Tüp bebek süreciniz ne kadar sürdü?

Cicektozu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
77
32
Arkadaşlar merhaba tüp bebek sürecinde 3. ayıma girdim.İlk ay yumurta büyümedi ikinci ay yumurta boyutu iyiydi ama hormon seviyem düştü.Bu ayda hiç yumurta göremedi doktor.Amh seviyem 0.01 valla çok yoruldum her ay gidip olumsuz yanıtı duymaktan.Sizin ne kadar sürdü ne sürede yumurta gelisti

Arkadaşlar merhaba tüp bebek sürecinde 3. ayıma girdim.İlk ay yumurta büyümedi ikinci ay yumurta boyutu iyiydi ama hormon seviyem düştü.Bu ayda hiç yumurta göremedi doktor.Amh seviyem 0.01 valla çok yoruldum her ay gidip olumsuz yanıtı duymaktan.Sizin ne kadar sürdü ne sürede yumurta gelisti
Canım ben ilk denemede hamile kaldım maşallah çok şükür Rabbime kısa protokol du benim 30 Aralık'ta iğnelere başladık 10 ocakta toplama oldu 11 inden beri de estrofem oksapar günlük iğne prolutan haftalık iğne progestan fitil folik asit kullaniyorum ve tiroid ilacı zaten kullanıyodum ben 3 senedir falan halen devam bu ilaçlara 4 yumurta dollendi 3.gune 3 tanesi kaldı 2 si transfer 1 i de ertesi gün durdu gelişimi umudum yoktu ama Rabbime şükürler olsun kalp atışına kadar duydum inşallah devamı gelir sağlıklıca büyür içimde en kısa zamanda seninde güzel sonuçların olur inaallah

X