Tüp bebek yarıda kalıp hamile olan var mı ACİLLL

janseb4545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2023
52
21
26
Kızlar amh 0.01 fsh 48 hamile kalma olasılığım azaldı doktor tüp bebek önerdi yumurta büyütme iğnesi yaptırdık 5 günün sonra gittik büyüme olmadı 2 gün sonra yine gittik biraz büyümüş dedi toplamda 7 gün yaptım iğneyi ama bıraktım parayı toparlayamadık maalesef bizde 7. Günün sonunda ilişkiye girdik böyle olup hamile kalan var mı

Kızlar amh 0.01 fsh 48 hamile kalma olasılığım azaldı doktor tüp bebek önerdi yumurta büyütme iğnesi yaptırdık 5 günün sonra gittik büyüme olmadı 2 gün sonra yine gittik biraz büyümüş dedi toplamda 7 gün yaptım iğneyi ama bıraktım parayı toparlayamadık maalesef bizde 7. Günün sonunda ilişkiye girdik böyle olup hamile kalan var mı
Biraz zor bir süreç ama neden devlet hastanesi denemıyorsunuz ? Ben öle yaptım 6 ay sürdü fakat zaten psikolojik olarak zor bir de maddi zorlaşır bu durum. Size tavsiyem infertilite bölümüne başvuru yapın size yakın devlet hastanesinin tüp bebek tedavısı için bölümü var ise devlet hastanesi daha uygun fiyat a ilaçlara ödeyecegınız 7 bin tl yı bulmuyor ben cuma günü iğnelerimi aldım adetımı ve genetik testimin sonucunu bekliyorum 🙏

X