Tüp Bebek sürecinde gonal-f ve merional kullananlar

dyg_

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
84
71
Merhaba arkadaşlar gonal f -900 ve merional 150 verdi doktorum dün. 4 gün boyunca ikisini birlikte göbekten yapacağım. Prp yaptırdım 7 folukülüm oluştu adetimin 2. Günü iğnelere başladım çarşamba kontrol olacak benim gibi ikisini birlikte kullanan veya kullanıp sonuç alanlar var mı çok boşluktayım :) tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Ben 10 gün boyunca merional 300 kullandım cuma günü yumurta toplama yapıldı 31 yumurta toplandı 24 ü döllendi yarın 3. Gün haber bekliyorum bakalım 😊

Ben 10 gün boyunca merional 300 kullandım cuma günü yumurta toplama yapıldı 31 yumurta toplandı 24 ü döllendi yarın 3. Gün haber bekliyorum bakalım 😊
Bauuuw süper insallah güzel olur 🙏🏻 Benim 7 tanecik var 3 ünü toplayabılsek mutlu olacagımmm

Arkadaslar ben daha uygun olur diye ikinci tup bebek tedavisi icin de merional.almistim 1. De.olmayinca ama.kullanmadik ikincide farkli igne kullandi yas dolayisiyla(44) 20.tane elimde var merional 150 igne kasim 2021 e kadar.kullanilabilir piyasada cok.daha yuksek sanirm fiyat biz 2000 e almistik isteyen olursa verebiliriz .Cunku kullanmayacagiz.recetesi aldigimiz.eczane vs bilgileri mevcut.
IMG-20210706-WA0006.jpeg
IMG-20210706-WA0008.jpeg

Merhaba arkadaşlar gonal f -900 ve merional 150 verdi doktorum dün. 4 gün boyunca ikisini birlikte göbekten yapacağım. Prp yaptırdım 7 folukülüm oluştu adetimin 2. Günü iğnelere başladım çarşamba kontrol olacak benim gibi ikisini birlikte kullanan veya kullanıp sonuç alanlar var mı çok boşluktayım :) tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Gonalf300 merional75 kullandim iki tedavimdede ikisindende pozitif sonuc aldim. Umarim sende güzel sonuc alirsin

Gonalf300 merional75 kullandim iki tedavimdede ikisindende pozitif sonuc aldim. Umarim sende güzel sonuc alirsin
Yaaa çok sevindim insallah benimde işe yarar ne kadar süre kullandın ikisini birlikte? Ben 1 hafta oldu ama sanki yavaş gibi geliyor normal mi tam anlayamıyorum :)

Yaaa çok sevindim insallah benimde işe yarar ne kadar süre kullandın ikisini birlikte? Ben 1 hafta oldu ama sanki yavaş gibi geliyor normal mi tam anlayamıyorum :)
Çok hatırlamıyorum ama 10-12 gun gibi kaldi aklimda

gonal ihtiyacı olanlara yardımcı olmak isterim. umarım herkesin yüzü güler.

Ben de gonal-f 300'e dun basladim. Doktorum bu ignenin yaninda baska herhangi bi igne ya da ilac vermedi. Normalde yumurta rezervim az oldugu icin tup bebek yaptiriyorum o yuzden simdi burdan okuyunca tereddut ettim tek igne yeterli olacak mi diye

Arkadaslar ben daha uygun olur diye ikinci tup bebek tedavisi icin de merional.almistim 1. De.olmayinca ama.kullanmadik ikincide farkli igne kullandi yas dolayisiyla(44) 20.tane elimde var merional 150 igne kasim 2021 e kadar.kullanilabilir piyasada cok.daha yuksek sanirm fiyat biz 2000 e almistik isteyen olursa verebiliriz .Cunku kullanmayacagiz.recetesi aldigimiz.eczane vs bilgileri mevcut.Eki Görüntüle 2883685 Eki Görüntüle 2883687
Verdiniz mi iğneleri

X