Tüp bebekte beta yavaş yükselmesi

Zeynepze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
278
118
31
Merhaba kızlaar..
21 eylülde 2 adet 3. Gün embriyom transfer edildi. O günden sonra 6 kez kan tahlili yaptırdım. Şu an ilaçlarımı kestiler ama sağlıksız yükselmeye devam ediyor. Böyle bi sorun yaşayan var mı ? Tüp bebek merkezim hala bekletiyo. Ne yaşıyorum ne yaşıcam hc bi bilgim yok korkmaya basladım.
9. Gün 80
11.gün 90
13.gün 121
15.gün 129
19.gün 321 ( ilaçları bıraktım )
23.gün 750 cıktı sonuclarım

Cok iyi gorunmuyor artisiniz, kimyasal gibi... gene de tedbiren 1500 olmasini ya da duzgun artmasini bekliyorlar kese gorunur mu diye, ya da ilac etkisinin bitip adet olmanizi...

Cok iyi gorunmuyor artisiniz, kimyasal gibi... gene de tedbiren 1500 olmasini ya da duzgun artmasini bekliyorlar kese gorunur mu diye, ya da ilac etkisinin bitip adet olmanizi...
Eğer böyle giderse düşürmek için bi tedavi uygulanıyo mu acaba bi bilginz varmı

Ozel birsey yapmiyorlar kendiliginden gidiyor, sadece hcgnin kanda sifirlandigini izliyorlar diye biliyorum

Merhaba kızlaar..
21 eylülde 2 adet 3. Gün embriyom transfer edildi. O günden sonra 6 kez kan tahlili yaptırdım. Şu an ilaçlarımı kestiler ama sağlıksız yükselmeye devam ediyor. Böyle bi sorun yaşayan var mı ? Tüp bebek merkezim hala bekletiyo. Ne yaşıyorum ne yaşıcam hc bi bilgim yok korkmaya basladım.
9. Gün 80
11.gün 90
13.gün 121
15.gün 129
Bizim bu belirsiz kan degerleri ne olacak. Ne çok yıprandık ya :KK43:( tekrar görüştünüz mü doktor ne dedi

Bebek tüplere doğru bi yere tutunms olabilir dediler. Tekrar kan vercem 4 gn snra ona göre iğneyle düşürcekler 😥😥
Yaaa üzüldüm gerçekten en hafif bi şekilde atlatırsınız inşallah bu arada ilacı bırakınca herhangi bi ağrı kanama oldu mu ?

Yaaa üzüldüm gerçekten en hafif bi şekilde atlatırsınız inşallah bu arada ilacı bırakınca herhangi bi ağrı kanama oldu mu ?
Hayır hiç bi değişiklik yok ağrı ya da kanama yok. İlaçları bırakmama rağmen artış devam ediyo. İnsallah sağlıklı bi sekilde bu süreci atlatırım. Gözüm korkuyo artık

Eveet. Cnkü istedgm cevapları yeterli sekilde alamıyorum. Baştan beri ilgi alaka istedgm gbi degl. Bi de hc bi sorumun cevabnı alamıyorm doğru düzgn açıklama yapılmıyo
Bencede başka tup bebek doktoru veya bi kadın dogumcuya görün böyle olup duzelende vardır belki riske atma.bnde pazartesi tektar kan vercem duruma göre bnde farklı doktora gidebilirim artış olursa umut olmalı bnde de agri kanama yok allah emeklerimizi boşa cikarmasin😔😔

Bencede başka tup bebek doktoru veya bi kadın dogumcuya görün böyle olup duzelende vardır belki riske atma.bnde pazartesi tektar kan vercem duruma göre bnde farklı doktora gidebilirim artış olursa umut olmalı bnde de agri kanama yok allah emeklerimizi boşa cikarmasin😔😔
Amin insallah ya . Süreç iyice zorlastı 😥 allah yardımcmz olsun. Sağlıklı bi sekilde ya olsun ya olmasın

Merhaba kızlaar..
9. Gün 80
11.gün 90
13.gün 121
15.gün 129
merhabalar,
öncelikle geçmiş olsun,bende 20 eylül 5.gün emriyo transfer edildi,
nasıl ilerlemeye devam ediyor,benim rakamlarımda benzer,ultrason bakıldımı,

merhabalar,
öncelikle geçmiş olsun,bende 20 eylül 5.gün emriyo transfer edildi,
nasıl ilerlemeye devam ediyor,benim rakamlarımda benzer,ultrason bakıldımı,
Merhaba. İlerleme çok sağlıksz devam etti. 1 hafta önce ilaçları bırakmıstım. Bugn düşüşe geçti beta değerim 😥 hayırlısı buymus

X