olmuştu ve hiç memnun kalmadım başlamadım. Daha önceki denemelerini gibi süreçten bahsetti.
Memorial Hast ise Ankara şubesine gittim iki denemem orda oldu maalesef negatif almayı geçtim bana neden negatif tartışması yerine paradan indirimden 3.denemesen bahsetmeleri samimiyetsiz geldi. Tabi ist şubesi farklı olabilir. En son
Bahçeci de Ankara şubesine geldim 8.denemem burada oldu ve diğer 7 tüp bebek tedavisinden farklı bir süreç izledim 6-7 ay sürdü ama sonucu olumlu oldu çok şükür.
Size tavsiyem ön görüşmeleri muhakkak yapıp durumunuza uygun tedavi yöntemini kim öneriyor ise o doktora ve hast ile devam etmeniz. Bu arada tüp bebek tedavisinde en büyük etken de embriyolog ve laboratuvar bunlar çok önemli. Bu hast büyük hastaneler bu konularda özen gösterdiklerini düşünüyorum ama bahçeci tüp bebek uygulamasında biraz daha farklı bunu diyebilirim.

Benim kendi doktorumu öneririm canım bi git sonuçlarınla görüş derim.. amh benim 3,48 çıkmıştı ama öyle diyen doktorlara bakma tek bir doktorda kalma bu benim 3. Doktor görüşüm.. çok duydum düşük amh ile hamike kalanı sonuçta tek yumurta tek sperm gerek

Aynenn öyle ben o kadar çok tanıma fırsatım olmadı kendisini ama senin gibi güler yüzlülüğüne aldanıp gittim ama hiç öyle değilmiş.. göz ucu baktı sonuçlara birde muayene etti gel tüp bebek yapalım dedi hemen ben yumurta takibi yaptırmak istiyorum deyince de burası tüp bebek merkezi yumurta takibi yapmıyoruz yakınındaki bir doktora git yapsın dedi asistanı aradığında kliniğimizde takip yapılıyor bir yanlışlık olmuştur felan filan dedi doktorla görüşüp bana dalga geçer gibi tamam mehmet bey takibinizi yapıcak ücreti 3750 dedi benim bildiğim yumurta takibi sadece muayene ile yapılıyor ödediğim 900 tllik muayene de 6 ay geçerliyse neyin ücreti bu anlamıyorum gerçekten gidilmemesi gereken insanların duygularıyla oynayan bir yer
Ben burdaki yorumlari okuyinca acikcasinkorkmistum bugun gittim kendisine on gorusme yaptim somra yaklasimi hosima gidince muaynede oldum hatta soyledimde burda yazilanlari cok sasrdim die ben tabi tedaviye baslamdim suan icin dusunmiyorum ama dusunursem mehmet hocaya giderim kesinlikle efsane anlatti herseyi sormadan bile anlatti

Ben burdaki yorumlari okuyinca acikcasinkorkmistum bugun gittim kendisine on gorusme yaptim somra yaklasimi hosima gidince muaynede oldum hatta soyledimde burda yazilanlari cok sasrdim die ben tabi tedaviye baslamdim suan icin dusunmiyorum ama dusunursem mehmet hocaya giderim kesinlikle efsane anlatti herseyi sormadan bile anlatti
Yaa şans meselesi inan ben kötü gününe mi yoksa yoğun gününe mi geldim bilmiyorum ama hiç memnun kalmamıştım yani samimi gelmedi ama senin için sevindim inşallah herşey güzel olur 🥰

Bahçelievler medical park hastanesinde dr Gürkan Arıkana canım.. ilk görüşme çok güzel geçti benim muayene edip ücret alma çabasında değildi tek tek inceledi anlattı benim için olumluydu inşallah bu ay değil öbür ay tüp bebeğe geçicez
Merhaba acaba Medical Park da tüp Bebek ücreti ne kadar hastane arayışında yım da bilgi verir misiniz ☺️

Merhaba acaba Medical Park da tüp Bebek ücreti ne kadar hastane arayışında yım da bilgi verir misiniz ☺️
Sadece tüp bebek 13.750 demişlerdi muayene 400 galiba ama artı ilaçlar felan var dondurulmuş transfer de ekstraydı sanırsam

X