Tüp bebekte yumurtaların yapışık olması

Bayanzencefil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
11
18
33
Arkadaşlar merhaba ben 3 yıllık evliyim 6 aydır çocuk düşünüyoruz ama olmayınca doktora gittik 6 ay içinde ben 4 tane kadın doğumcuya gittim hepsi hiç bir sorunun yok hersey yolunda dediler, esinde Bi test yaptırsın dediler eşim sperm testi yaptırdı ve sperm sayısı az çıktı doktorun biri tüp bebek olur size dedi bizi Meram tip a yönlendirdi bugün bende muayene oldum doktor sağ yumurtalarında yapışıklık var sol yumurtalarında az çalışıyor yapisiklik apandisit ameliyatına bağlı olabilir dedi size tüp bebek olur dedi. Böyle bırsey yaşayan oldu mu? Bu yumurtalık yapisikligi sorun olur mu tüp bebek için bilgisi olan lütfen aydınlatsın beni içim hiç rahat degil

Herhangi bir noktada yapışıklık varsa çok da büyük olmayan bi operayonla halledilir. Kanallarda basit bi yapışıklıksa hsgde verilen basınçlı ilaçla da açılıyor zaten.

Herhangi bir noktada yapışıklık varsa çok da büyük olmayan bi operayonla halledilir. Kanallarda basit bi yapışıklıksa hsgde verilen basınçlı ilaçla da açılıyor zaten.
Çok teşekkür ederim inşallah ilkinde tutar Allah çocuk isteyen her kimse varsa yardımcısı olsun Rabbım yardım etsin

X