Aşılama Tüp bebek tedavisi sonucu olumsuz olup aşılama yaptıran var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Hhmmtt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
486
238
Merhabalar, 5 ay önce tüp bebek tedavisine başladık. İki defa dondurulmuş transfer yapıldı. Embriyoların sağlıklı olmasına rağmen ilki kimyasal gebelik oldu, ikincisi ise hiç tutunmadı. 3 günlük iki embriyom daha var. Ancak bu süreçte aşılama mı yaptırsak diye düşünür oldum. Çünkü tüp bebek çok maliyetli ve son embriyolarım. Tüp bebek olumsuz olup aşılama ile sağlıklı gebelik elde eden var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim çaresiz kaldım

Merhabalar, 5 ay önce tüp bebek tedavisine başladık. İki defa dondurulmuş transfer yapıldı. Embriyoların sağlıklı olmasına rağmen ilki kimyasal gebelik oldu, ikincisi ise hiç tutunmadı. 3 günlük iki embriyom daha var. Ancak bu süreçte aşılama mı yaptırsak diye düşünür oldum. Çünkü tüp bebek çok maliyetli ve son embriyolarım. Tüp bebek olumsuz olup aşılama ile sağlıklı gebelik elde eden var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim çaresiz kaldım
Benim tup bebek 3.denememde tuttu asla umidinizi kaybetmeyin tup bebegin tutma olasiligi asilamadan daha fazla o yuzden benim fikrim asilamayla harcamayın vaktinizi tabiki en dogru karari doktorunuz verir

Beeen. Ilk asilama tuttu hemdeee☺️

Acaba nerede hangi hastanede asilama yaptirdiniz

Adana başkent esra hoca da çokta memnun kaldım ilk denemede tuttu..akabinde 2 defa da normal yolla hamile kaldim☺️😊

Mrb cvp verme geregi duydum okuyunca. 3 defa negatif asilama oldum sonrasinda tup bebege karar verdik. 2 subatta 2 tane embriyo transferi oldu. Cok tanidigim var 6.da 7.de tutanlar. Emin ol ki asilamanin sansi cok dusuk bosuna paranizi harcamayin

Mrb cvp verme geregi duydum okuyunca. 3 defa negatif asilama oldum sonrasinda tup bebege karar verdik. 2 subatta 2 tane embriyo transferi oldu. Cok tanidigim var 6.da 7.de tutanlar. Emin ol ki asilamanin sansi cok dusuk bosuna paranizi harcamayin
Hangi hastanede yaptirdiniz acaba insalah tutar da kucağınıza alırsınız.bizede haberdar edin lutfen sonucunu

Yurt disinda oldum ben ama profesorum Turk. Amin insallah cabalayan emek gosteren isteyen herkese en kisa zamanda nasip olsun 🤲🤲
Inşallah âmin birbirimize dualarımız hiç eksik olmasın.bende önümüzdeki ay olucak ınşallah. Memorial semra kahraman 🙏

X