Tüplerde minimal ektazi tüplerde genişleme

yesillibiri

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
514
474
29
Merhabalar Hsg sonucu da her iki tüpte minimal ektazi yazıyor. Doktorum bir tüp bebek uzmanı görse daha iyi olur dedi bu şekilde tüplerinde genişlik olup gebe kalan oldu mu ?

Yok canim hamile kalinmiyor:KK43:minimal gecis var ve hidrosalpink varmis senin kisaca.keske kaljnsa bende denedim ameliyat oldum sol alindi oysa sagda oyleykis belki 2.ameliyatimi olacagim:KK43:(

Yok canim hamile kalinmiyor:KK43:minimal gecis var ve hidrosalpink varmis senin kisaca.keske kaljnsa bende denedim ameliyat oldum sol alindi oysa sagda oyleykis belki 2.ameliyatimi olacagim:KK43:(
Hidrosalpink sıvı olunca oluyor değil mi? Bir sıvıdan bahsetmedi doktor Hidrosalpink demedi yani ya da geçişle ilgili bir sorun yok tüplerin olması gerekenden daha kalın dedi.

Tuplerde genisleme vardi benimde sivi varmis icinde tup bebek uzmanina gosterdiniz mi ne dedi

Evet hidrosalpink:KK43:insallah yoktur
İnşallah net cevap veremediler adetin ikinci günü bir de ultrasonla bakalım dediler çok üzgünüm çok yorgunum. Ben iki ay üst üste hsg çektirdim ilki tıkalı çıktı ama böyle bir şey hiç gözükmedi o kadar kafam karışık ki nerdeyse üçüncüyü çektireceğim.

İnşallah net cevap veremediler adetin ikinci günü bir de ultrasonla bakalım dediler çok üzgünüm çok yorgunum. Ben iki ay üst üste hsg çektirdim ilki tıkalı çıktı ama böyle bir şey hiç gözükmedi o kadar kafam karışık ki nerdeyse üçüncüyü çektireceğim.
Ya ucuncuyu cektirme iyi bi doktora git

Hsg den sonra mı evet verdiler ikisinde de kullandım. Ama genişlik için soruyorsanız içeri de enfeksiyon veya sıvı olduğundan emin olmadıkları için hiç bir ilaç vermediler
Hsgden sonrayi kastetmistim benim enfeksiyonhm hsgden sonra daha da alevlenmisti:KK43:iyi bir doktor senin hsgni yorumlar hamgi ildesiniz

Hsgden sonrayi kastetmistim benim enfeksiyonhm hsgden sonra daha da alevlenmisti:KK43:iyi bir doktor senin hsgni yorumlar hamgi ildesiniz
İstanbuldayım ilk hgs de antibiyotiğimi çok düzenli kullandım ama bu görünen genişliğin sebebinin ilk hgs olduğundan şüphe ediyorum. O kadar pişmanım ki devlet hastanesinde rahim filmi çektirdiğime asla kimseye tavsiye etmem

İstanbuldayım ilk hgs de antibiyotiğimi çok düzenli kullandım ama bu görünen genişliğin sebebinin ilk hgs olduğundan şüphe ediyorum. O kadar pişmanım ki devlet hastanesinde rahim filmi çektirdiğime asla kimseye tavsiye etmem
Istanbulda cok iyi doktorlar var bi tup bebek merkezi ile goruusup bilgi almaniz gerekir.insallah birsdy cikmazda rahat bir surecten gecersiniz

Hsg den sonra artan enfeksiyon da ağrı olmuş muydu iki gündür sağ kasığımda bir ağrı var sanki orda su dolu bi şey var kığırdadıkça ağrı yapıyor

Hsg den sonra artan enfeksiyon da ağrı olmuş muydu iki gündür sağ kasığımda bir ağrı var sanki orda su dolu bi şey var kığırdadıkça ağrı yapıyor
Evet oldu solda olmustu benimde:KK43:antibiyotik gecirir hafifletir zaman kaybetmeden bi doktora gitseniz

X