Tüp bebek tedavi aşamaları

İnşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏Eğer zamanım yeterse çapada olucak lakin henüz eşimin raporu çıkmadı.Sizin raporunuz onaylandımı ,nekadar bir süre gerekiyor bunun için
eşime sperm tahlili yapıldı 2 hafta arayla. sonuçlardan sonra androloji raporu 2 haftada çıktı. o raporla tüp bebek tarafına gittik bu arada benden istediklerini tamamladım amh rahim filmi filan sormuşlardı. benim amh düşük eşimdede biraz sıkıntı var. tüp bebek dediler aşılama olmadan. nisana en erken sıra varmış. zaman kaybetmek istemezseniz raporu hemen verelim dışardada yaptırabilirsiniz dendi. şuan kararsizim bir kaç ay takviye kullanırım diye düşündüm sıra gelene kadar bilmiyorum yani özel de daha iyi şartlar tabi ama fiyatlar malum.

ben de capaya basladim canim Allah kolaylik version.hepimize senin gibi ben de yumurta toplama kismindan baya urktum. hic aneztezi almadim bide daha once. hsg normalde istiyolar ama senin ameliyat raporlarin yeterli olur.belki kimiside varken tekrar istiyo emin olmak icin. nerde baslayacaksin tedaviye capa ise evrak listesi konusunda yardimci olurum
Yumurta toplandımi sizde?toplandı ise ağrı yaşadınız mı?çapada ne gibi evraklar istendi paylasirmisiniz

Herkese merhaba.
Bir ay önce açık miyom ameliyatı oldum.Doktorum ameliyattan 3 ay sonra tüp Bebek tedavisi için tekrar hastaneye gelmemi söylemişti.
Ameliyat süreci beni o kadar çok korkuttu ki açıkçası tüp bebek süreci ile ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Yumurta toplama ve transfer işlemi çok ağrılı oluyormu.Devlet Hastanesi'ne gidicem bunun içinde benim 4 ay gibi bir sürem kaldı.Tedavi süreci nasıl ilerliyor
Ben tüp bebek yaptım hiç acı hissetmedim ,ama bebeğimin kalbi durdu 11. Haftada, ama şimdi açık miyom ameliyatı olucam doktorum sezeryan gibi dedi korktum ben de çok , zor mu oluyor

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Açık miyom ameliyatını sezeryan gibi yapıyorlar, ilk birkaç gün ağrı ve yanmalar oldu bende ama ağrı kesicilerle daha iyi oluyorsunuz.ilk bir hafta birinin desteği ile oturup kalkıyordum ,doktorum nekadar çok yürüyüş yaparsan o kadar çabuk iyilesirsin demişti dediği gibide oldu.
Size neden açık miyom ameliyatı dendi kapalı olmuyormu?Hamile kaldığiniza göre miyomunuz hamileliğe engel değil,kaç cm olmuş

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Açık miyom ameliyatını sezeryan gibi yapıyorlar, ilk birkaç gün ağrı ve yanmalar oldu bende ama ağrı kesicilerle daha iyi oluyorsunuz.ilk bir hafta birinin desteği ile oturup kalkıyordum ,doktorum nekadar çok yürüyüş yaparsan o kadar çabuk iyilesirsin demişti dediği gibide oldu.
Size neden açık miyom ameliyatı dendi kapalı olmuyormu?Hamile kaldığiniza göre miyomunuz hamileliğe engel değil,kaç cm olmuş
3cm di 7 cm oldu , bilmiyorum neden açık dedi , miyomum engel değil demisti doktorumda gebeliğe ama şuan almalıyız çok büyüdü dedi. Bnde engel olsun istemiyorum hiç riske atmak istemiyorum kaybetmek çok zor

3cm di 7 cm oldu , bilmiyorum neden açık dedi , miyomum engel değil demisti doktorumda gebeliğe ama şuan almalıyız çok büyüdü dedi. Bnde engel olsun istemiyorum hiç riske atmak istemiyorum kaybetmek çok zor
Merhaba ameliyatı oldunuz mu ? tüp bebek tedavisi görüyorum salı günü yumurtlar toplanıp embriyo oluşursa dondurulacak ardından açık miyom ameliyatı dendi. Çok endişeliyim engel bi yerde değil ama düşürür diye riske atmayalım dendi bana da. Siz nasılsınız herşey yolunda mı

X