Tüp Bebek transferi sonrası düşük olması

kilis29

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
4
1
34
Arkadaşlar ben yeni transfer oldum bugün 16 günüm önce pozitif çıkmıştı sonuclarim bı sıkıntı yok gibiydi bugün tekrar beta hcb testi verdim ve sonuçlarda bir düşüş olduğu görüldü böyle bir şey yaşayan var mı sonrasında neler olduğunu bilmek istiyorum

Arkadaşlar ben yeni transfer oldum bugün 16 günüm önce pozitif çıkmıştı sonuclarim bı sıkıntı yok gibiydi bugün tekrar beta hcb testi verdim ve sonuçlarda bir düşüş olduğu görüldü böyle bir şey yaşayan var mı sonrasında neler olduğunu bilmek istiyorum
Kimyasal gebelik olabilir degerleriniz nasildi ?

Üzgünüm canım düştüyse değer yolunda gitmiyor. Acı ama öyle. Benim de ilk transferim öyle olmuştu iğneler arttırıldı ilaçlar ama olmadı

İlk gün 206 çıktı cumartesi günü 125 çıktı ancak dış gebelik gibi bir durumum yok benim çünkü bu tüp bebek öncesi tüplerim alındı benim
Merhaba, benim değerlerim de bu şekilde düşmüştü kimyasal gebelik oldu ne yazık ki, bir sonraki ay tekrar transfer oldu o sağlıklı ilerledi şükür şimdi bebeğim kucağımda, Allah tez vakitte kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Merhaba, benim değerlerim de bu şekilde düşmüştü kimyasal gebelik oldu ne yazık ki, bir sonraki ay tekrar transfer oldu o sağlıklı ilerledi şükür şimdi bebeğim kucağımda, Allah tez vakitte kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin inşallah önce pozitif olması daha sonra bu şekilde olması beni çok yıprattı henüz bişey yok doktorumuz bu perşembe günü tekrar kan vermemi istedi bende sadece 3 gün devam eden bir kahverengi leke olması şimdi hiçbir belirti yok sizlerdede böyle mi oldu

Amin inşallah önce pozitif olması daha sonra bu şekilde olması beni çok yıprattı henüz bişey yok doktorumuz bu perşembe günü tekrar kan vermemi istedi bende sadece 3 gün devam eden bir kahverengi leke olması şimdi hiçbir belirti yok sizlerdede böyle mi oldu
Bana tüp bebekteki hemşire hamile kalabildiğini gördük bu iyi bi şey demişti o beni motive etmişti direk negatif olsa ikinci transferde daha umutsuz olurdum gerçekten de, ama tabi ki üzülüyo insan, benim ikinci transferde beta hcg binlere çıkınca kahverengi lekelenmem olmuştu pek bi belirtim yoktu

Amin rabbim herkese nasip etsin sizinde anneli ve babalı bir ömür boyu mutlu olun

X