TÜP BEBEK TRANSFER SÜRECIMIN 8.GÜNÜNDEYIM

Kubranur A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
15
28
25
Merhabalar :)
Ilk tüp bebek sürecimin transfer sonrasi 8.günundeyim.Dondurulmuş 5.gün 2 adet embriyo transfer edildi. Çatlatma ignesi va kullanmadım transferde.Beta hcg test günüm 12 mart ama meraktan dün ve bugün erken gebelik testi yaptım. 4 gündür ciddi şekilde bel ağrısı yaşıyorum,ve kasiklarimda adet sancısı gibi sancılar var.
Test 1-7.gün, test 2-8.gün de yapıldı(transfer günüm 28şubat) acibadem maslakta yaptırdım. silik bi cizgi çıktı sizce sonuç??

Eklentiler

• IMG-20240306-WA0002.jpg
    IMG-20240306-WA0002.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 646
Son düzenleme:
Merhabalar, ben de ayın 19unda estrofeme başladım, 26 Mart’ta ultrasonum var bir de deneme transferi yapılacak sanırım. Sonrasında da her şey iyi olursa 5 Nisan’da transfer olabileceğimi söylediler.. Siz gebelik aşısını ne zaman oldunuz ? Bir de estrofem ve folik asit harici ilaçlar sonrasında mı verildi? İnşallah herkes hayırlı güzel sonuçlar alsın 🙏🏼

Rahim filmi sonucunuz iyi miydi peki bende yapışıklık ve polip vardı o alındı,spiral çok ağrı ve kanama yaptı bana 2 aydır çekiyorum inanın sizindemi böyle geçti bu döneminiz
Rahim filmi temiz çıktı düzelmiş çöküklük vardı benim rahmimde i, o spiral beni de mahvetti sürekli sızıntı şeklinde kanamam oldu ve reglim değişik bir şekilde ağrılı oldu ama çok fena bi ağrıydı benzer şeyler yaşadım sizinle bir an önce çıksın diye gün sayıyordum , birde çıkartılması 10 saniye falan ama ben bayılacak gibi oldum bi anda çekti ve resmen soğuk ter döktüm baygınlık geldi, o ana da hazırlıklı ol bana kolay çok açmışız ağrısız dendi öyle değilmiş , haberleşelim buradan süreç nasıl gidecek bakalım nasıl oluyor

Merhabalar :)
Ilk tüp bebek sürecimin transfer sonrasi 8.günundeyim.Dondurulmuş 5.gün 2 adet embriyo transfer edildi. Çatlatma ignesi va kullanmadım transferde.Beta hcg test günüm 12 mart ama meraktan dün ve bugün erken gebelik testi yaptım. 4 gündür ciddi şekilde bel ağrısı yaşıyorum,ve kasiklarimda adet sancısı gibi sancılar var.
Test 1-7.gün, test 2-8.gün de yapıldı(transfer günüm 28şubat) acibadem maslakta yaptırdım. silik bi cizgi çıktı sizce sonuç??

Silik değilki bariz çizgi var.

Rahim filmi temiz çıktı düzelmiş çöküklük vardı benim rahmimde i, o spiral beni de mahvetti sürekli sızıntı şeklinde kanamam oldu ve reglim değişik bir şekilde ağrılı oldu ama çok fena bi ağrıydı benzer şeyler yaşadım sizinle bir an önce çıksın diye gün sayıyordum , birde çıkartılması 10 saniye falan ama ben bayılacak gibi oldum bi anda çekti ve resmen soğuk ter döktüm baygınlık geldi, o ana da hazırlıklı ol bana kolay çok açmışız ağrısız dendi öyle değilmiş , haberleşelim buradan süreç nasıl gidecek bakalım nasıl oluyor

İşallah güzel sonuçlar alalım,iğneyi adetiniz kaçıncı günü yapacaksınız
Adet olmadan önce yap dediler , daha doğrusu adetin düzenli mi dediler evet dedim 7 Nisan iğne yapacaksın dediler , yaklaşık 2 hafta içinde adet olmanı bekliyoruz dediler , adet olmadan bir iki gün içinde kan tahlili yaptır onunla birlikte adetin 2. Günü gel dediler

Merhaba ben de Maslak Acıbadem’de tedavi görüyorum 2 tane sağlıklı embriyom var pgt den gelen
Normalde transfer planlıyorduk ama rahim duvarım lucrin ile istediği kadar incelmedi bir regl daha göreceğiz 3. günü kontrol yapıp transfer planlayacağım

Merhaba ben de Maslak Acıbadem’de tedavi görüyorum 2 tane sağlıklı embriyom var pgt den gelen
Normalde transfer planlıyorduk ama rahim duvarım lucrin ile istediği kadar incelmedi bir regl daha göreceğiz 3. günü kontrol yapıp transfer planlayacağım
merhaba pgt taramayı genetiksmi yapıyor pgt işleminden önce herhangi genetik tarama testi size be eşinize yapıldımı

X