Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

cnm allaj-h kucağına aldığın günüde göstersin sana ne güzel yaaa bende anne olmak istiyorum ama rabbimin izniyle allah tamamına erdirsin cnm bebeğini sana ve eşine bağışlasın inş...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet cnm ya bende çok istiyorum çocuk sahibi olmayı ama kısmet...
bide şimdi eşime ben incir kürünü uyguluyorum...
inş.faydasını görürüz benim eşimin sperminin sayısı gayet iyiymişde.......
hareketliliği çok az cnm ya inş. ne biliyim tüp bebeğe gerek kalmadn normal yolla olsa....allahım sizin için bugün bayramdır kim bilir...
cnm bişe soracam şey siz ne kadarlık evlisiniz....

size nasıl yazıcam ben anlamadım ya

merhaba benim 01.03.2010 da 4 embriyo transferim yapıldı ve bugün 10. gün idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı sizce bu bebeklerimin tutmadığı anlamına mı geliyor kan testi için ayın 13 nde randevum var cevaplayablirseniz sevinirim

cnm bence o gebelik testine fazla inanma yanıltabiliyo kafanı hiç karıştırma onlarla bende idrar testi yapmıştım 10.gün negatif çıkmıştı....gerçi kan sonucumda negatif çıktı ama herkes öle olmuyo kafanıı karıştırma rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş.opuyorumnanaktan

merhaba kader arkdşlarım sizin ne hissettiğinizi en iyi ben anlarım. 2 defa tüp beben tedavisi oldum 2008 yılında. ilkinde tutmadı 2.ncisi oldu. kızım şuan 19 aylık çook şükür. hiç ümidinizi yitirmeyin Allahım hepinizin kucağını oldurur inşallah. belirtilere gelince 12.nci günü test yapmaya gideceğiz nasıl adet sancım var anlatamam eşime gitmeyelim kesin adet olacağım olmadı gene dedim. ve o güne kadar su gibi akıntım oldu. ben isteksiz ve ümitsiz bişekilde gittim dr telefonda bana değerimin 1000 olduğunu söledi şok olmuştum gözyaşımı tutamadım. kesin ikiz yada üçüz dedim değere göre ama tek kese görüldü. kendinizi çok şartlandırmayın. Allaha emanet olun inşllh bu güzel haberi sizlerde alırsınız hayırlısıyla

Merhaba Arkadaslar,

bende transferin 2.haftasindan sonra belirtiler hissettim. Rahmimde sürekli bir batma vardi. Garip bir histi. sanki igne batiriliyor. ara ara hep hisettirdi kendini. dayinilmaz boyutlarda degildi ama hep vardi. kasik agrim oldu ki bunu adet öncesi belirti sandim. ayni cünkü. Farkli olan sadece o igne batmalariydi. sonradan ögrendim, embryo tutunmak icin rahim duvarini delermis. bazi kadinlar bunu hissedermis. hatta kanamada olabirmiis hafif. benim kanamam olmadi. ama tutunmayi hissettim gercekten. Sadece bunun farkli bir nitelikte agri oldugunu ayirt edebildim.

aksamlari normalden 1-1.5 saat erken uyumaya basladim birde. bu kadar.

selamlar

merhaba arkadaşlar.ben de ilk tüp bebek denememiyaptırdım bu ay.27 yaşındayım 6 yıllık evliyim.sebebi açıklanamayan infertilim.daha önce 2 kere kimyasal gebelikle sonçlanan aşılamalarım oldu.bu sebepten ötürü doktorum sana co-cültür (yapay rahim) yapıcaz dedi ve uzun prookol tedavisi ile co-cültür yapılarak tdavime başladık.6 tane 1.kalite yumurtam toplandı 6 sı da döllendi ama 2 tanesi çok çok iyi olduğu için 5 günlük embriyo olarak devam ettirdiler.5 günün sonunda 1. kalite 2 tane embriylarımın transferi gerçekleşi 5 martta.hatta ilginç bişey oldu ki ben bunda bir hayır olduğunu düşünüorum benim transferimden 3 gün sonra yasa değişti tek embrio şartı yürürlüğe girdi..bugün transferimin 9.günü.sabah adet sancısıyla uyandım resmen.zaten 2 gece önce başladı bu adet sancısı.sanki 5 dakka sonra adet olacakmışım gibi.3.günde kasıklarıma hafif kramplar giriyordu bugünlerde şiddetlendi..çok korkuyorum ya nolur tecrübeli arkadaşlar biraz bilgi verin bana...

merhaba arkadaşlar.ben de ilk tüp bebek denememiyaptırdım bu ay.27 yaşındayım 6 yıllık evliyim.sebebi açıklanamayan infertilim.daha önce 2 kere kimyasal gebelikle sonçlanan aşılamalarım oldu.bu sebepten ötürü doktorum sana co-cültür (yapay rahim) yapıcaz dedi ve uzun prookol tedavisi ile co-cültür yapılarak tdavime başladık.6 tane 1.kalite yumurtam toplandı 6 sı da döllendi ama 2 tanesi çok çok iyi olduğu için 5 günlük embriyo olarak devam ettirdiler.5 günün sonunda 1. kalite 2 tane embriylarımın transferi gerçekleşi 5 martta.hatta ilginç bişey oldu ki ben bunda bir hayır olduğunu düşünüorum benim transferimden 3 gün sonra yasa değişti tek embrio şartı yürürlüğe girdi..bugün transferimin 9.günü.sabah adet sancısıyla uyandım resmen.zaten 2 gece önce başladı bu adet sancısı.sanki 5 dakka sonra adet olacakmışım gibi.3.günde kasıklarıma hafif kramplar giriyordu bugünlerde şiddetlendi..çok korkuyorum ya nolur tecrübeli arkadaşlar biraz bilgi verin bana...

hiç korkma canım benimde öyle olmuştu 9. gün başlamıştı çok korkuyordum adet olucam diye aynı adet sancısı gibiydi dr ma sordum hamile kalsan bile her ay adet olacakmışsın gibi sancın olur dedi çok şükür şuan 7 haftalık hamileyim hala sancım oluyor yani normalmiş canım. sana tavsiyem test gününe kadar yastık kullanma ayağının altına koy yastığı ben ilk günden yaptım test gününe kadar arkadaşım söylemişti banada oda öyle yapmış hadi canım hayırlı haberlerini bekliyorumopuyorumnanaktan

canımm çok sağoll yaa..valla içim rahatladı okuynca çok teşekkür ederim yaa..inşlahh olumlu olur bu belirtiler..allahım hepiimizin kucaklarını doldurur inşlh

arkadaşlar herkese merhaba herkes nerde acepbilmiyorumkismile

arkadaslar bende bu sıteye yenı katıldım 5 senelık evlıyım ve ilk tupbebek deneyımımız ve transferımın 8 gunu bugun hem cok heyecanlıyım hede cok korkuyorum ya tutmazsa dıye genelde ilk ler tutmuyomus

arkadaslar bende bu sıteye yenı katıldım 5 senelık evlıyım ve ilk tupbebek deneyımımız ve transferımın 8 gunu bugun hem cok heyecanlıyım hede cok korkuyorum ya tutmazsa dıye genelde ilk ler tutmuyomus

cnm hayırlı olsun inş.hayırlı haberler alırsın rabbim emeğini boşa çıkarmasın...
bende 1.5 senelik evliyim 2 sefer tüp bebek yaptırdım olmadı malesef hayırlısı inş.
pardon ama sorunun neydi cnm?

benım eşimde sorun var sperm sayısı az yanı yok gıbı bır sey bızımde ılk denememız ama bılemıyorum ınsallah tutar

cnm hayırlı olsun inş.hayırlı haberler alırsın rabbim emeğini boşa çıkarmasın...
bende 1.5 senelik evliyim 2 sefer tüp bebek yaptırdım olmadı malesef hayırlısı inş.
pardon ama sorunun neydi cnm?

benım esımde sorun var sperm sayısı dusuk yanı yok gıbı bırsey bızımde ılk denememız ınsallah tutar sızın sorununuz neydı

X