Tüp bebek yumurta kalitesi arttırmak

Kumrusumru

Nirvana
Pro Üye
9 Temmuz 2008
1.854
2.520
Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi yumurta toplama öncesi kaliteyi arttıracak kullandığınız takviyeler , vitaminler var mı ? Doktorların önerdiği bir vitamin var mı?

Omega Q10 verdi ama kisiye gore degisebilir.en dogru takviyeyi doktoruna danisarak kullan

Ama tup bebek tedavini orasi yapiyorsa demekki degerlerin iyiyse erek duymamistir.ben yeni ameliyat oldum tup bebek merkezine gittim yumurtalarimin yorgun olabilecegi kanisi ile bu sekilde verdi

Ama tup bebek tedavini orasi yapiyorsa demekki degerlerin iyiyse erek duymamistir.ben yeni ameliyat oldum tup bebek merkezine gittim yumurtalarimin yorgun olabilecegi kanisi ile bu sekilde verdi
Yok bu merkez genel olarak kimseye vermiyormuş. Sağolun size de geçmiş olsun . Olmazsa başka doktora görünürüm sorarım👍

Benim doktorum test plus, mom vital ve teatrio gıda takviyelerini vermişti. Bir kaç ay düzenli kullanınca ara ara kullanabilirsin dedi.
Ama kişinin yaşı ve özel durumu önemli bence de.

Kaliteyi artırmak için neler yaptınız işe yaradımı ? Benim de amh5 yaş 28 ama embriyo çok az oluşuyor 5. Güne gidemiyor,transefer iptal oluyor,aynı zamanda eşimde de morfoloji ve ileri hareket hızı düşük,size fayda eden şeyler oldu mu kalite konusunda?

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi yumurta toplama öncesi kaliteyi arttıracak kullandığınız takviyeler , vitaminler var mı ? Doktorların önerdiği bir vitamin var mı?
Merhaba ben ilk opumda 3 ay kutu kutu vitamin kullandım doktor vermişti 15 yumurtadan 14 ü dolu çıktı 7 si döllendi 3. Gün donduruldu sonuç 3 negatif deneme. Merkez değiştirdim Memorial da tedavi gördüm 2. Opum orada yapıldı sadece folik asit ile 14 yumurta toplandı yine 1i boş cikti 1 tanesi döllenmedi 12 de 12 5. Güne gitti tüm embriyolarim.. bende yaşamış biri olarak vitaminlerin yumurta kalitesini arttırdığına inanmıyorum 😕 iki opu arası 4 sene merkeze güvenin gerçekten çok tecrübeliler inşallah sizde benim gibi güzel haberler alırsınız 🙏🙏

Merhaba ben ilk opumda 3 ay kutu kutu vitamin kullandım doktor vermişti 15 yumurtadan 14 ü dolu çıktı 7 si döllendi 3. Gün donduruldu sonuç 3 negatif deneme. Merkez değiştirdim Memorial da tedavi gördüm 2. Opum orada yapıldı sadece folik asit ile 14 yumurta toplandı yine 1i boş cikti 1 tanesi döllenmedi 12 de 12 5. Güne gitti tüm embriyolarim.. bende yaşamış biri olarak vitaminlerin yumurta kalitesini arttırdığına inanmıyorum 😕 iki opu arası 4 sene merkeze güvenin gerçekten çok tecrübeliler inşallah sizde benim gibi güzel haberler alırsınız 🙏🙏
Belki de önceki kullandığınız takviyeler yumurtalarınızı hazırlamıştır? Çünkü hücre ,yumurta kalitesi 3-4 ay sonra değişirmiş tazelenirmiş

Peki beslenmenizde özellikle neler yediniz kalite artırmak için ,ya da herhangi bir kür kullandınız mı

Belki de önceki kullandığınız takviyeler yumurtalarınızı hazırlamıştır? Çünkü hücre ,yumurta kalitesi 3-4 ay sonra değişirmiş tazelenirmiş
Yok yok 4 sene var arada 😊 29 yaşımdaydım o zaman şimdi 33. Aşırı kilo aldım sadece 😔10 kilo 😑 zaten pko var yarar derken zarar gördüm. İnsülin direncim var kolay kolay kilo da veremiyorum şimdi gebeliğimde kilo almadan ilerlemeye çalışıyorum 😩 her transferimde o kadar dikkat ettim ki ananaslar nar suları yok olmadı..

Sakınarak soruyorum yanlış anlamayn beni bu süreçte hiç hamilelik oluştu mu ,ben de 28 yaşındayım bu arada ,doktor negatif konuşunca moralim bozuldu, bu yaşta herşeyin normalken yumurtaların kalitesiz olması çok nadir rastlanan bir durum ama her ay yumurta kalitesi ve sayısı değişir dedi,size bu konu hakkında neler denmişti,embriyo gelişememesi hakkında

bu arada mfk adında instagram hesabı var,ordaki doktor kilo veremeyenler için bi takviye çıkarmış sanırım adalis ti adı,kilo verenler oluyordu söylüyorlardı canlı yayınlarda ,bi bakın isterseniz

X