Tup bebek reyap corlu

Gldmergn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
292
127
26
Merhaba corlu reyapta kahraman ulkere tup bebek tedavisi icin giden var mi memnun kaldiniz mi :)

Reyap corlu da tedavi gördüm. Ilk denememizdi dolayisiyla kiyaslama yapamıyorum. Çalışanlar işini iyi yaptığını gözlemledim. Sizin sOrmak ıstediğiniz bir sey varsa yanitlarim.

Çorluda oturuyorum, kahraman hoca ile görüşmüştük. Soguk aksi gibi duruyor ama işini iyi yaptıgını duymuştum bayada araştırmıştım. eşimden yana sıkıntı olmasaydı çok iyi bi üroloji doktoruna ihtiyaç olmasaydı reyap evime 5 dk mesafede. Kesinlikle oraya giderdim ama kısmet tabii.. iyice arastırın genede.

merhaba bende kahraman hocaya gitmeyi düşünüyorum siz sonrasında memnun kaldınız mı acaba

Kahraman bey iyi bir doktor fakat yapı olarak her durumu fazlasıyla anlatıyor böyle olunca da kaygılarınız artıyor. ilk denememi reyapta yaptırdım. sonuç negatif oldu kürtaj oldum. boş gebelik kanser her şeyden bahsetti bana ve bu beni daha çok yıprattı. Ayrıca tüp bebek merkezi çok kapsamlı değil bünyesinde 1 doktor 1 embriyolog var. Elbette kısmet olacaksa orada da olur ama eş faktörlüyse kesinlikle orada denenmemesi gerektiğini söyleyebilirim.

Kahraman bey iyi bir doktor fakat yapı olarak her durumu fazlasıyla anlatıyor böyle olunca da kaygılarınız artıyor. ilk denememi reyapta yaptırdım. sonuç negatif oldu kürtaj oldum. boş gebelik kanser her şeyden bahsetti bana ve bu beni daha çok yıprattı. Ayrıca tüp bebek merkezi çok kapsamlı değil bünyesinde 1 doktor 1 embriyolog var. Elbette kısmet olacaksa orada da olur ama eş faktörlüyse kesinlikle orada denenmemesi gerektiğini söyleyebilirim.
Kanser derken ilaçlar yüzünden kanser riskinin artması mı ?

Kanser derken ilaçlar yüzünden kanser riskinin artması mı ?
pozitif sonucu alınca kese kalp atışı için de Kahraman Beye devam ettim. Kalp atışı duyamadık. kürtaj oldum ve o zaman boş gebelik olabilir patolojiye gönderelim dedi hatta rahim kanseri de olabilirsin ama en kolay yanıt alınan durumdur dedi. İlaçları tüp bebek sürecini kastetmedi kanser için ama genel olarak binde bir olasılıkları da önden açıkladığı için insan kaygılanıyor ne yazık ki

X