Tüp bebek raporu

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar ben SSK lıyım,tüp bebek yaptırmak istiyoruz.Mesela İrenbe tüp bebek merkezinde olsun istiyoruz,önce merkez doktorunamı gidicez,yoksa devlet hastanesine mi?Bir de rapor için ne gibi belgeler istiyorlar yazarmısınız?

Arkadaşlar ben SSK lıyım,tüp bebek yaptırmak istiyoruz.Mesela İrenbe tüp bebek merkezinde olsun istiyoruz,önce merkez doktorunamı gidicez,yoksa devlet hastanesine mi?Bir de rapor için ne gibi belgeler istiyorlar yazarmısınız?

tatlım önce merkeze git onlar seni yönlendirecekler belgeleride söylerler orda tatlım tamammıyerimseniben

Ben heyet raporu ile 1 deneme yaptım şehrazat. Benim yolum şöyle idi ssk lı bir dr a gittim ve onun bağlı olduğu özel tüp bebek merkezine yönlendirdi. Sonrasında özel hastane gerekli evrakları hazırlamamıza yol gösterdi ve ege üniversitesine başvurduk ordada bazı tetkikler yapıldı ve heyet raporumuzu alıp özel tüp bebek merkezine gidip tedavimize başladık.

X