Tüp bebek ve çikolata kisti

Merhaba sizin adiniza cok sevindim.beslenmebize dikkat ettiniz mi.hamgi vitaminleri kullandiniz ve yumurta gelistirici hangi igneleri oldunuz
Ben aslında çok dikkat etmedim , zaten sigara içen birisiyim :KK43: doktor vitamin verdi ımpryl diye onu kullandım , folik asit , birde tavuk , et , balık vs yedim onun harici hiç bir şey yapmadım , hatta bu esnada alkol bile kullanıyordum ,

Ben aslında çok dikkat etmedim , zaten sigara içen birisiyim :KK43: doktor vitamin verdi ımpryl diye onu kullandım , folik asit , birde tavuk , et , balık vs yedim onun harici hiç bir şey yapmadım , hatta bu esnada alkol bile kullanıyordum ,
Donacak sayida olmus en azindan genleriniz ii demekki:)

Benim transfer daha yapılmadı :) ama kafam da 10 şey var çok yordu bu süreç beni , Şuan da T rahim şekline sahibim ona taktım olmaz ise eğer diye , of of of inşallah geçer bu günler …
Takma herseyin cozumu var rabbim ol derse olur

Merhabalar , çok uzun zamandır bırayı okuyorum , çok bilgi sahibi oldum gerçekten çoğu şey hakkında , 3 yıldır evliyim 1 kez hamile kaldım ancak 6 haftalıkken aldırmak zorunda kaldım , daha sonra hiç hamile kalamadım hep negatif , aşılama yaptırdım tutmadı öncesinde rahim filmi çekildim her şey normal tüpler açık , ancak rahim T şeklinde imiş , sonuç olarak olmadı , sonra ara verdim yine olmadı , 1 ay önce tüp bebek tedavisine başladım , hormonlar normal , yumurtalar iyi . Ancak sol yumurtalık ta 2,5 cm çikolata kisti var , doktor sorun olmayacağını söyledi , ameliyatı asla önermedi zaten , ama işte korkuyorum , negatif olur diye , bu arada anlar mısınız bilmem ama amh testim 4,01 çıktı , iyi mi kötü mü bilmiyorum , Şuan adetimin 3 ncü günündeyim iğnelerimi kullanıyorum. Nasıl bir süreç beni bekliyor bilmiyorum , 28 yaşındayım ilk tüp bebek denemem , benim gibi olan ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım lütfen beni aydınlatır mısınız
Acaba neden 6 haftalıkken aldırmak zorunda kaldınız problem neydi?çikolata kistimi sebep oldu buna? Ne güzel kendiliğinden hamile kalabilmişsiniz. Rabbim tekrardan nasip etsin inşallah,tedavinizde olumlu sonuçlanır inşallah,haberinizi verirsiniz burdan

arkadaşlar merhaba tüp bebeğe başlamak istiyoruz ama bu işin maddi boyutu nedir acaba benide bilgilendirir misiniz :KK43:

Geçmiş olsun canım bende 3.5 yıllık evliym. Benimde sağ tarafım pcos sol tarafımda çikolata kisti var. Bende hiç hamile kalmadım aşılama yapıldı tutmadı. Rahim filmi histereskopi derken zaman geçti iyice. Amh değerin güzel. Yumurta rezervin çok. Belki pcos olma ihtimalin olabilir. Benimde 3 çıkmıştı. Bende kasımda tüp bebeğe başladım yumurtalarım toplandı. Ohss oldum 2 adet beklicen dedi. Ocak adetimden sonra transfer olcak. İlk deneme hayırlısı artık ☺️
Merhaba çok önce yazmışsınız ama bendede çikolata kisti var ve doktor ameliyat oluşabilirsin olmayanda bilirsin dedi polikistikoverde var sizin sonuç ne oldu merak ettim

Merhaba çok önce yazmışsınız ama bendede çikolata kisti var ve doktor ameliyat oluşabilirsin olmayanda bilirsin dedi polikistikoverde var sizin sonuç ne oldu merak ettim
Tek doktorla kalmayın başka doktorada gidin. Ben baika doktora gidince beklemenin anlamı yok vakit kaybı dedi doktor tüp bebeğe başladık. Ocakta transfer oldum. Şuan 37 haftalık hamileyim ☺️ doğumu bekliyorum 🙈

X