Türk kızı Tuğçe Albayrak'ın beyin ölümü gerçekleşti

MasalKenti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2013
1.207
855
Almanya'da 2 Alman kızı tacizden kurtardıktan sonra uğradığı saldırı sonucu komaya giren Tuğçe Albayrak'ın beyin ölümü gerçekleşti

Almanya
'nın Offenbach kentinde, tacize uğrayan 2 Alman kıza yardım etmek isterken, tacizcilerin saldırısı sonucu komaya giren 22 yaşındaki TuğçeAlbayrak'ın beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi.

1013272_detay.jpg

Görgü tanığı: Güvenlik olaya müdahale etmedi

1013272_705b0f2b00b74d45d1575b83f2276b45.jpg

Başında kırıklar bulunan ve beyninde ödem oluştuğu için 11 gündür yoğun bakımda tutulan Tuğçe'nin beyin ölümü gerçekleşti. Ancak Tuğçe'nin ailesi yaşam destek ünitesinin kapatılmasına hâlâ izin vermedi. Bild gazetesinin haberine göre, aile yaşam destek ünitesinin kapatılmasına izin verdikten sonra savcılık otopsi isteyecek.

Almanya cesur Türk kızını konuşuyor!

TuğçeAlbayrak, bir restoranda tacize uğrarken yardım ettiği 2 Alman kıza hala ulaşılamadı. Polis olayın en önemli görgü tanığı olan kızları bulmaya çalışıyor.

TUĞÇE'Yİ YAŞAMDAN KOPARAN OLAY NASIL OLMUŞTU?

15 Kasım Cumartesi günü, üniversite öğrencisi TuğçeAlbayrak ve arkadaşları Offenbach'da bir fast- food restorana gitti. Tuğçe ve arkadaşları yemek yerken, restoranın alt katındaki tuvaletten iki genç kızın yardım isteyen çığlıkları duyuldu. TuğçeAlbayrak aşağıya indiğinde üç gencin, iki Alman kızı taciz ettiğini gördü. Araya girerek genç kızları kurtardı. Restorandaki diğer kişilerin de yardımıyla saldırganlar dışarı çıkartıldı. Yemeklerini bitirip restorandan çıkan Tuğçe ve arkadaşlarına, aynı gençler hakaretler yağdırarak saldırdılar. Sırp kökenli gençlerden Sanel J. önce Tuğçe'nin yanındaki arkadaşına tokat attı, daha sonra Tuğçe'yi yumrukladı. Aldığı darbenin etkisiyle yere düşen Tuğçe bayıldı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

DHA

http://www.haberturk.com/dunya/haber/1013272-turk-kizi-tugce-albayrakin-beyin-olumu-gerceklesti

Allah yakınlarına sabır versin, gencecik bir kız:KK43: İnşaallah onun ölümüne sebep olana hak ettiği ceza verilir.

Allah sabırlar versin ailesine ne iyi kızmış başkalarına yardım etmek uğruna ölmüş:cry:

pisi pisine gitti kız,bu haberi ilk okduğumda da üzülmüştüm
hayır birde çıkışta kızı beklemiş insafsızlar.

X