Tüp Bebek Mutlu Sonlu İns.

Yaşınızı sorabilir miyim acaba?

Merhaba bende beş yılda tüp b.sürecinde çok şey yaşadim ama siz benden kat be kat seyler yaşamışsiniz .Sizin adinıza kendim kadar sevindim.Bende yücel kahraman cok iyi diye duydum hatta yaşadıgim yerde gidip pozitif sonuç alan kisiler tavsiye etti ama bana paraci geldi bu yüzden vazgectim.Ama okudugum kadariyla siz çok memnun kalmişsinız Ben de acaba bu sefer gitsem mi diye dusunnuyor degilim pişman olmayim sonra ama istanbul bize 15 saat uzak bu da dusunuduruyor ister istemez.Neyse .iyi sevindim adiniza.Saglicakla buyutun yavrularinizi.hoşcakalin.

Merhabalar. Öncelikle hayırlı olsun. Ben de tüp bebekle 7 haftalık hamileyim. İki embriyo koyuldu ama tek kese görüldü ve hiç kanamam ağrım olmadı. İkincisi noldu acaba

Allah hepimizin sonumuzu hayırlı etsin İnşallah çocuk sahibi olmak anne duygusu yaşamak İnşallah banada nasıp olur bende 3,5 sene önce dış gebelik geçirdim tüpü mü çocuk ile aldılar şimdi tek tüpümde tıkanıklık var dediler çam sakura Hastanesi'ne baş vurdum yolun başındayım,benim gibi binlerce kadınlar var Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…