Tüp bebek ilaçları

Kişiye göre kullanılan ilaçlar ve dozajı değişir. Doktorunuz mutlaka bilgi verecektir.

Allah yardımcın olsun inşallah güzel.haberler alırsın. Bı onceki arkadasin dedgi gbi kişiye göre değişiyor. Bu ürün tepkisine göre . Ama en az 2 bin tutar transfer öncesi sonrası derken

Kullanılan ilaçlara ve dozlara göre değişir.Ben iki kez opuda kadar yaklaşık 3000 harcadım raporsuz .Birincisinde Gonalf 225 ikincisinde Menagon 300 kullandım .Gonalf daha pahalı ama aralarında bi 5-6 ay var fiyatları artmış muhtemelen .İkisinide aynı sürelerde kulllandım .

O

Zaman size az kullanıldı dozu transfere kadar olan bunlar birde transfer sonu oksapar crinone falan filan derken onlarda çok tutar
Devletin ödediği kadar hepsinden yazılmıştı gonal f 300 kullanıyordum hergun. Transfer sonrası için oksapar yoktu tabi ama crione almistim. Ama oksapari devlet ödemiyor mu rapor olunca ?

Merhabalar arkadaşlar,
Tüp bebek yaptırma kararı aldık. Picos olduğum için malesef çocuk sahibi olamıyorum. Kullanılan ilaçlar ve miktarı ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Ben eylulde raporlu yaptirdim. İlaclari yuksek doz kullandim. Yeri geldi gunde 3 igne yaptim eczaneye 3200 tl odedik. Ama dedigim gbi ben yuksek doz kullandim dolayisiyla daha fazla ilac almak durumunda kaldik. Fiyatlar degisken olabilir ben 300dozla vurulurken baskasi 50 ile vurulur bana 2 gun giden ilac ona 5-6 gun gider

Merhabalar arkadaşlar,
Tüp bebek yaptırma kararı aldık. Picos olduğum için malesef çocuk sahibi olamıyorum. Kullanılan ilaçlar ve miktarı ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Aynen kişiden kişiye değişiyodur daha yeni yaptırdım transfer i ben 13 ocakta 3 bin civarı eksiği yoktur fazlası vardır belkide

Merhaba arkadaşlar sizelere yazmak istedim. Şuanda 5 haftalık hamileyim. Rabbime şükürler olsun ki tedaviyi bırakıp tüp bebek yaptırırız kararını aldıktan 1 ay sonra hamile kaldım. Hiç ümidim yoktu ve artık gerçekten kafama takmıyordum. Testi bile hemşire arkadaşlarımın zoru ile yaptım ve sonuç pozitif. Meleğim benimle. Sizlerle paylaşıp ümit olmak istedim. Burda gerçekten birgün mutlu haber verebilme umudum bile yoktu. Rabbimin sonsuz mucizesinden sonsuz şükürler olsun. Ümidinizi yitirmeyin ve zamanına bırakıp umursamayın gerçekten herşey vaktinde güzelmiş

X