Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek sonrası

melosderler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
43
31
39
Arkadaşlar 25 mayısta transfer oldu sonuç negatifti ve hemen ardından 6 haziranda regl oldum, beş gün kadar sürdü. Bugün ise ayın 5i ve ben regl olmadım ancak iki gündür sadece kahverengi lekelenme geldi, benim gibi yaşayanlar var mı? Sebebi ne olabilir; ilk kez regl gecikmesi yaşıyorum, kaldı ki negatif sonrası bile gecikir denildiği halde ben zamanında olmuştum. Amh düşük olduğu için google yorumlarında menopoz vb şeyler okudum, beni endişelendirdi 🥺 benzer şeyler yaşayanlar yazabilir mi lütfen.

benim de 11 haziranda transfer oldu negatif oldu sonra adet oldum ama 3 gün sonra kesildi sonra 8. güne kadar dediğin şekilde akıntım oldu. ne alakası var menapozla:confused: normalin üzerinde hormon yüklendi bünyene çok normal öyle olması. zaten rahim dinlendirme dedikleri işte bu sebeple yapılıyor. endişe etme sen doktorunla konuş öyle şeyleri

Arkadaşlar 25 mayısta transfer oldu sonuç negatifti ve hemen ardından 6 haziranda regl oldum, beş gün kadar sürdü. Bugün ise ayın 5i ve ben regl olmadım ancak iki gündür sadece kahverengi lekelenme geldi, benim gibi yaşayanlar var mı? Sebebi ne olabilir; ilk kez regl gecikmesi yaşıyorum, kaldı ki negatif sonrası bile gecikir denildiği halde ben zamanında olmuştum. Amh düşük olduğu için google yorumlarında menopoz vb şeyler okudum, beni endişelendirdi 🥺 benzer şeyler yaşayanlar yazabilir mi lütfen.
Aynısını yasadım tüpten sonraki ay 7gun gecıkmem oldu, doktora gıttım adet söktürücü verdı. 2 yıldır günüm şaşmıyordu.. Hormonlardan hep..

X