Tural Fatullayev Revizyon

Sinemcikss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
147
27
28
Arkadaşlar merhaba. Ben revizyon için tural beyden gün aldım. Tural beye revizyon olanlar varsa yazabilir mi çok mutlu olurummm

Ben de revizyon için Tural Beyle görüşmek istiyorum. Umarım sizin ameliyatınız başarılı geçer ve sonucu paylaşırsınız burada.

Ben de revizyon için Tural Beyle görüşmek istiyorum. Umarım sizin ameliyatınız başarılı geçer ve sonucu paylaşırsınız burada.
İnşallah. Revizyonda başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum ama biraz da şans işi sanırım. sizin burnunuzda ne problemler var? Foto atar mısınız ?

İnşallah. Revizyonda başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum ama biraz da şans işi sanırım. sizin burnunuzda ne problemler var? Foto atar mısınız ?
Ben daha önce 2 kez ameliyat oldum 2. nin üzerinden 8 ay geçti. Radixim yüksek burun ucum ve delikler çok kötü

Ben olacağım 8 inde fakat ilk ameliyatım kalın derili kırık ve et büyümesi olan bir burnum var sonrası için çok korkuyorum

Tural hocanın hastalarıyla görüşme imkanınız oldumu hakkında bilginiz varsa önerileriniz falan paylaşırsanız sevinirim

Tural hocanın hastalarıyla görüşme imkanınız oldumu hakkında bilginiz varsa önerileriniz falan paylaşırsanız sevinirim
Hastalarıyla görüşmedim ama hakkında hiç olumsuz yorum bulamadım ve instagramdan gördüğüm kadarıyla başarılı bir doktor. Siz görüştüğünüzde nasıl bir izlenim edindiniz yapmış olduğu burunlara baktınız mı

Revizyon olmak istiyorum ama barbie nose tarzı burunları beğeniyorum ankarada bu tarz yapan doktor yok istanbula da gitmek istemiyorum amelşyat için çünkü kontroller vs için aynı şehrin avantaj olduğunu düşünüyorum. Eren taştan ile görüştüm çok doğal yapıyor tarzım değil, taşkın yücel ve tural beyle görüşcem

Revizyon olmak istiyorum ama barbie nose tarzı burunları beğeniyorum ankarada bu tarz yapan doktor yok istanbula da gitmek istemiyorum amelşyat için çünkü kontroller vs için aynı şehrin avantaj olduğunu düşünüyorum. Eren taştan ile görüştüm çok doğal yapıyor tarzım değil, taşkın yücel ve tural beyle görüşcem
Taşkın Bey hakkında bilgim yok ama Turay Bey de barbie nose tarzı yapmıyor o da doğal yapıyor

X