Turkcell ve internet

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
Kızlar günaydınlar..Gunboyunca işte olduğumuz için haftasonları internete girebilmemiz için eve telefon bağlatmadan turkcellden girmek olduğunu düşündük.Geçen hafta herangi bir pakete üye olmadan yarım saat bağlandık eşimle evden evet evett hiç abartısız yarım saat ve girdiğimiz sadece iki site vardı ben herzamanki gibi kadınlar kulubu o da başka bir site topla topla yarım saat.Daha sonra da tedirgin olarak çıkarttım internetten ve cuma günü Fatura geldi 438,41 YTL şok olduk ...Sinirlerim bozuldu Turkcell Müşteri hizmetleri aradığımızda herşeyin normal olduğunu yani ödemek zorundayız
Aman Kızlar siz siz olun yarım saati bırakın 10 dakika bile cepten internete bağlanmayın şimdilerde de 3G çıkardılar Soymak için yer arıyorlar ...
Çaresizim..

Ben de 16 aralıkta pda internet kampanyasına katılmıştım. Aylık 1 gb diye internette reklam yapmalarına rağmen 250 mb verdiler, defalarca çağrı merkezini aradım, turkcell ekstraya gittim, her seferinde biz araştırıp size döneceğiz diyorlar, dönen falan olmuyor tabi. Ben de kullanmıyorum artık turkcell hattımı. Turkcelli birini bile arayacak olsam diğer hattımdan arıyorum. Anlaşmamızın süresi dolar dolmaz da hattı iptal ettireceğim.

merhaba arkadaşlar. sizin kullandığınız şey farklı ama bende bu yazıyı görünce değinmeden geçemedim. 3 yıl önce ünv de okurken turkcell connect kart yeni çıkmıştı.bende laptopumla rahatça bağlanırım diye düşünüp aldım.alırken 500 tl para verdik zaten.satan eleman : benim tanıdığım kullanıyor. sabahtan akşama kadar nette ve 20 tl gelmiş dedi.bizimde cazibimize gitti tabiiii.hemen aldım.ilk kullanımda 20 tl geldi. ama 2- ve daha sonrakilerde 150-200 gelince çileden çıktık.çünkü biryere girmiyordum.sadece sınav notlarımı falan öğrenmek<için bakıyordum okulun sayfasına.gittim şikayete.böyle böyle dedim.ben biyere girmiyorum neden böyle oluyor dedim ve döküm istedim.çıkan dökümde girdiğim yerler belli zaten.aynen çıktı.meğerse her bir sayfa açılışında para yazıyormuş.yeni bir siteye girmiş gibi oluyormuşuz.bende tabiii hemen geri verdim.adamı kazıklıyorlar resmen.satarkende yanıltıyorlar

Kızlar günaydınlar..Gunboyunca işte olduğumuz için haftasonları internete girebilmemiz için eve telefon bağlatmadan turkcellden girmek olduğunu düşündük.Geçen hafta herangi bir pakete üye olmadan yarım saat bağlandık eşimle evden evet evett hiç abartısız yarım saat ve girdiğimiz sadece iki site vardı ben herzamanki gibi kadınlar kulubu o da başka bir site topla topla yarım saat.Daha sonra da tedirgin olarak çıkarttım internetten ve cuma günü Fatura geldi 438,41 YTL şok olduk ...Sinirlerim bozuldu Turkcell Müşteri hizmetleri aradığımızda herşeyin normal olduğunu yani ödemek zorundayız
Aman Kızlar siz siz olun yarım saati bırakın 10 dakika bile cepten internete bağlanmayın şimdilerde de 3G çıkardılar Soymak için yer arıyorlar ...
Çaresizim..

katılıyorum cnm, ben de ortalama 30 dk kullanmıştım 310 tl fatura geldi, şok olduk. aradım turkcell i 175 tl artı vergiler, internet kullanımı dedi. yani nerden baksan 230-250 arasında interneti fatura etmişler. ben de tövbe ettim nerdeyse, bi daha turkcell den internete bağlanmamaya :eek:lmaz:

Siz Siz olun cep telefonundan internete bağlanmayınız ..Enayi yerine konuluyor..

aynı sey bana da oldu ,, 5 dk konumuma baktım 30 tl binmiş faturaya yaf... :KK43: dolandırıcılık resmen bu...

Ya zaten bu turkcell kazıkçı oldu iyice...Yapabilceğiniz bir şey sanırım yoktur..

Onlar kılıfını buluyorlar...

X