Tüp bebek sürecim/ zeynep kamil hastanesi-cem çelik tüp bebek?

Merhaba biraz önce denk geldim konuya buraya üye değildim ama hemen herşey için göz atarım konunuza yazmak için üye oldum aynı yoldan geçtim ve gercekten çok yıprandım insnların gereksiz faydasız yorum ve yönlendirmelerinden dolayı.

tüp bebek tedavisi için araştırmaya başladıktan bir süre sonra her bir özel hastane ve tüp bebek merkeziyle görüşmeye calıştım çünkü içime sinmiyordu o kadar karışık bir hal aldı ki hiç arastırma yapmadan daha çok umudum vardı. Özel hastane ve kliniklerin devlet hastanelerini anlatırken kullandıkları üslup hastaneler için bişey ifade etmezdi belki ama beni dağıtıyordu ve bir çoğu bu acımasızlığı bilinçli yapıyordu bana ve çoğu evlat hasretiyle her kapıyı çalana çok yazık çünkü tek dertleri para gerçekten çoğunun.. Ben bir tane istisna gördüm bu yolda sadece bir doktor vardı.. ama şükürler olsun geçti biz kurtulduk bu korkunç kazandan evladımıza kavuştuk. bu yolun sonunda bunları insanlara yardımcı olması için paylaşacaktım bir türlü zaman bulamamıştım sayenizde bunu da yapmış olayım.

Ben Zeynep kamil hastanesinde size anlatıldığı gibi aşılma yapıp negatif sonuçlardan sonra tüp bebek tedavisiyle bebek sahibi oldum oysa bana Zeynep kamil Hastanesi'nin başarı oranı çok düşük yok denecek kadar vs. Vs. Anlatmışlardı özel hastane ve klinikler hatta bazı özel sempatizanı anneler diyeyim ☺️ ama ben.

Zeynep Kamil hatanesine ilk muayene için gittiğimde tüp bebek için geldim bile demedim bebek sahibi olamıyorum dedim tahliller yapıldı dosya hazırlandı aşılamalar tüp bebek hepsi bu kadar oradaki doktorlar size saçma hikayeler anlatmıyor rakamlar konuşulmuyor kimse size aşırı ilgi göstermez belki çünkü orada doktorlar özellikle sizin gibi bilmem kaç tane annenin evlat sahibi olması için abartısız vızır vızır çalışıyor labaratuvar istiyorsanız veya birileri size bunu anlatarak sizi kendi kliniklerine çekmek için moral bozuyorsa ki bana yapılmıştı!

Zeynep Kamil bunun üzerine kurulu bir hastane iken sizce de saçma değil mi birilerinin merdiven altı bir tüp bebek kliniğinden bahseder gibi Zeynep Kamil den bahsetmesi evet yine söylüyorum size yarım saat bir saat zaman ayırıp canımla başlayan cümlelerle bütün (sayısız ) sorularınıza cevap veremiyor olabilir oradaki doktorlar çünkü orada metrelerce kuyruk var hepsi sizinle aynı dertten muzdarip hepsinin sizinkilerle aynı soruları var ve hepsi bir an önce evlat sahibi olmak istiyor eğer siz evlatsızlıktan değilde ilgisizlikten hastane hastane geziyorsanız yanlış bölüme randevu almışsınız başkalarının hakkına girmeyin derim öyle düşünenlere. Çünkü bazıları bu durumdan çok şikayet ediyor doktorları şikayet ediyor ve suratsız olduklarını konusuyorlar doktorların kapılarında duyuyorsunuz oradyken size tavsiyem etkilenmeyen yorum yapanlar Zeynep Kamil de bebek sahibi olmak mucize gibi anlatmış olabilir ama yaşayan biri olarak iyi ki gitmişim olursa merdiven altı klinikte de olur olmazsa rabbim nasip etmezse ne yaparsak yapalım olmaz nasip deyin ve zeynepkamildeki doktor ordusuna güvenin orada para ve zaman yetistirip klinik klinik gezerek görebileceğiniz den çok fazla doktorunuz var amacım Zeynep Kamil hastanesini övmek reklam vs. Asla değil benim gibi umudunu yitirmek üzere olan annelere yardım amaçlı yazıyorum.
Nerdeydi acaba ? Reklam demiyorumda herkesin kliniğinde olabilir hiç olmayan yerde bile sadece çok fazla isim tekrarı yapmışsınız.

Bugün Zeynep Kamil de tedaviye başladım. Gonal f 300 doz ve merional 150 kullanmamı söylediler. Bir günlük doz bunlar çok yüksek değil mi ? 300 ne demek, günlük 300 kullanan var mı ???

Merhaba konunun uzerinden baya gecmis qma hamile kalabildinizmi birde tüp bebek için hemen gün veriyorlarmi ne kadar beklediniz

X