TÜP BEBEKTE ANKARA’da EN BİRİNCİ DOKTOR TAVSİYESİ SERDAR DİLBAZ VE RUNA ÖZELÇİ

Merhaba bende bugün muane oldum Berna hanıma rica etcem yardımcı olur musunuz tüp bebekte yapiyormu
Merhaba size tüp bebek mi dediler. tüp bebekte kim var hiç bilgim yok inanın. Berna hocayı hep aşılamada duydum. Onun hastası olabilmek için de poliklinikte ona muayene olmak lazım galiba tam bilmiyorum. Çünkü bana aşılamada hep elif hoca denk geliyor 2.asilamami oldum bekliyorum şimdi.

Merhaba size tüp bebek mi dediler. tüp bebekte kim var hiç bilgim yok inanın. Berna hocayı hep aşılamada duydum. Onun hastası olabilmek için de poliklinikte ona muayene olmak lazım galiba tam bilmiyorum. Çünkü bana aşılamada hep elif hoca denk geliyor 2.asilamami oldum bekliyorum şimdi.
Evet tüp bebek dediler amh 0.04 yumurta rezervim çok düşük bende ankaraya geldim gercekten güzel hadtane muane etti çok memeun kaldım amh testi verdirdi bide smear testi yaptı onun sonucu ona göre tüp bebeğe yönlendiricem dedi gerçekten özeldede muane olmustum ama böyle güzel ilgilenen olmadı

Evet tüp bebek dediler amh 0.04 yumurta rezervim çok düşük bende ankaraya geldim gercekten güzel hadtane muane etti çok memeun kaldım amh testi verdirdi bide smear testi yaptı onun sonucu ona göre tüp bebeğe yönlendiricem dedi gerçekten özeldede muane olmustum ama böyle güzel ilgilenen olmadı
İnşallah vesile olur size burası gebe kalırsınız inşallah 🤲 Hastanede beklerken biri demisti Ankara'da her hastaneyi gezdim en iyisi burası diye
Ben de başta Bilkent şehir hastanesine gitmiştim daha yeni temiz bina diye 😂😂 o zaman 10 aylık evliydim ama yaşım 30 üzeri olunca daha fazla beklemek istememistim en azından tahlil yaptirayim dedim ama doktor daha iki ayın var git 2 ay sonra gel dedi yollamistı ama Zübeyde geri çevirmedi. Zaten tahlilleri rahim filmini tamamlayana kadar bir kaç ay daha geçti.

İnşallah vesile olur size burası gebe kalırsınız inşallah 🤲 Hastanede beklerken biri demisti Ankara'da her hastaneyi gezdim en iyisi burası diye
Ben de başta Bilkent şehir hastanesine gitmiştim daha yeni temiz bina diye 😂😂 o zaman 10 aylık evliydim ama yaşım 30 üzeri olunca daha fazla beklemek istememistim en azından tahlil yaptirayim dedim ama doktor daha iki ayın var git 2 ay sonra gel dedi yollamistı ama Zübeyde geri çevirmedi. Zaten tahlilleri rahim filmini tamamlayana kadar bir kaç ay daha geçti.
Evet cnm peki sende gebelik oldumu amh 0.04 ama burda yaptirdim 0.89 çıktı doktora gidince sorucam niye yukselmis korkuyorum RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese

Evet cnm peki sende gebelik oldumu amh 0.04 ama burda yaptirdim 0.89 çıktı doktora gidince sorucam niye yukselmis korkuyorum RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese
Amh zaman zaman farklı çıkabiliyor diye duymuştum bide laboratuvardan laboratuvara fark olabilir.
Ben gebe kalamadim hala. 2.Aşılamami oldum 5 Kasım'da bekliyorum şimdi ama günler geçmiyor

Merhaba herkeze benim adım hilal sevincimi sizinle paylaşmak istedim bugün sonucum pozitif (benim 9 yaşında bir kızım var oda tüp bebek 2.kez denemeye gittim ve bugün güzel sonuç aldım her ikisinde de etlik Zübeyde hanım kadın doğum evinin tüp bebek merkezinde tedavi gördüm şuan serdar dilbaz ve runa özelcî doktorum inanın öyle iyi anlayışlı bir ekibi var ki onların hiç vazgeçmeyişi sizi diriltiyor özel olduğunuzu size her baktıklarında hatirlatiyorlar serdar bey işinin uzmanı ayrıca çok insaflı bir baba timsali sizinle ilgileniyor böyle durumda her hastanın moralini düşünüyor bu gün tüm ekip konseydeydi benimle beraber hepsi çok sevindi harikalar

Merhabalar,başlığı görünce kayıtsız kalamadım ve ben de yazmak istedim. Eylül ayından bu yana Zübeyde hanım eah gidiyoruz,tüp bebek serüvenimize başka hiçbir yeri araştırmadan direk burada başlamayı tercih etmiştik çünkü Ankara için kadın doğumda daha önde gelen bir hastane uzun yıllardır olmadı. Ben bile bu hastanede doğmuşum :) Azospermi sebepli raporlu bir şekilde başladık tedaviye. İlk sürecimiz aralık ayında olmuştu ancak maalesef olumsuz sonuçlandı. Psikolojik açıdam çok zor bir süreçti ancak 2 ay sonra tekrar denemeye hazır olduğumda gözümüz kapalı tekrar bu hastaneyi tercih ettik. Çünkü Serdar Dilbaz ve Runa Özelçi hocalarımız başta olmak üzere beraberindeki ayrı ayrı bütün ekip üyeleri o kadar ilgili,sevecen, güleryüzlü ve tabi ki bilgi ve birikim olarak o kadar donanımlılar ki. Biliyorsunuz ki tek amaçları sizi mucizenize kavuşturabilmek. 2.denememizde bu sefer mucizemizin haberini almış olma mutluluğu ile isterim ki sayelerinde daha çok kişi aynı mutluluğa ulaşabilsin.

X