Tüp bebek sonrası doğal gebelik

A

Canım çok sevindim. Bizim de ilk tüp negatif, 2. Si kimyasal. 3. De çift kese oluştu, birinin içi boştu, diğeri de 6+2 de gelişim durdu. Geçen hafta kürtaj oldum. Şimdi 3. Kez opuya hazırlanıyorum. Embriyolarım bitti.
Merhaba, seninle benzer durumdayım canım. Ben de Cuma günü kürtaj oldum, 8+5 de kalbi durmuş malesef. Yeni Opuya hemen başlanıyor mu? İnsan hemen tekrar başlamak istiyor hiç ara vermeden.

Merhaba, seninle benzer durumdayım canım. Ben de Cuma günü kürtaj oldum, 8+5 de kalbi durmuş malesef. Yeni Opuya hemen başlanıyor mu? İnsan hemen tekrar başlamak istiyor hiç ara vermeden.
Merhaba canım, senin adına çok üzüldüm. Ben ki o kadar soğukkanlıyımdır ancak bu defa epey sarsıldım. Ben 3. Kez opu olucam. Mayısta kürtaj oldum. 2. Adetimde çağırdı. Bayrama denk geldiği için 3. Adetimde gidicem. Foliküller yeterli sayıda ve büyğklükleri iyi ise hemen başlıycaz. Bu esnada takviyeler ve arı ürünleri kullanıyorum.

Merhaba canım, senin adına çok üzüldüm. Ben ki o kadar soğukkanlıyımdır ancak bu defa epey sarsıldım. Ben 3. Kez opu olucam. Mayısta kürtaj oldum. 2. Adetimde çağırdı. Bayrama denk geldiği için 3. Adetimde gidicem. Foliküller yeterli sayıda ve büyğklükleri iyi ise hemen başlıycaz. Bu esnada takviyeler ve arı ürünleri kullanıyorum.
Canım ben de çok üzüldüm ama yapacak bir şey de yok. Ben de hemen kendimi toparlayıp ilk adetle yumurta sayım iyiyse Opu istiycem, çünkü bu boşluk hissi beni kötü etkiliyor. Allah hepimize kolaylıklar versin, sağlıkla kucağımıza alalım. Ben de arı sütü ve Maxijuno, omepa Q10 başladım. Geçen sefer faydasını görmüştüm. Haberlesiriz canım, insAllah güzel haberler paylaşırız bundan sonra 😘

X