Tüp bebek transferden sonra lekelenme

Bugun benim de 9. Gunum ve sabah acik kahve akıntı ve kil şeklinde kan gördüm ama daha da gelmedi merak ediyorum testin sonucu pozitif mi

Amin kuzum. Cok üzüldüm Rabbim hepimize tez vakitte nasip etsin inşallah
Ben üzülmüyorum artık canım Rabbim nasip etmiş olsa isterse doktorlar imkansız desin olur tevekkül Allah'a hamd olsun rabbime buna da şükür üzülmek ağlamak fayda vermiyo sadece bize zarar veriyor her şerde vardır bir hayır rabbim isteyen herkesi evlat sevgisi ile neşelenirsin inşallah canım bnm

Ben üzülmüyorum artık canım Rabbim nasip etmiş olsa isterse doktorlar imkansız desin olur tevekkül Allah'a hamd olsun rabbime buna da şükür üzülmek ağlamak fayda vermiyo sadece bize zarar veriyor her şerde vardır bir hayır rabbim isteyen herkesi evlat sevgisi ile neşelenirsin inşallah canım bnm
Amin canim benim. Tabiki tedavi oluyoruz ama dualarımız hep hayirlisi yönünde

Rabbim nasip etsin inşallah 🤗
Ben transferin 5.günü dayanamayıp idrar testi yapmıştım pozirif gördüm. 5.gün embriyosuydu benimkiler de. Kanda negatif almaktansa önce idrarda görmek için test yapmıştım aslında yine tercih meselesi tabiki nasıl rahat ediyorsan.
Ama kasım-aralık topiğinde kimde lekelenme olduysa pozitif aldılar ben dahil.
Bnmde 2. Tedavm 28 ocakta 2 tane 5. Gün embryosu transfer edildi yorumları okudum umut doldum resmn🤣🤗

X