Tüp tıkanıklığı

Adacayı yagı kullanan duymustum baska bır topıkte hamıle kalmak ısteyenler ıÇın yanı bır kÜr topıĞı

benimde yumurtalık tüplerim tıkanmış.açabilecek bildiğiniz bitkisel kür var mı arkadaslar,çaresizim:KK43:

Tüpleri tıkalı olanlara lütfen bitkisel çareler önerin

sevgili arkadaşım benimde tüplerim tıkalı.histeroskopi ve laparaskopi düşünüyorum eğer şimdi kullandıklarım işe yaramazsa.ibrahim saraçoğlunu aradım kürler söyledi.bunlardan birisi soğan kürü ikincisi kendi hazırladığı(fakat içinde hangi otlar var bilmiyorum)bitkisel bir çay üçüncüsü brokoli kürü.şuan soğan kürünü bitirdim özel hazırladığı çayı içiyorum.ardından dediğim gibi brokoli kürüne başlayacağım.ibrahim beyin söylediğine göre %65 olumlu sonuç alınabilirmiş.ben deniyorum bakalım.bence sende ara bi görüş derim ben.geçmiş olsun hepimize

sevgili arkadaşım benimde tüplerim tıkalı.histeroskopi ve laparaskopi düşünüyorum eğer şimdi kullandıklarım işe yaramazsa.ibrahim saraçoğlunu aradım kürler söyledi.bunlardan birisi soğan kürü ikincisi kendi hazırladığı(fakat içinde hangi otlar var bilmiyorum)bitkisel bir çay üçüncüsü brokoli kürü.şuan soğan kürünü bitirdim özel hazırladığı çayı içiyorum.ardından dediğim gibi brokoli kürüne başlayacağım.ibrahim beyin söylediğine göre %65 olumlu sonuç alınabilirmiş.ben deniyorum bakalım.bence sende ara bi görüş derim ben.geçmiş olsun hepimize

bende mail atmıstım banada brokolı kürünü önerdi ama acıklamasında meme kisti ve prostat la ilgili seyler yazıyordu sana verdiği çaya ücret ödedin mi ne dakar ödedin eger ödediğsen

merhaba geçmiş olsun benimde tek tüp kapalı çıktı rica etsem bu kürlerin uygulanma sırasını ve adetin kaçıncı günü başlanacak yazarsan birçok kişinin ve benim dualarımızı alırsın inşallah ilk kürde gebe kalırsın hoşçakal.

çok özür arkadaşlar geç cevap yazdığım için.mail yerine arasanız daha sağlıklı olur.sitesinde iletişim bölümünde telefon numaralarını veriyor zaten.sekreterleri çıkıyor telefona onlar isim kaydı alıyor size ne zaman aramanız gerektiğini söylüyorlar.yalnız düşürmek biraz zor ama inat edince başarıya ulaşıyorsunuz:)bizzat kendisi görüşme yapıyor ve gereken kürleri söylüyor.bana daha önce yazdığım gibi ilk önce soğan kürü 15 gün,daha sonra 23 adet kendi yaptığı özel bir bitki çayı (bu hazır paket çaylar gibi)en sonda brokoli kürü o da; 15 gün içilip 5 gün ara tekrar 15 gün uygulanıyor toplam 30 gün yani.istediğin zaman başlayabiliyorsun adet olsanda devam et bırakma dedi.sadece özel karışım çaya para ödedim o da 137.00 tl kadardı.kullanma şekliyle birlikte kargoluyor.parayı postaneye ödüyorsun.aradığınız zaman ayrıntılı bilgi verirler.şimdi ben kürleri yazdım ama bence ibrahim beyle görüşmeden kullanma.çok iyi bi insana benziyo telefondada sıcak kanlı.şuan ben brokoli küründe ilk 15 gün içindeyim olmazsa laparaskopi denicem bakalım umarım gerek kalmaz.iyi ya da kötü sonucu paylaşırım.sağlıklı günler.

canım yazdıklarını okuyunca heyecanlandım .18 yıldır çocuğum olmuyor ve iki tüpümde tıkalı neden bilmiyorum ama sana özelden mesaj atmak istedim ama izin yok ve şuan ağlıyorum...kendime yakın hissettim seni aynı kader olduğu için sanırım saraçoğlunun kürleri bir sonuç verdimi çok merak ettim inşallah sonuç almışsındır senindemi iki tüpte tıkalı umarım karışık olmamıştır sorularım cevabını heyecanla bekliyorum ki aynı yolda bende ilerleyimm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kader arkadaşlarım umarım Allah hepimize evlat nasip eder belki çizelgeme dikkat ettiyseniz anlamışsınızdır evlat edinmek için marrta müracat ettik bu karar için 18 yıl bekledik belki belki bir ümit kapısı açılır diye ama olmadı işte ve bu karar hayatımın en zor kararıydı belkide eşimle gittiğim o görüşmedeki üzüntümü anlatmaya ömrüm yetmez ve halada belki gene çocuğum olurmu diye her türlü sitede araştırma yapıyorum ümit dünyası işte amacım sizlerle dertleşmekti üzdüysem sizleri özür diliyorum saraçoğlu inşallah hepimize ümit kapısı olur kürleri deneyen arkadaşlardan haber bekliyorum:çok üzgünüm:

merhaba zahidem.senden çok özür diliyorum çok geç cevap yazdığım için.ben kürleri kullandım ama bana bi fayda sağlamadı.onun üzerine iki kez tüp bebek denedim tutmadı.en son yücel karaman'a gittim.benim tüplerimin ikiside tıkalı bu arada.laparaskopi için gitmiştim ama tüplerimin açılmayacağını öğrendim.tüp bebek iki kez tutmadığı için histeraskopi yaptı geçen p.tesi. Rahimde hem şekil bozukluğu ve yapışıklıklar varmış,çok şükür düzeltti.şuan dinlenme sürecindeyim.iki dondurulmuş embriyom var.iki ay sonra inşallah onları transfer edecekler.Hepimizin allah yardımcısı olsun.kendine ii bak arkadaşım

canım ya inşallah devamı hayırlı sonuçlanır sohbete bitkisel diye başladık ama tıpla devam edicez sanırım bende 4 kez tüp bebek tedavisi gördüm ama negatif ama bana histeroskopi falan yapılmadı zaten şimdiden sonrada daha uğraşıcak gücüm kalmadı inşallah senden güzel haber alırım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin ha bu arada sakın ümitlerini kesme lütfen:ecrin_bebek:

merhaba zahidem.senden çok özür diliyorum çok geç cevap yazdığım için.ben kürleri kullandım ama bana bi fayda sağlamadı.onun üzerine iki kez tüp bebek denedim tutmadı.en son yücel karaman'a gittim.benim tüplerimin ikiside tıkalı bu arada.laparaskopi için gitmiştim ama tüplerimin açılmayacağını öğrendim.tüp bebek iki kez tutmadığı için histeraskopi yaptı geçen p.tesi. Rahimde hem şekil bozukluğu ve yapışıklıklar varmış,çok şükür düzeltti.şuan dinlenme sürecindeyim.iki dondurulmuş embriyom var.iki ay sonra inşallah onları transfer edecekler.Hepimizin allah yardımcısı olsun.kendine ii bak arkadaşım

sana cevap yazıcam diye yanlış yere yazmışım canım ya üste bak cevap için:çok üzgünüm:

canım ya inşallah devamı hayırlı sonuçlanır sohbete bitkisel diye başladık ama tıpla devam edicez sanırım bende 4 kez tüp bebek tedavisi gördüm ama negatif ama bana histeroskopi falan yapılmadı zaten şimdiden sonrada daha uğraşıcak gücüm kalmadı inşallah senden güzel haber alırım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin ha bu arada sakın ümitlerini kesme lütfen:ecrin_bebek:

bana ümitlerini kesme diyorsun ama bakıyorum sen çoktan kesmişsin.Allahtan ümit kesilmez denir bence sende devam et araştırmaya.biz elimizden geleni yapıcaz takdir allahın tabiki.ama pes etmek yok.bence histeraskopiyi araştır çünkü tüp bebek tumamışsa doktorlar histeraskopi öneriyor belki rahimdeki yapışıklıktan dolayı tutmuyordur diye.nitekim benim meğer öyleymiş hem şekil bozukluğu hem yapışıklık.sende şöyle bir silkelen ve tekrardan başla bence

bana ümitlerini kesme diyorsun ama bakıyorum sen çoktan kesmişsin.Allahtan ümit kesilmez denir bence sende devam et araştırmaya.biz elimizden geleni yapıcaz takdir allahın tabiki.ama pes etmek yok.bence histeraskopiyi araştır çünkü tüp bebek tumamışsa doktorlar histeraskopi öneriyor belki rahimdeki yapışıklıktan dolayı tutmuyordur diye.nitekim benim meğer öyleymiş hem şekil bozukluğu hem yapışıklık.sende şöyle bir silkelen ve tekrardan başla bence

canım beni canlandırmaya çalıştığının farkındayım ayrıca teşekkür ederim ilgin için ama hakikaten ben çok yoruldum 18 yıllık evliliğimin 15 yılını bu işle uğraştım 4 kez tüp bebek denedik tüpleri açtırmak için 2 kez laparoskopi 1 kez kist dış gebelik ve yumurtanın alınması için ameliyat derken şimdi bu noktadayım sence yorulmakta haksızmıyım ayrıca yaşımında ilerlemiş olması beni pes ettirdi maddi ve manevi olarak ama genede kafama takılmadı değil şu histeroskopi işi bana onca başırısız denemelere rağmen hiçbir dr bahsetmedi vede önermedi neden acaba bende anlamadım doğrusu genede hakkımızda hayırlısı olsun:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Merhabalar hamile kalmışsın tebrikler! Laparoskopi veya histereskopioldun mu? Nasıl bir yol izledin?

canım sonuc aldınmı7

canım merhaba.. öncelikle bu yazının üstünden çok geçmiş ve şu anda hamilesin çok sevindim.. tüp tıkanıklığı konusunda ne yaptın canım? ameliyat mı oldun yoksa kürlerle mi hallettin?

canım merhaba.. öncelikle bu yazının üstünden çok geçmiş ve şu anda hamilesin çok sevindim.. tüp tıkanıklığı konusunda ne yaptın canım? ameliyat mı oldun yoksa kürlerle mi hallettin?
Anlaşılan üzerinden zaman geçmiş ve cevap beklediğimiz arkadaş bakmıyor. Tüp tıkanıklığı bende de var her iki tüp yaş 36. Ya bi kere tüp bebk denicem ya da aldırıp tüp bebek denicem. Senin de mi tıkalı?

X