Tüp Bebek ile Hamile Kalıp Ocak’ta Doğum Yapacaklar Toplanalım

Buda benim güzel kızım MERCAN 🤗

Eklentiler

• IMG_20220211_124751.jpg
    IMG_20220211_124751.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 29
Canlarım nasılsınız yarın 1 aylık oluyoruz. Çok şükür herşey yolunda sadece emziriyorum bu çk güzel bir duyguymuş Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤲 ikizler ile nasıl gidiyor kızlar. Yarın aşı olucaz bu aşı ateş falan yapıyor mu deneyimli anneler 🤗 bebekleriniz kilo kaybetti mi sarılık ne durumda sizin dikişler nasıl iyi şişti mi herşeyi çok merak ediyorum anlatın bakalım 😊💕🤗🥰😍 bebeklerin fotosunu atsak ne güzel olur birbirimize 🙈 çok merak ediyorum 😍
Canım bizim 1. Ay kontrolü vardı bebek alt sınırda kilo almış kaç gündür hastaneye gidip geliyoruz kontrol ediyorlar emzirmeyle ilgili problem yaşamışız emzirme danışmanına gittim sorunu hallettik gibi sadece emzirince böyle oluyor heralde mama takviyesi yok bakalım bundan sonra güzel olsun 🙏

İkizlerle yorucu geçiyor bugün sanırım 44.gün birbirimize alıştık ama biri bitiyor biri başlıyor yorucu bi süreç olacak belli😂 2.ay aşısı zorlu geçiyormuş sanırım, benim ikizler 2700-2460 doğdu bi haftada 2500-2300 oldular sonraki haftalarda aldılar, bir ayda 1200 gr almıştı her biri. Güncel kilo bilmiyorum ama 4 kgyu geçtiler şükür😍 sarılık ilk haftadan sonra riskli olmaktan çıktı, işitme kalça ultrasonu fln hepsi iyi geçti. Bu cmtsi sünnetimiz var 💃 ben foto atarak akımı başlatıyorum sıra sizde😂 coki coki @Melindanaz A Asli47
Bebeler harika ya maşallah 🧿 👼👼

Canım bizim 1. Ay kontrolü vardı bebek alt sınırda kilo almış kaç gündür hastaneye gidip geliyoruz kontrol ediyorlar emzirmeyle ilgili problem yaşamışız emzirme danışmanına gittim sorunu hallettik gibi sadece emzirince böyle oluyor heralde mama takviyesi yok bakalım bundan sonra güzel olsun 🙏
Aaaa başta okurken üzüldüm ama sonra düzelmesini sevindim canım çok şükür iyi olsun minnoşum 🥰

E ben size kurban olayım yaaaaaa🤤🤤🤤🤤 nasıl dayanır insma bunalrı ısırmadan🤗 maşallah kuzularıma 😍 isimleri ne oldu?
Çok şükür canım maşallah 🧿
Büyüdükçe ısıra ısıra sevicez napalım😍 Mehmet Çağan ve Ada oldu canım, Mercanımız da prenses gibi maşallah, nasıl duruu ❤️
Sünneti de yaptık sıradaki gelsin modundayım 😂

Bu tarz durumlarda günde bir iki seferlik mama takviyesi yapılır normalde, her fırsatta emzir o ayrı ama yaşıtlarını yakalayana kadar ki(bir ayda yakalar maximum) iki kez mama takviyesi verebilirsin. Özellikle gece yatarken bebeyi eşine kitlemeye yarıyor mis gibi😂 mama kullanırsan da hipp combiotic kullan tek geçerim. Bundan sonrası güzel olur hiç canını sıkma🌺

Bu tarz durumlarda günde bir iki seferlik mama takviyesi yapılır normalde, her fırsatta emzir o ayrı ama yaşıtlarını yakalayana kadar ki(bir ayda yakalar maximum) iki kez mama takviyesi verebilirsin. Özellikle gece yatarken bebeyi eşine kitlemeye yarıyor mis gibi😂 mama kullanırsan da hipp combiotic kullan tek geçerim. Bundan sonrası güzel olur hiç canını sıkma🌺
Mama kullanmamak içim direniyorum canım sadece anne sütü alıyor doktor da öyle istiyor şükrolsun toparlandık 😍

X