Tüp bebek transferden sonra lekelenme

hayat 09

Evlât hasreti
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
232
201
Ben o lekelenmeyi arıyorum daha transferin 4.gunu olmasına rağmen kafayı yedim iyice ya 😂😂
Canım herkeste olcak diye birşey yok hiç stres yapma kendine benimde 8. Gün bir damla oldu ve çok sırt agrım vardı bugün sırt agrım biraz iyi leke de görmedim rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

seamoms

Deniz koydum adını..🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
1.019
3.680
Merhaba kızlar ilk tüp bebek denemem 4 ocak da yumurta toplama işlemi yapıldı 20 adet yumurtam toplandı 16 tanesi döllendi 8 ocak da ise 5. Gün tek embriyo transferi yapıldı bugün 9. günüm yarın test günüm sormak istediğim şu dün bir damla leke gördüm tuvalette ve acayip sırt agrım vardı ama o damladan sonra hiçbirşey görmedim acaba aranızda böyle yaşayıpta hamile olan varmi ?
Benim oldu.Transferin 6.günüydü.3 4 damla kanamaydı.Sonra hiç gelmedi.Doktorum büyük ihtimal yerleşme kanamasıdır demişti.Çok şükür dediği de oldu❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-07-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hayat 09

Evlât hasreti
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
232
201
Benim hiç lekelenmem ve belirtim olmadi, ama pozitif oldu çok şükür . Sadece ayağa kalkınca alt karnımda ağrı oluyordu o kadar :) 5. Günü öğleden sonra test yapmıştım cook belirsiz bir ikinci cizgi cikmisti. 7. Günü de kan testinde gördüm çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)
Allah razı olsun canım bnm rabbim sağ sağlim bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Beklenenmucizemgeldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1.510
1.751
Canım herkeste olcak diye birşey yok hiç stres yapma kendine benimde 8. Gün bir damla oldu ve çok sırt agrım vardı bugün sırt agrım biraz iyi leke de görmedim rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın inşallah
Biliyorum ama gel gönlüme aklıma anlat onu 😂 stres yapmıyorum çok şükür ama bekliyorum acaba mi diye 😂 amin inşallah cümlemizin emekleri mutlulukla sonuçlansin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-10-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Beklenenmucizemgeldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1.510
1.751

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-10-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Minnosella098

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2019
594
607
27
Bugun benim de 9. Gunum ve sabah acik kahve akıntı ve kil şeklinde kan gördüm ama daha da gelmedi merak ediyorum testin sonucu pozitif mi

hayat 09

Evlât hasreti
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
232
201
Amin kuzum. Cok üzüldüm Rabbim hepimize tez vakitte nasip etsin inşallah
Ben üzülmüyorum artık canım Rabbim nasip etmiş olsa isterse doktorlar imkansız desin olur tevekkül Allah'a hamd olsun rabbime buna da şükür üzülmek ağlamak fayda vermiyo sadece bize zarar veriyor her şerde vardır bir hayır rabbim isteyen herkesi evlat sevgisi ile neşelenirsin inşallah canım bnm

Minnosella098

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2019
594
607
27
Ben üzülmüyorum artık canım Rabbim nasip etmiş olsa isterse doktorlar imkansız desin olur tevekkül Allah'a hamd olsun rabbime buna da şükür üzülmek ağlamak fayda vermiyo sadece bize zarar veriyor her şerde vardır bir hayır rabbim isteyen herkesi evlat sevgisi ile neşelenirsin inşallah canım bnm
Amin canim benim. Tabiki tedavi oluyoruz ama dualarımız hep hayirlisi yönünde

Gelincik78

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
1.351
973
29
Rabbim nasip etsin inşallah 🤗
Ben transferin 5.günü dayanamayıp idrar testi yapmıştım pozirif gördüm. 5.gün embriyosuydu benimkiler de. Kanda negatif almaktansa önce idrarda görmek için test yapmıştım aslında yine tercih meselesi tabiki nasıl rahat ediyorsan.
Ama kasım-aralık topiğinde kimde lekelenme olduysa pozitif aldılar ben dahil.
Bnmde 2. Tedavm 28 ocakta 2 tane 5. Gün embryosu transfer edildi yorumları okudum umut doldum resmn🤣🤗