TÜP BEBEKTE ANKARA’da EN BİRİNCİ DOKTOR TAVSİYESİ SERDAR DİLBAZ VE RUNA ÖZELÇİ

almira_0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2023
15
3
35
Merhaba. Ankara da yaşayan ve tüp bebek yaptırmak isteyen arkadaşlarım size öneri ile geldim. Serdar dilbaz hocam Runa özelçi hocam çok ilgili, hasta psikolojisinden anlayan kibirden uzak hastayla bir aile yakını gibi ilgilenen muhteşem doktorlarım.Tüp bebek sürecinde hem konuşmalarıyla hemde açıklamalarıyla rahat bir süreç geçirmenizi sağlıyorlar. Özel muayenelerde profesörle doçentle maddi durumunuz çok çok iyi değilse muhatap bile olamıyorsunuz. Devlet hastanesinde pırlanta değerinde Serdar Dilbaz’a ,Runa Özelçi’ye muayene olabilmek muhteşem. Şu an tedavim bitti gebe kaldım 🥹inşallah daha çok yeni sağlıklı gelişimini kucağıma almayı nasip etsin Allah’ım. Serdar hocama, Runa hocama ve ekibine Emekleri için Çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepsinden merak ettikleriniz olursa cevaplarım.

Aynen bende orda tedavi oldum doktorlarımız işlerini en iyi şekilde yapan pırlanta gibi naif sevecen içten insanlar bizde pozitif aldık süreçte çok güzel ilgileniliyor inşallah herkes çok istediği yavrularına kavuşur 🙏🏼

Özeldeki gibi süreç kısa sürmeyebilir ilk olarak randevu alınmıyor 26 nolu polikinlilde muayene olunuyor kan ve alınıyor sonra duruma göre konseye çağrılıyor konseyde nasıl bir ilerleyiş olacak ona karar verdikten sonra işlemler başlıyor

Merhaba bende tüp bebek bölümüne Yeni başladım raporlu muydu tedaviniz bana maliyet hakkında bilgi verir misinz bide donmus mu yoksa taze transfer mi yapılıyor

raporluydu benim şartları tutuyordu taze transfer maliyet herkese göre değişiyor kullanılan ilaç iğneye görede herkesin farklı bir sorunu olduğu için hayırlı olsun inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır Allah’ın izniyle 🙏🏼

raporluydu benim şartları tutuyordu taze transfer maliyet herkese göre değişiyor kullanılan ilaç iğneye görede herkesin farklı bir sorunu olduğu için hayırlı olsun inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır Allah’ın izniyle 🙏🏼
Şartları neler acaba bilgi verebilir misiniz raporlu olmak için ne olması gerekiyor
Ben de Zübeyde de 2.aşılama tedavimi görüyorum ama içimden bir ses yine olmayacak ve tüp bebeğe kadar gideceksiniz diyor.

Sanırım 35 yaş üstü olunacak hiçocuk sahibi olunmayacak kadında amh sorunu tüp tıkanıklığı erkekse sperm problemi diye biliyorum

Iki tane berna cikiyor da berna dilbazmi sizinki
Randevu alırken serdar dilbazdan aldım. Poliklinikte aşılamaya yönlendiriyor sizi sonra aşılamayi ve yumurta takibini aşılama bölümünde başka Dr yapıyor orda iki Dr var biri Berna biri elif Aylin taşkın. Kim denk gelirse o alıyor orda. Beni takip eden Elif hocaymis Berna hoca değil karıştırdım

Randevu alırken serdar dilbazdan aldım. Poliklinikte aşılamaya yönlendiriyor sizi sonra aşılamayi ve yumurta takibini aşılama bölümünde başka Dr yapıyor orda iki Dr var biri Berna biri elif Aylin taşkın. Kim denk gelirse o alıyor orda. Beni takip eden Elif hocaymis Berna hoca değil karıştırdım
Berna dilbazmi ordaki aşilama icin olan.baska bir bernada cikiyor cunku.hsngisi olcak onu bilemedim

Merhaba bende tüp bebek bölümüne Yeni başladım raporlu muydu tedaviniz bana maliyet hakkında bilgi verir misinz bide donmus mu yoksa taze transfer mi yapılıyor
Merhaba baya geç oldu ama midemden baya kötü oldum. Rapor çıktı ama buna rağmen ilaç fiyatları çok fazla oluyor. Yaklaşık ilaçlara 15000 tl gitti. Bazılarını devlet ödemiyorda olabiliyor bununda etkisi var. Onun haricinde transfer ücreti 2. Hakkımdı 9.000tl ödedim. Durumunuza görede karar veriliyor taze yada donmuş transfer bende polip farkedildi bu dönemde alındı o yüzden donduruldu.

X