Tüp Bebek Sürecinde Olanlara Bir Hikaye

Benim de merkezim orayı önerdiği icin Kadıköy de sonomed de çekildim ama fiyatı baya yüksekmiş 3 bin verdim ama ilgileri aşırı iyiydi tertemiz son cihazları kullandıkları icin agri da olmadı daha önceki hsg benim baya sıkıntılıydı agri çok çekmiştim
Bana da aynı fiyatı verdiler 2,5 sene önce 1200tl falandı
En iyisi orası sanırım bende ilkinde sorunsuz cektirmistim biraz agrım olmustu islem sırasında 1 tüpüm hafif tıkalı oldugu icinmis oda

Bana da aynı fiyatı verdiler 2,5 sene önce 1200tl falandı
En iyisi orası sanırım bende ilkinde sorunsuz cektirmistim biraz agrım olmustu islem sırasında 1 tüpüm hafif tıkalı oldugu icinmis oda
Benimde transfer olacaktı hocam sıvı fark etti onun icin çekildim ve 1 tane polip çıktı 4 mm onun icin persembe günü ameliyat olacağım 🥹

Benimde transfer olacaktı hocam sıvı fark etti onun icin çekildim ve 1 tane polip çıktı 4 mm onun icin persembe günü ameliyat olacağım 🥹
Cok gecmis olsun insallah cabucak temizlenir sıkıntısız gecer 🙏🏼
Bunu gormene vesile olmus bak ilerlemesi önlenmis en azından herseyde bi hayır var
Ne zamana denk geliyo transferin o zaman?

Cok gecmis olsun insallah cabucak temizlenir sıkıntısız gecer 🙏🏼
Bunu gormene vesile olmus bak ilerlemesi önlenmis en azından herseyde bi hayır var
Ne zamana denk geliyo transferin o zaman?
Nasip olursa araligin ilk haftası regl ortası gibi de transfer insallah 🙏 sizin peki 😍

Ayyy hadi maşallahı güzel haberlerle gelin ❤️ opu işlemi nasıl geçti ağrısız geçmiştir umarim🙏Benim embriyolar donduruldu hsg çekildim polip çıktı onun icin persembe günü ameliyat olacağım 🥹 sonra da Aralık daki regl de transfer yapacağız insallah
Maşallah sizede inşallah güzel haberler alırsınız şifa ile çıkarsıniz hastaneden sizde bana da dua edin lütfen güzel haberler alabileyim haber verecekler halen opu ağrısızdi sonrası biraz ağrım sancılar oldu sonrası geçti çok şükür

Nasip olursa araligin ilk haftası regl ortası gibi de transfer insallah 🙏 sizin peki 😍
Bende simdi reglim bitmek uzere bir sonraki reglin ortasında olacak heralde ama regl gecikiyormus sanırım opu sonrası ayda
Normal sartlarda aralık ortası regl gozukuyor yılbası gibi transfer oluyor sanırım

Maşallah sizede inşallah güzel haberler alırsınız şifa ile çıkarsıniz hastaneden sizde bana da dua edin lütfen güzel haberler alabileyim haber verecekler halen opu ağrısızdi sonrası biraz ağrım sancılar oldu sonrası geçti çok şükür
Allahim yar ve yardımcımız olsun kaliteli yumurtalarınızla sağlıklı embriyolarınız oluşsun sağlıcakla tutunsun sizlere bol bol dua edelim gerisi Allah’tan🙏 O ol derse her şey olur dualarım sizinle siz hiç merak etmeyin unutmayın ki hepimiz bir yumurtadan geldik bu dünyaya 🥹 güzel haberler bekliyorum sizlerden ❤️

Bende simdi reglim bitmek uzere bir sonraki reglin ortasında olacak heralde ama regl gecikiyormus sanırım opu sonrası ayda
Normal sartlarda aralık ortası regl gozukuyor yılbası gibi transfer oluyor sanırım
Aslında opu sonrası ben 3 gün erken oldum olmam gereken tarihten bence kişiden kişiye de değişiyor stres yapmayın ne zaman olacağım diye yeter 🥰 tam opudan 12 gün sonra olmuşum

Aslında opu sonrası ben 3 gün erken oldum olmam gereken tarihten bence kişiden kişiye de değişiyor stres yapmayın ne zaman olacağım diye yeter 🥰 tam opudan 12 gün sonra olmuşum
Ben opudan 5 gun sonra oldum sasırdım zaten o kadar erken olunca 🤷🏼‍♀️ bakalım o zaman bekleyip gorcez transfer zamanını 🙈

Bak hazırlık icin çok mantıklı vitamin takviyeler bütçe olarak gerçekten aşırı yüksek birde eşime de aynı vitaminin erkek olanını verdi 3bucuk gibi fiyat ödedik sadece vitamin ya bizde soka girdik
Aldim canim vitamin kullaniyorum yeterki işe yarasin para gelir yerine nabalim

Merhaba benimde amh 1.33 doktor sınırda dedi. Tedavide 5 olgun yumurta gördü. 2 gün önce yumurta toplama işlemi yaptım 3 yumurta toplanmış 2si döllenmiş. Şuan çok korkuyorum 5.güne gidebilecekler mi diye. Yoksa bütün süreci sil baştan yaşayacağız dua et bana nolur😔😔
Merhaba iyi dusunun guzel umutlar tasiyin.12 sene evvel bende yaptirdim. Tup bebek diye yola ciktik ICSI deniliyormus bir cesit tup bebek yöntemi ve daha hizli sonuclar veriyor dediler.yine igneler yapildi tek fark en guclu embroyalari seciyorlar ve yerlestiriyorlar .Ben yurt disinda yasadigim icin orda tedavi oldum. turkiyede buna ne deniyor bilmiyorum.bu yontemide arastirin.uzatmayayim 12 yasinda bir kizim var allah tum isteyenlere nasip etsin.yumurtaliklarda sorun yok sperm olu degilse herzaman umut var dediler.size aktarmak istedim duyduklarimi .
Merhaba benimde amh 1.33 doktor sınırda dedi. Tedavide 5 olgun yumurta gördü. 2 gün önce yumurta toplama işlemi yaptım 3 yumurta toplanmış 2si döllenmiş. Şuan çok korkuyorum 5.güne gidebilecekler mi diye. Yoksa bütün süreci sil baştan yaşayacağız dua et bana nolur😔😔

Benimde amh degerim 0.97 di bu ay tup bebek denedik 2 yumurtam vardi opuda 1 çatlamış 1 yumurta toplandi oda saglikli ilerlemedi ve embriyo olusmadi tup bebek surevim cok kotu gecti neden boyle oldu anlamadim degeri daha dusun olanlarda bile daha fazla yumurta toplanilabiliyor biraz doktorumun hatasi old. Dusunuyorum doz ayarlayamadi ve 1 yumurtam catladi hem manevi hemde maddi olarak yikildik direk 70 bin çöp oldu:KK43:

Maşallah hayirli olsun çok sevindim adınıza bende de amh 0.34 ilk defa tüp bebek yaptırdım ve sonucu yeni öğrendik ve negatif olacağına o kadar umutlanmistik ki boşluktayim resmen sanki tüm suç benimmis gibi eşimin yuzune bakamıyorum. Siz nerde yaptırdınız acaba hangi doktorda
Birkaç arkadaşım bahcecide tüp bebekle çocuk sahibi olmuş ve hep memnun konuştular bir arkadaşım da Bülent tirasta tedavi olmuş oda memnun hatta hepsi çocuklarını kucaklarına aldılar. Bizde bize daha yakın diye bahçeci Mehmet reşit asoğlu dan randevu aldık
Merhabalar umarım hala burayı takip ediyorsunuzdur bende tüp bebeğe bugün başladım benimde doktorum Mehmet reşit asaoğlu süreciniz nasl geçti acaba memnun kaldınız mı ve inşallah olumlu sonuç almişsinizdir ya lütfen cevap yazın merak ediyorum 😇❤️❤️😄

Öncelikle 8 yıllık evli olmama rağmen öyle bir serüvenim yok benim bir catlatla ve bir aşılama ikisinde olumsuz kendiliginden oluşan ve düşen bir dış gebelik geçirdim ben PCO hastasıyım herşeyim normal olmasına rağmen malesef kurban olduğum yaradan ol demezse oldurmaz olmadı nasip değilmiş bu ayda tüp bebeğe bugün itibari ile başladım inşallah hayırlısıyla rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dermansız dert vermesin inşallah kimseyi de bu yola muhtaç etmesin. Arkadaşlar varsa tüp bebeğe yeni baslayan lütfen yazsın ve bu süreci birlikte takip edelim güzel haberler inşallah sağlıklı gebelikler 😇🙏😃

Ayyy hadi maşallahı güzel haberlerle gelin ❤️ opu işlemi nasıl geçti ağrısız geçmiştir umarim🙏Benim embriyolar donduruldu hsg çekildim polip çıktı onun icin persembe günü ameliyat olacağım 🥹 sonra da Aralık daki regl de transfer yapacağız insallah
Ameliyat kolay bir işlem mi bilginiz var mi

X