Tural Fatullayev'e burun ameliyatı olan var mı?

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir revizyon için Tural Fatullayev ismi aklımda, revizyonda çok başarılı olduğunu söylüyorlar. Kendisine ameliyat olanlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi lütfen? Çok rica ediyorum kendisine ameliyat olduysanız(revizyon da olur ilk ameliyat da) yorumunuzu esirgemeyin.

Merhaba benim görüştüğüm hastaları çok memnun kalmışlar ameliyattan sonra, çok ilgili iyi bir doktormuş. Ben de 30 Ekime randevu aldım güzel geçerse 3. ameliyatımı Tural Beye olmayı çok istiyorum

Ben de 11 Ekimde görüşeceğim kendisiyle. Görsel olarak pek problemim olmamasıyla birlikte nefes alma problemim var. bir defa ameliyat oldum. Uzun zamandır ben de yorumlarını takip etmeye çalışıyorum ama böyle bi başlık açılması daha iyi olmuş. Ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşsın lütfen

Merhaba benim görüştüğüm hastaları çok memnun kalmışlar ameliyattan sonra, çok ilgili iyi bir doktormuş. Ben de 30 Ekime randevu aldım güzel geçerse 3. ameliyatımı Tural Beye olmayı çok istiyorum
Peki şekil dışında fonksiyon konusunda da iyi miymiş kendisi? Nefes alma problemi olanların nefes alması düzelmiş mi? Bu konuda bilginiz var mı?

Ben de 11 Ekimde görüşeceğim kendisiyle. Görsel olarak pek problemim olmamasıyla birlikte nefes alma problemim var. bir defa ameliyat oldum. Uzun zamandır ben de yorumlarını takip etmeye çalışıyorum ama böyle bi başlık açılması daha iyi olmuş. Ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşsın lütfen
Kendisi hakkında bulduğunuz yorumlar genellikle olumlu mu? Benim nefesimde çok sıkıntı var, nefes alamıyorum. Acaba bu konuda nasıldır kendisi?

Ben de bir kez ameliyat oldum , nefes konusunda ciddi sıkıntılarım oldu revizyon olmayı düşünüyorum tural beyi yorumlarda gördüm o da düşündüklerim arasında . Tural beye revizyon olmuş kişiler tecrübelerini paylaşırsa çok güzel olur

Ben de bir kez ameliyat oldum , nefes konusunda ciddi sıkıntılarım oldu revizyon olmayı düşünüyorum tural beyi yorumlarda gördüm o da düşündüklerim arasında . Tural beye revizyon olmuş kişiler tecrübelerini paylaşırsa çok güzel olur
Bence de. Lütfen yazın, yardımcı olun arkadaşlar. Eğer kendisine ameliyat olanlarınız varsa sessiz kalmayın lütfen.

Kendisi hakkında bulduğunuz yorumlar genellikle olumlu mu? Benim nefesimde çok sıkıntı var, nefes alamıyorum. Acaba bu konuda nasıldır kendisi?
Genellikle zor hastalar gidiyor kendisine benim gördüğüm kadarıyla ve memnunlar ancak hep şekil olarak tereddütte kalınmış. Daha önce ameliyat olmuş olanlar yani bizler biliyoruz ki ameliyat sonrası görsel yetmiyor, hasta 1 sene,2 sene sonra hala memnun mu bu önemlidir. Ancak memnun olanlar da hayatlarına devam edip gruba yazmıyor artık o yüzden de memnun olanlardan da bir iki sene sonra yorum göremiyoruz.

Genellikle zor hastalar gidiyor kendisine benim gördüğüm kadarıyla ve memnunlar ancak hep şekil olarak tereddütte kalınmış. Daha önce ameliyat olmuş olanlar yani bizler biliyoruz ki ameliyat sonrası görsel yetmiyor, hasta 1 sene,2 sene sonra hala memnun mu bu önemlidir. Ancak memnun olanlar da hayatlarına devam edip gruba yazmıyor artık o yüzden de memnun olanlardan da bir iki sene sonra yorum göremiyoruz.
Tereddütte kalınmış derken şeklini iyi yapmadığına dair söylentiler mi var? Facebookta yaptığı revizyon ameliyatlarının sonucu muhteşem görünüyor. Gerçek böyle değil miymiş?

Görüşlerinize katılıyorum,memnuniyetsizlik olunca insan bir arayışa giriyor ,derdini paylaşmak istiyor ve sonuç olarak bulunduğumuz platforma ve benzeri platformlara yazıyorlar.Mesela ben de burun ameliyatım kaynaklı oluşan mutsuzluğum sonrası kadınlar kulübünde üyelik açtım .Burnumdan memnun olsam hiç böyle bir ihtiyacım olmazdı.Tural bey'in hastalarının büyük çoğunlukla mutlu sonuca ulaşmış hastalar olduğunu düşünüyorum,ayrıca kendisine muayeneye gitmeyi de planlıyorum.

Merhaba ,görüşme sonrası doktor bey ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşırmısınız.

Tereddütte kalınmış derken şeklini iyi yapmadığına dair söylentiler mi var? Facebookta yaptığı revizyon ameliyatlarının sonucu muhteşem görünüyor. Gerçek böyle değil miymiş?
Tereddütte kalınma sebebi memnuniyetsizlik değil. Genellikle düz kavissiz burun yaptığı ve baby nose isteyen kişilerin çok düz burun yapıyor diyerek şekil olarak beğenmemesi

merhabalar ben de iki yıldır doktor araştırıyorum.ankarada dikkatimi çeken sadece tural bey oldu.görüşmeye gidemedim henüz , benim kendi burnum da düz kavissiz ve seviyorum ama benimki biraz uzun 😂😩 bu nedenle bir daha yaptırmak istiyorum.35 binden balkıyor sanırım ücreti en son görüşmeye giden arkadaşlar en erken ameliyat tarihi ne zamana veriyor yazabilirler mi acaba🙏🌸

Tereddütte kalınma sebebi memnuniyetsizlik değil. Genellikle düz kavissiz burun yaptığı ve baby nose isteyen kişilerin çok düz burun yapıyor diyerek şekil olarak beğenmemesi
Bense düz olmayan feci kavisli burnumdan şikayetçiyim. Keşke düz ve kavissiz olsaydı burnum. Hem herkes estetik olduğunu da anlamazdı o zaman.

X