Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

merhaba bende yeni hamile olduğumu öğrendim pazartesi günü kan testim 340 çıktı normalmidir bide 7 marta randevu verdiler geç değilmi sizce

meraba canım.hayırlı olsun.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
değerin çok güzel çıkmış.yok canım geç değil randevu için benim de 17 gün sonraya vermişlerdi randevu tarihi.zaman geçmek bilmedi tabi o vakte kadar ama iyi de oldu çifte mutluluk yaşadık.hem kesemizi gördük hem de kalp atışımızı duyduk.senin de öyle olur inşallah canım.sabırla bekle büyüt bebişini inşallah:21:

slm canım güzel gidiyor hamileliğim sen nasılsın sorun yoktur umarummm:KK9:

meraba minecim.iyiyim şükürler olsun.:nazar:okula gidiyorum ama çok yoruluyorum ders anlatırken.nasıl biter bu dönem bilmem ki.
sen nasılsın.bi daha gittin mi bebişini görmeye.:emir_bebek:

meraba minecim.iyiyim şükürler olsun.:nazar:okula gidiyorum ama çok yoruluyorum ders anlatırken.nasıl biter bu dönem bilmem ki.
sen nasılsın.bi daha gittin mi bebişini görmeye.:emir_bebek:

canımyoruluyosun ama idare etcez eee kolaymı bebek bekliyoruz artıkkk ALLAH YARDIM EDER BİZE MERAK ETME BEN EN SON CUMARTESİ GİTTİM BEBİŞİMİ GÖRMEYE KALP ATIŞLARINI ALDIKTAN SONRA DAHA GİTMEDİM MARTIN 14 DE BİDAHAKİ KONTOLÜM AMA YOLUNDA HERŞEY BAZEN BÜYÜK BÜYÜK KRAMPLAR OLUYOR KARNIMA ODA SANIRIM ZARAR GELECEK DİYE KIPIRDATMIYORUMYA KARNIMI ONDAN OLABİLİR GÖRÜŞMEK ÜZERE CANIM KOLAY GELSİN:KK30:

canımyoruluyosun ama idare etcez eee kolaymı bebek bekliyoruz artıkkk ALLAH YARDIM EDER BİZE MERAK ETME BEN EN SON CUMARTESİ GİTTİM BEBİŞİMİ GÖRMEYE KALP ATIŞLARINI ALDIKTAN SONRA DAHA GİTMEDİM MARTIN 14 DE BİDAHAKİ KONTOLÜM AMA YOLUNDA HERŞEY BAZEN BÜYÜK BÜYÜK KRAMPLAR OLUYOR KARNIMA ODA SANIRIM ZARAR GELECEK DİYE KIPIRDATMIYORUMYA KARNIMI ONDAN OLABİLİR GÖRÜŞMEK ÜZERE CANIM KOLAY GELSİN:KK30:

merhabalar.ben de geçen hafta cuma gıttım doktora kalp atışlarını gördük bebeklerın:KK66:ama ben çok kötüydum şimdi ilaç kullanıyorum daha ıyıyım okula da başladım .öğretmen arkadaşlar ve ıdarecılerım o kadar anlayışlılar ki inanaın aile şefkatını aratmadılar,hepsine ayrı ayrı teşekkür ve mınnettarlığımı belirttim.ders programımı toparladılar ders saatlerimi azalttılar,
benım de kontrolum martın 18 de ,hepimize kolay gelsin ...:KK49:

Arkadaslaaaar HAMİLEYİİİMM :)
heyoo! O kadar mutluyum ki! Allah isteyen herkese nasip etsin insallah
bu arada kasik agrilarim hala suruo ama degerim masallah cok yuksek cikti. Pazartesi keseyi gormek icin dr.a gidicez. Hayirlisi... İnsallah hersey saglikla surer.
Sevgiler

çok sevindim canım Allahım sonuna kadar sağlıkla gitmeyi nasip etsin inşallah

Merhaba bende bahçeci kiniği gidiyorum 3 şubatta yumarta toplandı 8 şubatta transferim oldu 21 şubatta kan testim vardı değerim 340 çıktı ilk denememdi hamilesin dediler fakat kontrol için 7 marta tarih verdiler sizce geçmi bide bebeğim transfer tarhini göre 16 günlük ama transfer öncesi süreçte dahil ediyorlarmı

canım keseyi daha net görebilmek için seni o tarihde çağırıyorlar merak etme bi terslik falan yok bu arada hayırlı olsun inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin

merhabalar.ben de geçen hafta cuma gıttım doktora kalp atışlarını gördük bebeklerın:KK66:ama ben çok kötüydum şimdi ilaç kullanıyorum daha ıyıyım okula da başladım .öğretmen arkadaşlar ve ıdarecılerım o kadar anlayışlılar ki inanaın aile şefkatını aratmadılar,hepsine ayrı ayrı teşekkür ve mınnettarlığımı belirttim.ders programımı toparladılar ders saatlerimi azalttılar,

maşallah canım :nazar: Allahım sonuna kadar sağlıkla gitmeyi nasip etsin inşallah

olanları duydum canım zaten hamile kalma oranı yüksekmiş tüp bebek sonrası

ben o konuda pek umutlu degilim canim ben 3. asilamamda hamile kalip kaybettim ve sonra yine kendiliginden olmadi 3 asilama 2 tup bebek daha yapildi 2. de hamile kaldim ama sanirim isteyince yine olmayacak gibi keniliginden olmuyor benimde illa tedaviyle olacak gibi....

kizlar hic tup bebek sonrasi kendiliginden hamile kalan olmadimi aranizda????

canım benım 1 tane tüp bebek denemem oldu aralık ayında malesef başarısız oldu. bu ay adetim 6 gün gecikti.baya bi heveslenmiştim ama malesef bugün oldu:KK43: offf ya moralim çok bozuk....

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyorum benimde pazartesi yumurtalarım toplanacak ve perşembe transfer yapılacak sonrası nasıl gelişecek bilemiyorum nelere dikkat etmeliyim ananas tüketimi hakkında bilgisi olan varmı tutunmayı sağlıyormuş diyorlar ama doktora da sormaya çekiniyorum sadece ilk denemem olduğu için çok tecrubesizim ve heyecanlıyım allah hepimimizin yüzünü güldürsün hepimizin yardımcısı olsun.... sevgiyle kalın

canım neden ilaç kullanıyorsun anlamadımki bende mide yanması vardı doktor ona ilaç vermedi ilk üç ay iyi değil dedi ve kendine dikkat etcen hastalanmıycan ilaç kullanmıycan dedi ayrıca arkadaşların destek olmasıda çok güzellll gene yazışalım canım

canım neden ilaç kullanıyorsun anlamadımki bende mide yanması vardı doktor ona ilaç vermedi ilk üç ay iyi değil dedi ve kendine dikkat etcen hastalanmıycan ilaç kullanmıycan dedi ayrıca arkadaşların destek olmasıda çok güzellll gene yazışalım canım

ben 5.haftaya gırmemle birlikte aşırı bulantı ve tansıyon düşmesi oldu su bile içemıyordum,kılo kaybı ve vucutta su kaybı olunca zofer dıye bulantıyı gıderıcı ılacı mecburen kullanmaya başladım,şimdi çok şükür daha ıyıyım .gerçi yıne yemek yerken zorlanıyorum.bu arada bır arkadaşım bana bulantı için psbands getirdi dun ılk olarak denedım sankı ıyı gıbı geldı.bulantın varsa dene nasıl olsa ılaç değil ıyı gelebılır ..
kendıne ıyı bak...

canım benım 1 tane tüp bebek denemem oldu aralık ayında malesef başarısız oldu. bu ay adetim 6 gün gecikti.baya bi heveslenmiştim ama malesef bugün oldu:KK43: offf ya moralim çok bozuk....

insallah birdahaki ay olur canim...sizde sorun neydi???kac senedir bebek istiyorsunuz???

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyorum benimde pazartesi yumurtalarım toplanacak ve perşembe transfer yapılacak sonrası nasıl gelişecek bilemiyorum nelere dikkat etmeliyim ananas tüketimi hakkında bilgisi olan varmı tutunmayı sağlıyormuş diyorlar ama doktora da sormaya çekiniyorum sadece ilk denemem olduğu için çok tecrubesizim ve heyecanlıyım allah hepimimizin yüzünü güldürsün hepimizin yardımcısı olsun.... sevgiyle kalın

Merhaba arkadaşım ben de çok forum karıştırdım nette ve ananası duydum ama şöyle bir şey de var ananas için ne kadar doğru rahim kasılmasını artırıp düşük yaptığına dair ama ilk aylar mı son aylar mı net bir şey yok. ben şu an hamileyim ve forumlardan görmüştüm;embriyo transferinden önce başlayarak gebelik sonucunu alıncaya kadar kabak çekirdeği, incir ve kuru üzüm çekirdeğiyle birlikte günden bir avuç yiyordum. ananasta günde bir iki dilim alıyordum.(şimdi çok yemekten sanırım görmek bile istmiyorum) umarım işine yarar. Allah kolaylık versin, hayırlısı olsun.

Merhaba arkadaşım ben de çok forum karıştırdım nette ve ananası duydum ama şöyle bir şey de var ananas için ne kadar doğru rahim kasılmasını artırıp düşük yaptığına dair ama ilk aylar mı son aylar mı net bir şey yok. ben şu an hamileyim ve forumlardan görmüştüm;embriyo transferinden önce başlayarak gebelik sonucunu alıncaya kadar kabak çekirdeği, incir ve kuru üzüm çekirdeğiyle birlikte günden bir avuç yiyordum. ananasta günde bir iki dilim alıyordum.(şimdi çok yemekten sanırım görmek bile istmiyorum) umarım işine yarar. Allah kolaylık versin, hayırlısı olsun.

çok teşekkür ederim bende öyle okuduğum için yemiyorum şimdi bıraktım ama haftaya cuma transferim olacak ne yesem ne yemesem kafam karıştı birde sizde puregonla cetrotide aynı anda mı enjekte edildi bende son 3 gün o şekilde söylediler ve öyle yaptık bilmiyorum neden o şekilde değişti normalde arasında 8 saat falan vardı iki iğnenin kendine iyi bak... bebişine de............

çok teşekkür ederim bende öyle okuduğum için yemiyorum şimdi bıraktım ama haftaya cuma transferim olacak ne yesem ne yemesem kafam karıştı birde sizde puregonla cetrotide aynı anda mı enjekte edildi bende son 3 gün o şekilde söylediler ve öyle yaptık bilmiyorum neden o şekilde değişti normalde arasında 8 saat falan vardı iki iğnenin kendine iyi bak... bebişine de............

endişe etme benimde cetrotidela puregon aynı zamandaydı. birini göbeğimin sağına diğerini soluna yapıyordum. diğer gün yerlerini değiştiriyordum çünkü cetrotideın ucu biraz kalın ve biraz daha fazla acıtıyor.

insallah birdahaki ay olur canim...sizde sorun neydi???kac senedir bebek istiyorsunuz???

eşimdeydi problem.sayı çok düşük. ya aslında bız daha çok yenıyız. 1 yıl bile olmadı evleneli.eşim 30 yaşında. o yüzden çok beklemeden bebek düşündük. düşününce böle bi olayla karşılaştık. bakalım 1 ay sonra dondurulmuşlarla tekrar deneyeceğiz inş.

eşimdeydi problem.sayı çok düşük. ya aslında bız daha çok yenıyız. 1 yıl bile olmadı evleneli.eşim 30 yaşında. o yüzden çok beklemeden bebek düşündük. düşününce böle bi olayla karşılaştık. bakalım 1 ay sonra dondurulmuşlarla tekrar deneyeceğiz inş.

insallah basarili olursunuz...Allah yardimciniz olsun...

canım bende ananas tüketmiştim yine dondurulmuşlarımla ikinci denememin tedavisine başladım ve günde 1 dilim ananas yemeyi ihmal etmeyeceğim benim arkadaşlarım hep ananas tükettiler ve şuan hamileler, kabak çekirdeği, kuru kayısı, kuru incir yemelisin

ben öle bişi duymamıştım ananasla ilgili canım bu arada ALlahım kucağına almayı nasip etsin meleğini inşallah

bende şuan 2.denememizin tedavisine başladım dondurulmuşlarımla olacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

arkadaşlar benim toplama işlemi salı transfer cuma günü olacak bu 1 hafta içinde nelere dikkat etmem gerekli tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum

X