Tüp bebek ilaç tedavisi

Helenizmrr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
104
27
31
Merhaba, ilk kez tüp bebek tedavisine başlayacağım sormak istediklerim var cevaplayan olursa çok sevinirim. Regliden 10 gün kadar önce gittiğimde vajinal ultrasonda 4 adet yumurtam görülmüştü biri büyük diğerleri daha kücük. Bugün reglim 3. Günü ve 1 büyük 1-2 tane de kücük yumurtam görüldü sayı neden düşüyor acaba bende adetlikten daha çok yumurta görülebilir diye düşünüyordum . Ve bu az sayıyla transfer şansım nedir acaba tecrübesi olan bilgi verebilir mi

Sayı her ay farklı olabilir. Yumurta toplamadan sonra belli olur transfer şansı olup olmadıpı

Anladım teşekkür ederim. Kullanılan ilaçlarla ilgili bilginiz var mı peki bugün gonal f 900 1.5 ml kullanıyorum günlük dozum 300. 3 gün kullanıp muayeneye gideceğim kullanıp da etkisini gören var mı

İnşallah teşekkür ederim 🙏🏻 gonal f var olan yumurtaları mı büyütüyor yoksa ayrıca yumurta sayısını da arttırıyor mu biliyor musunuz

Anladım teşekkür ederim. Kullanılan ilaçlarla ilgili bilginiz var mı peki bugün gonal f 900 1.5 ml kullanıyorum günlük dozum 300. 3 gün kullanıp muayeneye gideceğim kullanıp da etkisini gören var mı
Etkisini gören çok bildiğim kadarıyla sayısını arttırmıyor.

Merhaba bugün doktor kontrolüne gittiğimde doktorum gonal f 900 e ek olarak pergoveris verdi bana 2 gün de onu kullanacağım sanırım yumurtalarım istenen büyüklükte değil.Gonal f 900 ü 7 gündür kullanıyorum. 11,12,15,17mm yumurtalarım adetin 10. Günündeyim. Benimle aynı durumu yaşayanlar bilgi verebilir mi

Merhaba bugün doktor kontrolüne gittiğimde doktorum gonal f 900 e ek olarak pergoveris verdi bana 2 gün de onu kullanacağım sanırım yumurtalarım istenen büyüklükte değil.Gonal f 900 ü 7 gündür kullanıyorum. 11,12,15,17mm yumurtalarım adetin 10. Günündeyim. Benimle aynı durumu yaşayanlar bilgi verebilir mi
Merhaba bana doktor ilk günden itibaren gonal f900 günde 100 olarak ve pergoveris 150 olarak kullanmamı söyledi 7.gün kontrole gittim ve bi ilaç daha ekledi cetrotide 2 gündür bu ilacı da kullandım yarın adetin 10.gün ve kontrole gidicem bakalım nolcak Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla inşallah. .sen ne yaptın şu an ne durumdasın

Merhaba . Ben şuan regl olmayı bekliyorum doktor kontrolü için duruma göte transfer zamanı belirlenecek . Sen ne durumdasın yumurtaların ne durumda toplanacak kadar büyümüştür umarım

Merhaba bana doktor ilk günden itibaren gonal f900 günde 100 olarak ve pergoveris 150 olarak kullanmamı söyledi 7.gün kontrole gittim ve bi ilaç daha ekledi cetrotide 2 gündür bu ilacı da kullandım yarın adetin 10.gün ve kontrole gidicem bakalım nolcak Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla inşallah. .sen ne yaptın şu an ne durumdasın
PERGOVERIS ilacı nerden buldunuz? ve ne kadara aldınız. çok yüksek fiyatlar istiyorlar.

Merhaba ben iki adet pergoveris e 2700 tl verdim genellikle hastanelere yakın olan onlarla bire bir çalışan eczanelerde daha çok oluyor belki bulmanıza yardımcı olur
üretici firmasına kadar aradık bulamadık:KK43: eczane ismi ve muhiti söylerseniz biz de arayalım varsa alalım. dönüşünüz için teşekkür ederim :)

X