TÜP BEBEK İÇİN EN İYİ MERKEZ...

NESNAR

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2015
5
3
50
Merhabalar,
Adana'da tüp bebek yaptıran arkadaşlar, nerede hangi doktora gittiniz? Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim. Maddi açıdan zorlu bir süreç olacağı ve yaşım 41 olduğu için, vakit kaybetmemek adına en çok tavsiye edilen yerle görüşmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Slm canim adanada en çok önerilen yer baskent hastanesi bende ilk defa yaptiracagim bu ay baslayacagiz insallah ben tayfun beyin hastasıyım çok arastirdim herkez baskent dedi

Merhaba arkadaşlar kesinlikle başkenti önermiyorum. Aklı olan oraya gitmez ben Acıbadem e geçtim oraya gidenler memnun. Ben de dondurulmuş denedim. Ama negatif sonuç aldım nedeni ise embriyo kalitesiz olmasıydı. Çünkü bize hiçbir konuda bilgi vermediler sorun bende diye biliyordum meğerse eşimdede sorun varmış biz öyle mal gibi gidip gelmişiz.

Merhaba arkadaşlar kesinlikle başkenti önermiyorum. Aklı olan oraya gitmez ben Acıbadem e geçtim oraya gidenler memnun. Ben de dondurulmuş denedim. Ama negatif sonuç aldım nedeni ise embriyo kalitesiz olmasıydı. Çünkü bize hiçbir konuda bilgi vermediler sorun bende diye biliyordum meğerse eşimdede sorun varmış biz öyle mal gibi gidip gelmişiz.
Ben de Acıbademde Volkan Beyle Turan Çetin arasında kararsız kaldım.Hangisi daha iyi acaba?

Ben de Acıbademde Volkan Beyle Turan Çetin arasında kararsız kaldım.Hangisi daha iyi acaba?
Ben Acıbadem e devam edicem gidenlerin % 80 hamile kalıyor. Ben kendi gözümle gördüm ve inanılmaz ilgi var orda kendini çok iyi hissettiriyorlar. Son teknoloji kullanılıyor tavsiye ederim. Maliyet hepsinde aynı.

Ben Acıbadem e devam edicem gidenlerin % 80 hamile kalıyor. Ben kendi gözümle gördüm ve inanılmaz ilgi var orda kendini çok iyi hissettiriyorlar. Son teknoloji kullanılıyor tavsiye ederim. Maliyet hepsinde aynı.
İstanbuld Aret Kamar diye biri var burda özel has.de gördüm biri ona hamile kalmış onu da burda forumda çok övüyorlar ama İstanbul uzak

Merhaba.uzun süre olmus yazali. Merak ettim hangisini tercih ettiniz sonuç ne oldu?

X