Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

senin kaçıncı günün cnm?yaa aşılmada bölee olmamıştım...beklemek belirti aramak ne zormuşşş...delircem sanırım srekli göğüslerimi sıkıorum:KK43: ama acı falan yok:KK43: 8. günde idrarda eğer hamile isen silikde olsa 2.çizgi beliriomuş..inş.dayanırım ...hiç bişey okuyamıorum...herşeyden sıkılıorum...sadece bu siteye girer oldum...

su perisi benim bugün 9.günüm az kaldı sabredelim arkadaşım.bende kliniği aradım idrar testi için ama pozitif çıksa bile bizim için önemli olan 12.gün dediler.bende ısrarla 11.gün gelip yaptırıym dedim 12.gün tekrar kanda bakmamız gerekir 12.güne kadar değerler sürekli değişebilir dedi.bende kendi kendime umutlanmıştım 11.gün giderim neolcak sanki 1gün önceden bakarız diye:KK43:( ama illa 12.gün diyolar.oyüzden bende ısrarcı olup canımı sıkmıycam.sende sabret.bak akşam oldu zaten:KK66: bugünde geçti 6.gün bitti..:KK6: hergün bi meşgale bulmaya çalış kendine çok takma kafana arkadaşım.inşallah hayırlısıyla olur bebişler.dualarımdasın ..:emir_bebek: bebek sitelerine gir bebek dergilerine fln bak..

su perisi benim bugün 9.günüm az kaldı sabredelim arkadaşım.bende kliniği aradım idrar testi için ama pozitif çıksa bile bizim için önemli olan 12.gün dediler.bende ısrarla 11.gün gelip yaptırıym dedim 12.gün tekrar kanda bakmamız gerekir 12.güne kadar değerler sürekli değişebilir dedi.bende kendi kendime umutlanmıştım 11.gün giderim neolcak sanki 1gün önceden bakarız diye:KK43:( ama illa 12.gün diyolar.oyüzden bende ısrarcı olup canımı sıkmıycam.sende sabret.bak akşam oldu zaten:KK66: bugünde geçti 6.gün bitti..:KK6: hergün bi meşgale bulmaya çalış kendine çok takma kafana arkadaşım.inşallah hayırlısıyla olur bebişler.dualarımdasın ..:emir_bebek: bebek sitelerine gir bebek dergilerine fln bak..

püffffffffffff:) aman yaaa ne var sanki önceden öğrenebilseydik:) ewt arkadaşım beklemekten başka çaremiz yok gibi..güsel fikir bebek siteleri...senin ilk denemen mi cnm?problem ne?bişey daha kaçıncı gün oldu embirio transeferin?çok soru sordum:)

bende polikistikover var eşimdede varikosel çıktı ameliyat oldu ama sperm sayısı yeterli değil yani ikimizdede tüp bebekle çocuk sahibi olabilirdik :KK5: ilk denememiz cnm.14martta yumuralar toplandı 19 martta transfer oldu.5gün embriyoları sperm kalitesi için beklettiler cnm.genelde 3.gün transfer oluyomuş.senin kaçıncı gün transfer oldu? kaçıncı denemen? bide proteinli şeyler ye.yeşil mercimek ,nohutlu tavuk fln... benim doktorum rahim yapısı proteindir güçlenmesi ve bebek için proteinli yiyecekler ye dedi.zaten hormon veriyoruz bebek için.rahim içinde protein ye demişti.sende öyle yap.mutluluk hormonlarını çalıştır:KK1: :KK1: :KK1: komik şeyler izle sevdiklerinle vakit geçir çok faydası var.gitttiğim klinikteki psikolog çok iyiydi ve onun tavsiyeleri bunlar.kendiside tüp bebekle çocuk sahibi olmuş...

belisha bugün senin 12.gün inşallah güzel sonuçlar almışsındır.merak ediyorum cevabı yaz mutlaka:KK3:

papatya_özmen senin nasıl geçiyo günlerin?yarın 9.gün önemli dikkat etttt...:KK3:

ZKY cnm nasılsın? bugün 10.günün az kaldı :nazar: sonucu sende yaz olur mu?:emir_bebek:

bende polikistikover var eşimdede varikosel çıktı ameliyat oldu ama sperm sayısı yeterli değil yani ikimizdede tüp bebekle çocuk sahibi olabilirdik :KK5: ilk denememiz cnm.14martta yumuralar toplandı 19 martta transfer oldu.5gün embriyoları sperm kalitesi için beklettiler cnm.genelde 3.gün transfer oluyomuş.senin kaçıncı gün transfer oldu? kaçıncı denemen? bide proteinli şeyler ye.yeşil mercimek ,nohutlu tavuk fln... benim doktorum rahim yapısı proteindir güçlenmesi ve bebek için proteinli yiyecekler ye dedi.zaten hormon veriyoruz bebek için.rahim içinde protein ye demişti.sende öyle yap.mutluluk hormonlarını çalıştır:KK1: :KK1: :KK1: komik şeyler izle sevdiklerinle vakit geçir çok faydası var.gitttiğim klinikteki psikolog çok iyiydi ve onun tavsiyeleri bunlar.kendiside tüp bebekle çocuk sahibi olmuş...

cnm benim önerilerine uyucam:) benim eşimde problem vardı...morfolojisi çok bozuk...benim 3.gün transferi..5 . gün şans çok artıo inş.. tutar cnm...benimde 1.denemem..Allahım inş.hepimizi daha fazla arattırmadan çocuk sahibi yapar...bugünde bitti:))) ananas da önerilio...yiyomusun?

dülsümbeyda bugün 8ci gün çok sabırsızım 7 seneyi geçirdimde şu 12 gün gözümde büyüdü asıl korkum benim 9 cü günden kanama olmadan bi geçire bilsem şu günü kendimi hamile sanacam ya kızlar 3.4. günler bıraz belim ve kasıklarım ağrımıştı şu an oda yak ağrım olsa adet olacam diye korkuyorum arım olmasa tutmadı diye korkuyorum rabbim hayır versin inşallah hamile haberi veririz

cnm benim önerilerine uyucam:) benim eşimde problem vardı...morfolojisi çok bozuk...benim 3.gün transferi..5 . gün şans çok artıo inş.. tutar cnm...benimde 1.denemem..Allahım inş.hepimizi daha fazla arattırmadan çocuk sahibi yapar...bugünde bitti:))) ananas da önerilio...yiyomusun?

ananas duymadım.ama artık unutmam:) benimde eşimde hem sperm sayısı az hemde morfolojik bozukluk var... dediğin gibi RABBİM aratmasın.2.denemeye gerek kalmaz inşallah.çünkü 12gün geçmek bilmiyoooo

gülsüm adını bıraz önce yanlış yazdım kusura bakma bu gün kanaman olmadıysa vede 5ci gün transferi kesin tutmuştur öyle sivilceye filan takılma hamileyken hormonlardan bazı insanlar sivilce döker heralde progestan hormonunun yükselmesinden oluyormuş bende transferin 3cü günü tüm sivilce döktüm şu an biraz azaldı sonuç inşallah ikimiz için ve sonuç bekleyen herkese hayırlı olsun rabbimin izniyle

dülsümbeyda bugün 8ci gün çok sabırsızım 7 seneyi geçirdimde şu 12 gün gözümde büyüdü asıl korkum benim 9 cü günden kanama olmadan bi geçire bilsem şu günü kendimi hamile sanacam ya kızlar 3.4. günler bıraz belim ve kasıklarım ağrımıştı şu an oda yak ağrım olsa adet olacam diye korkuyorum arım olmasa tutmadı diye korkuyorum rabbim hayır versin inşallah hamile haberi veririz

benimde ilk günler çok belim ve sırtım ağrıdı sonra geçti.inşallah o ağrılar bebişlermizin küçük elleriyle tutunması için olan güçleridir :nazar: sakın korkma arkadaşım bende öyle bi psikolojim bozulduki korna çaldığında dövücem nerdeyse şoförü sinirden.sakin ol ve bebeğini ALLAHa emanet et o bizden daha iyi koruyo ve sahip çıkıyo.-ya hay- tesbihi çek.hayat veren anlamına geliyo.hem rahatlatıyo insanı...

gülsüm adını bıraz önce yanlış yazdım kusura bakma bu gün kanaman olmadıysa vede 5ci gün transferi kesin tutmuştur öyle sivilceye filan takılma hamileyken hormonlardan bazı insanlar sivilce döker heralde progestan hormonunun yükselmesinden oluyormuş bende transferin 3cü günü tüm sivilce döktüm şu an biraz azaldı sonuç inşallah ikimiz için ve sonuç bekleyen herkese hayırlı olsun rabbimin izniyle

estağfurullah önemli değil cnm.benimde sivilcelerim kurudu gibi biraz.inşallah dediğin gibidir.herşey umut bizim için:)şuanan kadar kanamam olmadı çok şükür.inşallah kimseninde kanaması olmaz .amin. ağlamak geliyomu bazen içinden?bana şuan herşey dramatik geliyo yaa
seninde ilk denememi tüp bebekte?

rahatlamaya çok ihtiyacım var çekecem tesbihi sağol bu benim 3cü denemem bak senden tecrübeliyim benim ilki 5ci gün transferiydi tuttu ama erken doğum yaptım 2 ci 3cü gün transferiydi tutmadı 9cu gün kanamam oldu onun için 9cu günden korkuyorum gerçi 12ci gündede tuttu diye garantimiz yokta buda 5ci gün transferi fakat rahmimde bi kıpırtı yok diye çok korkuyorum

benimde sinirlerim çok bozuk eşime bile tahammülüm yok çok çabuk sinirleniyorum her hareketten boş bulunup korkuyorum birden atılıyorum bebekle ilgili bişey olursa ağlıyorum hayırlısı

benimde sinirlerim çok bozuk eşime bile tahammülüm yok çok çabuk sinirleniyorum her hareketten boş bulunup korkuyorum birden atılıyorum bebekle ilgili bişey olursa ağlıyorum hayırlısı

inşallah busefer tutacak canım öyle hissediyorum.daha çok erken kıpırdanma olurmuki?yani çok anlamam ama evham yapma lütfen.bende çok ağlak oldum ...geçen akşam iğneye gittik acile,ağlıyrm etrafıma bakıp eşimde kızdı bakma kimseye önüne bak diye.ama elinde olmuyo insanın.inşallah hamilelik duygusallığıdır.hamileysekte inşallah RABBİM bundan sonraki süreçte sağlıklı bişekilde devamını getirsin.9ay hayırlısıyla güzellikle geçsin..çünkü bide tutarsa buseferde 9ay stresi başlıyo...
ayıp olmazsa senin erken doğum nekadar erkendi?cevaplamak istemezsen sorun değil cnm.

aman sanıyeler durdu sanki gecmek bilmiyo zaman içimde bir sıkıntı gerginlik stres ölcekmişim gibi nasul bir korku anlatama helede kasık agrıların-mda gelince üstüne öldüm yaaaa valla şiştim sonuçumu alsaydım adaklar adadım bebegğime rabbim yüzü gülenlerden müjdeli haber alanlardan eylesin hepimizi yarın arkadaşım kanımı alıp test yapacak hastahanede ayın 30 nu bekleyemedim dua edin arkadaşlar çünkü beni en iyi siz anlarsınız:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nasılsınız cici anne adayları umarım iysinizdir benim morelim çok bozuk eşim benim :KK50::KK43::KK43:morelimi çok bozuyor bugün üçgündür hep ağlıyom kesin :KK50:tutunmadı hiç bir belirtim yok meleğim beni terk etti galiba bu tartışmaları hisetti zannedersem hiç bna sinyal vermiyor lütfen canlarım can arkadaşlarım ne ypayım bana yardım edin akıl verin bu bebek benim evliliğimi kurtaracak inşallah mevlam bana bağışlar benim yüzüme güler son şansım :KK50::KK50:

nasılsınız cici anne adayları umarım iysinizdir benim morelim çok bozuk eşim benim :KK50::KK43::KK43:morelimi çok bozuyor bugün üçgündür hep ağlıyom kesin :KK50:tutunmadı hiç bir belirtim yok meleğim beni terk etti galiba bu tartışmaları hisetti zannedersem hiç bna sinyal vermiyor lütfen canlarım can arkadaşlarım ne ypayım bana yardım edin akıl verin bu bebek benim evliliğimi kurtaracak inşallah mevlam bana bağışlar benim yüzüme güler son şansım :KK50::KK50:

nurmecim yapma böyle Neden kendinde bu kadar belirti arıyorsun Şu sıralar bebeğinin sana sıkı sıkı tutunmaya çalıştığı bir dönem Sen moralli olcaksın ki bebeğin de sana tutunsun Bebeğini sev onunla konuş Onu ne kadar istediğini ona anlat İnanıyorum ki o seninle Ve senin için çoook dua ediyoruz Lütfen yaşadığın bütün olumsuzlukları unut Söyle o çocuğunun babasına seni bu kadar üzmesin :KK47: Sana biraz destek olsun biraz alttan alsın Hem ne demek o bu bebek benim evliliğimi kurtaracak Böyle kötü şeyler düşünme İnan herşey çok güzel olacak Güzel haberlerini bekliyorum Ayrıca hiçbir belirtisi olmayıpta hamile kalan birçok kişi var

nurme rabbim sana evladını nasıp etsin inşallah kelin ilacı olsa başına calar bende aynı sıkıntıdayım eşim benimde canımı sıkıyor ama tutmassa öyle mesele etmez ama şuan pek destek olduğunu söyleyemem benimde hiç belirtim yok inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız

ananas duymadım.ama artık unutmam:) benimde eşimde hem sperm sayısı az hemde morfolojik bozukluk var... dediğin gibi RABBİM aratmasın.2.denemeye gerek kalmaz inşallah.çünkü 12gün geçmek bilmiyoooo

valla geçmio yAAAA:KK43: bugün 7.günüm...senin canım?

X