Tüp Bebek Tedavi Merkezi

bsrhtp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2023
6
0
30
Merhabalar,

Birkaç ay içerisinde tüm bebek tedavi sürecine başlamayı planlıyorum. İstanbul'da hangi merkezi önerirsiniz acaba? Bu süreçte totalde ne kadarlık bir bütçe planlaması yapmalıyım? ve sizce tek mi çift mi embriyo olmalıdır? Tamamen sıfır bilgim var bu konuda bana destek olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba ben şişli memorial de tedavi gördüm. Çok memnunum bugün test günüm hatta kan verdim sonucu bekliyorum. Bütün sorularınızı ücretsiz ilk randevuda konuşabilirsiniz doktorlar ile 🥰🥰 son tedavi ücretlerini bilmediğim için yorum yapamayacağım bu konuda

İnşallah güzel haberlerle sonuçlanır sizin için. Dualarım sizinle :) Bende medipol esenlerde devam ediyorum şuan tedavi süreçlerime ama henüz tüp bebek sürecine başlamadım, fiyatta almadım oradan. Ön hazırlık yapıyorum diyelim. Sizin yaptığınız dönemde ne kadardı ücretler peki?

Ben de Memorial Sisli'yi oneririm. Doktorlari ve laboratuvari cok iyi, personeli de begenmistim ben yardimseverler. Aklinizda olsun indirim yapiyorlar gidip konusursaniz, muhasebe mudiresi var, o hanimefendiden alin fiyatlari onun indirim yetkisi var. Sisli Memorial sayfasina bakin forumda, suanda tedavi olanlardan guncel fiyat bilgisini sorabilirsiniz. Rabbim evladiniza insallah yakinda kavusturur sizi.

İstanbul için söyleyebilirim aradım sordum aşağı yukarı hepsi aynı 100 bin lira yi cebine koyup bu yola çıkacaksın.

İstanbul için söyleyebilirim aradım sordum aşağı yukarı hepsi aynı 100 bin lira yi cebine koyup bu yola çıkacaksın.
35 yaş üzeri olanlara çift yumurta koyuluyormuş . Bende Aret kamar'a Rendavu aldım görüşmeye gidicem Allah kısmet ederse bakalım ne diyecek.

Ah önce Bahçeci'nin Fulya merkezini aradım bilgi aldım.
Ön Görüşme: Ücretsiz
Muayene: 3.700 TL doçent ve operatör 4.250 TL profesör (6 ay boyunca tek seferlik alınan ücret)
Tedavi Süreci: 79.000 TL (kan testi,, yumurta takibi, yumurtla toplama, sperm seçimi, transfer dahil, rötgen dahil değil)
İlaç: 20.000-25.000 (merkezden bağımsız genel hasta geri bildirimi)

Ödeme sürecinde her işlem sürecinden önce ücretlerin parça parça alındığını ilettiler. World ve Bonus kredi kartlarına vade farksız 3 taksit yaptıklarını ilettiler.

Günün sonunda 100.000 TL'yi gözde çıkarmamız gerekiyor sizlerin de dediği gibi.

Bilgi veren temsilciyi çok beğenmedim. Hem konuşmama fırsat vermiyor, hem de en iyisi biziz başka yerde boşa zaman kaybetmeyin diyor.

Medipol hastanesi telefondan bilgi vermedi, daha sonra gittiğimde teklif alıp sizlerle güncel fiyatları paylaşıyor olurum mutlaka.

Ah önce Bahçeci'nin Fulya merkezini aradım bilgi aldım.
Ön Görüşme: Ücretsiz
Muayene: 3.700 TL doçent ve operatör 4.250 TL profesör (6 ay boyunca tek seferlik alınan ücret)
Tedavi Süreci: 79.000 TL (kan testi,, yumurta takibi, yumurtla toplama, sperm seçimi, transfer dahil, rötgen dahil değil)
İlaç: 20.000-25.000 (merkezden bağımsız genel hasta geri bildirimi)

Ödeme sürecinde her işlem sürecinden önce ücretlerin parça parça alındığını ilettiler. World ve Bonus kredi kartlarına vade farksız 3 taksit yaptıklarını ilettiler.

Günün sonunda 100.000 TL'yi gözde çıkarmamız gerekiyor sizlerin de dediği gibi.

Bilgi veren temsilciyi çok beğenmedim. Hem konuşmama fırsat vermiyor, hem de en iyisi biziz başka yerde boşa zaman kaybetmeyin diyor.

Medipol hastanesi telefondan bilgi vermedi, daha sonra gittiğimde teklif alıp sizlerle güncel fiyatları paylaşıyor olurum mutlaka.
Ya bunlar nasil fiyatlar? Bir de her merkez asagi yukari ayniymis su hale bak. Bir de pgt yaptirirsaniz o da embriyo basina 300 dolar civari ekstraydi en son o da artti acaba? Hangi merkezi secerseniz secin gidin birebir pazarlik edin, biz tedaviler esnasinda diretip baya indirim almistik. Bu fiyatlarla basa cikilmaz yoksa. Biz en son iki yil once o zamanin kuru ile yaklasik 800 dolar oduyorduk sirf tedavi icin transfer, pgt, ilac haric simdi uc bin dolara gelmis nerdeyse hakikaten inanamiyorum. Yani dolar bazinda da nerdeyse kac kez katlanmis, inanilir gibi degil, milleti perisan ettiler bu nasil ticaret? Rabbim kolayliklar versin size.

X