Tüp bebek için rapor

Thebridekiddo

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
225
285
Merhaba hanımlar. Daha önce özelde 1 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. Ikisi de başarısız oldu maalesef. 1 ay önce şehir hastanesinde amh testim 0.41 çıktı. Tekrar tüp bebek düşünürsem, devlet hastanesinden rapor almak için sadece amh değerim yeterli olur mu acaba?

Merhaba hanımlar. Daha önce özelde 1 aşılama 1 tüp bebek denemem oldu. Ikisi de başarısız oldu maalesef. 1 ay önce şehir hastanesinde amh testim 0.41 çıktı. Tekrar tüp bebek düşünürsem, devlet hastanesinden rapor almak için sadece amh değerim yeterli olur mu acaba?
Evlilik yili yaş şarti ve sigorta durumu uygunsa yeterli olmali diye dusunuyorum.

Evlilik yili yaş şarti ve sigorta durumu uygunsa yeterli olmali diye dusunuyorum.
Onlar uyuyor. Yarın gidip soracağım.aslında forumda çok başlık açılmış ama sanırım kurallar degismis bilemedim o yüzden.umarım rapor çıkar.ozel hastane raporsuz mahvetti bizi 20 bini buldu neredeyse:KK43:(

Sanırım yeni kanuna göre amh 1 den düşük olduğunda önceden aşılama denemesi olmasa bile rapor çıkarıyorlarmış ama bi araştırın yine de

900 günlük sigorta eşinizin de olabilir fark etmiyor. Düşük yumurtalık rezervi yeterli benim amh 0.23 ben hemen rapor çıkartım. Bir de birkaç tahlil başka da bir şey yok

Onlar uyuyor. Yarın gidip soracağım.aslında forumda çok başlık açılmış ama sanırım kurallar degismis bilemedim o yüzden.umarım rapor çıkar.ozel hastane raporsuz mahvetti bizi 20 bini buldu neredeyse:KK43:(
Evet sartlari degismis en iyisi rapor alacagin hastane ile gorusmek

Hangi tahliller acaba? Onların sonucu da etkiliyor mu acaba raporu?
Kan gurubu kartı, d vitamini, anti rubellla, hemogram, bulaşıcı hastalıklar hiv falan, tsh son 6 ay için de yaptırdıklarınız varsa onları götürebilirsiniz. Sonucu etkileyip etkilemediğini maalesef bilmiyorum.

benim 0,9 ile yeterli olmuştu

Merhaba,
Ben de rapor çıkartıyorum şu anda, SSK anlaşmalı özel bir hastanede yaptırıyoruz işlemi, belli bir ücret karşılığı hastane koordinatörü rapor çıkarttırıyor, benden 6 aylık SSK dökümü istediler 900 günle ilgili birşey söylemediler. Ben de aşılamalarımı özelde yaptırmıştım onlarla ilgili de bir evrak istemediler.

Merhaba ben devlet hastanesinde rapor çıkartmadım. Üniversite hastanesinde çıkartım. O da özele giriyor. Evet raporlu tüp bebek ilaçlarımı aldım.
Merhaba, ilaçları nasıl aldınız acaba? Özel hastanede yazılan reçeteyi kabul ediyorlar mı yoksa devlette bir doktorun mu reçete yazması gerekiyor? bir de ilaçların ne kadarlık bir kısmını ödüyor?

Merhaba, ilaçları nasıl aldınız acaba? Özel hastanede yazılan reçeteyi kabul ediyorlar mı yoksa devlette bir doktorun mu reçete yazması gerekiyor? bir de ilaçların ne kadarlık bir kısmını ödüyor?
Merhaba ben ilaçlara toplamda 2500 tl gibi bir rakam ödedim. İlaçların %80'lik kısmını devlet karşılıyor. Raporlu olduğu için reçete her eczane de geçerli oluyor. Rapor 6 ay geçerli 3 deneme hakkı veriyor. Örneğin ben birinci denememde yumurta toplama aşamasına kadar gelebildim. Transfer olmadı. Ben şimdi tekrar deneyeceğim. İlk dememe hakkım hala geçerli ama ben ilaçlarımı alıp kullandım. Tekrar reçete yazmıyorlar. O yüzden ilaçlarımı da almak için ikinci deneme hakkımı kullanacağım. Onun için de tekrar rapor çıkarıyorlar. 3 tane resim, nüfus kayıt örneği ve ssk dökümü vereceğim. Bir de kadın doğuma yani kendi doktoruma muayene kaydı açtırmam gerekiyor.

X