tüp bebek tedavisi hsg

motherofcatss

🌙
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.095
1.496
arkadaşlar nasip olursa 2 haftaya kadar tüp bebek tedavisine başlayacağım sorunumuz polikistik over. rahim filmi daha önce çektirmedim transfer öncesi çektiririm diye düşünmüştüm fakat doktor rahim filmine gerek duymadığını söyledi. tüp bebekte tüplerin açık olup olmadığı önemli değil dedi. ama rahimde bi anormali varsa diye sorduğumda onu zaten ultrasonda görürdüm dedi. istersem çektirebilirmişim. fikrinizi almak istedim kesin olarak çektirmeli miyim?

Tüp bebek aslen tüpleri tıkalı bayanlar için yapılan birşeydi başlarda sonrasında pkos , sebepsiz infertilite ve erkek kaynaklı sorunlarda da kullanılmaya başlandı bu nedenle tüp bebek yaptıracaksanız hsg çektirmenize gerek yok doğal yol düşünüyorsanız elbette çektirin .
Sağlıklı günler diliyorum

arkadaşlar nasip olursa 2 haftaya kadar tüp bebek tedavisine başlayacağım sorunumuz polikistik over. rahim filmi daha önce çektirmedim transfer öncesi çektiririm diye düşünmüştüm fakat doktor rahim filmine gerek duymadığını söyledi. tüp bebekte tüplerin açık olup olmadığı önemli değil dedi. ama rahimde bi anormali varsa diye sorduğumda onu zaten ultrasonda görürdüm dedi. istersem çektirebilirmişim. fikrinizi almak istedim kesin olarak çektirmeli miyim?
Ben tüp bebek tedavisi ile hamileyim Allah'a şükür 🙏 Yaptırın. Aklınızda soru işareti kalmasın. Sonrasında sorun oluyor doktor hsg istiyor. E başta niye istemedin diyorsun böyle olacağını bilemezdik diyor. Niye risk alasiniz. Tüp bebek çok masraflı ve çok stresli bı yol. Risk almaya kesinlikle gerek yok. Hangi hastanede tedavi oluyorsunuz? Allah yardımcınız olsun. Güzel haberi en yakın zamanda almanız dileğiyle 🙏

X