Tüp bebek transfer sonrası ( Bakar mısınız?)

6. gün görmeye başladım ama o kadar silikti ki fotoğraflarda belli bile olmuyordu. En net 8. Gün gördüm. Dediğim gibi b hcg çok kişisel oluyor. Artarak gitmesi çok önemli. Döllenmiş embriyo koyuyorlar ama geç tutunma oluyor sanırım. Umudunuzu kaybetmeyin 🙏
Merhabalar forumda gezerken yorumunuzu gördüm de, benim de bugün transfer günü hariç 6.günüm. akşam test yapınca biraz geç de olsa hayali bir çizgi çıktı. Çatlatma iğnemi 18 nisanda yaptım, 25 nisanda 5. gün iki embriyo koyuldu. Acaba siz hangi gün kan testi verdiniz sonucunuz nasıl ilerledi?

Merhabalar forumda gezerken yorumunuzu gördüm de, benim de bugün transfer günü hariç 6.günüm. akşam test yapınca biraz geç de olsa hayali bir çizgi çıktı. Çatlatma iğnemi 18 nisanda yaptım, 25 nisanda 5. gün iki embriyo koyuldu. Acaba siz hangi gün kan testi verdiniz sonucunuz nasıl ilerledi?
Merhaba, her şey yolunda ilerledi çok şükür 🙌 14 haftalığım şu an. Ben 8. Gün 10.gün ve 12. Gün kan testi vermiştim.
5. Gün embriyosu 8.gün kan değerim 109 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. İyi bir değerdi ama.
İnşallah siz de güzel haberler alırsınız.

Merhaba, her şey yolunda ilerledi çok şükür 🙌 14 haftalığım şu an. Ben 8. Gün 10.gün ve 12. Gün kan testi vermiştim.
5. Gün embriyosu 8.gün kan değerim 109 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. İyi bir değerdi ama.
İnşallah siz de güzel haberler alırsınız.
Maşallah umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bana da nasip olur inşallah. Transfer hariç 7 oldum bugün nasipse perşembe günü kan vermeyi düşünüyorum

Maşallah umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bana da nasip olur inşallah. Transfer hariç 7 oldum bugün nasipse perşembe günü kan vermeyi düşünüyorum
Sizin için dua edeceğim 🙏 inşallah güzel haberleri bana da yazar mısınız? Bu arada hızlı idrar testinde yavaştan belli olmaya başlar. Ama moral bozacaksanız lütfen yapmayın. İnsan çok etkileniyor

Sizin için dua edeceğim 🙏 inşallah güzel haberleri bana da yazar mısınız? Bu arada hızlı idrar testinde yavaştan belli olmaya başlar. Ama moral bozacaksanız lütfen yapmayın. İnsan çok etkileniyor
Hızlı testte evet yavaştan ortaya çıktı Bi 20 25 dk sonra çok ince belirdi. Ama dün akşam ile şu sıralar açık kahve ile turuncu lekelerim oldu çok huzursuzlandım

Hızlı testte evet yavaştan ortaya çıktı Bi 20 25 dk sonra çok ince belirdi. Ama dün akşam ile şu sıralar açık kahve ile turuncu lekelerim oldu çok huzursuzlandım
Benim kan testinden sonra 9. gün çamur gibi oldu. Hiç belirti arama kendinde ben de gerçekten hiç yoktu. inşallah tutunur bebekler:)

maalesef 0,866 ile negatif sonucu aldım bugün.
Merhaba ben de tórnur hastasıyım çok doktora giitim ama bı turlu olmadı en son doç Dr Ahmet eser e gittim tüp bebek için çok ilgili alakalı ve başarılı bir doktor ben şimdi çok şükür hamileyim siz de isterseniz bu doktorla bı görüşün ben önce whatsaptan görüştüm sonra tedavi sürecini anlattı ve başarılı oldu bana da bu doktoru bı tanıdık önermişti

Evet dondurulmuş 5. Gün embriyosuydu. Yarın 10. Günü olacak transferin tekrar kan vericem ama artmış olsa bile bu kadar düşük değerle sağlıklı bir gebelik olacağını düşünmüyorum😔 siz idrarda kaçıncı günü pozitif görmüştünüz acaba
Bence moralinizi bozmayin. Gec yerlesiyordur. Cok ornek var dusukle ogrenip saglikli bebekler dunyaya getiren. Icinizi ferah tutun 🤲🏻

X